رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت: آن را نمی خواهد بود آسان به سال آینده بازی های المپیک توکیو امن جمع آوری جهانی پس از همه گیر.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری مشترک با کمیته بین المللی المپیک که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به نام “وحدت ملی و همبستگی جهانی” برای مبارزه با شیوع کروناویروس پیش از بازی های المپیک است. این بازی ها به تعویق افتاد و در این سال را باید ورزشکاران بیش از 200 کشور جهان به ژاپن است.

تابستان های مراسم افتتاحیه است که در حال حاضر به دلیل در جولای 23, 2021, پس از کمیته بین المللی المپیک و سازمان دهندگان در ژاپن استفاده می شود که مشاوره در مارس قبل از موافقت با یک سال تاخیر.

“ما امیدواریم که توکیو خواهد بود که در آن بشریت را جمع آوری با پیروزی برابر COVID,” Tedros گفت که در ستاد.

“آن در دست ما است اما از آن آسان است. اگر ما بهترین های ما به خصوص با وحدت ملی و همبستگی جهانی و من فکر می کنم این امکان وجود دارد,” او گفت:.

حدود 11,000 ورزشکاران از بیش از 200 تیم با توجه به رقابت در بازی های المپیک توکیو. بیشتر خواهد بود پیوست تیمی مقامات ماندن در ورزشکاران ایجاد مجتمع 5,600 آپارتمان در خلیج توکیو.

واکسن مورد نیاز برای برگزاری بازی ؟

کارشناسان بهداشت و درمان از جمله در ژاپن را مورد سوال چگونه 33-ورزشی المپیک اجرا می شود قبل از موثر واکسن جهانی برنامه در محل است.

“هیچ کس نمی تواند در این لحظه در زمان واقعا به شما اعتماد پاسخ در جهان چگونه خواهد شد مانند نگاه در جولای 2021,” رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ اذعان کرد.

“این است که خیلی زود شروع به گمانه زنی ها در حالات مختلف و آنچه در آن ممکن است در زمان نیاز به تضمین این محیط امن برای همه شرکت کنندگان.”

Tedros و باخ امضا تازه کار توافق بین دو سازمان که با هدف کمک به ترویج ورزش به دولت به عنوان بخشی از یک شیوه زندگی فعال و سالم.

“بازی های المپیک یا ورزش یا فوتبال است و نه فقط برای ورزشکاران تنها” Tedros گفت. “آن را به یک فرهنگ برای همه و آن همه مسئولیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de