نگه داشتن کری زبان زنده: Regina مرد ارائه رایگان آنلاین برای کودکان درس

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک رجینا مرد ارائه شده است رایگان آنلاین درس برای کودکان به یادگیری زبان کری در حالی که آنها در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

رجینا مدارس دولتی’ جف Cappo است با استفاده از بازی های سرگرم کننده برای تدریس به کودکان چگونه به دفعات مشاهده شده و ترجمه کلمات از کری به فارسی و بالعکس.

Cappo که مدرسه هیئت فرهنگی ارتباط گفت: او آمد تا با ایده و پس از او با نزدیک شدن توسط والدین و معلمان به آمده تا با یک مکمل برنامه آموزشی است که ترکیبی از یادگیری و بازی به نگه داشتن کودکان را اشغال کردند.

“کری از دست داده شده است برای مدتی و بزرگان به من بگویید که این مهم به چسبیدن به زبان ما. به همین دلیل این بازی بیرون آمد” Cappo گفت.

ادامه مطلب: کری برنامه راه اندازی برای کمک به حفظ زبان بومی

او با استفاده از همان بازی او با بچه ها و برادرزاده به آن را بیشتر سرگرم کننده برای کودکان به یادگیری زبان بومی آنلاین. او معتقد است که کودکان یاد بگیرند که بهتر است از طریق بازی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“مادر من یک روان کری بلندگو. من می خواهم او را به ببینید که کری زبان حال رفتن به آینده زنده” Cappo گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

Cappo نوشته های دو تصویری درس در هفته در یوتیوب.

فرهنگی و ارتباطی برای اجرای طرح های کری درس زبان به یاددهی و امید آن می یابد راه خود را به مدرسه دولتی درسی که COVID-19 همه گیر شده است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>