سابق NHL goaltender و زمان Calgary Flames مفسر رنگ کلی Hrudey هرگز خودداری از صحبت کردن در مورد سلامت روان و او در ادامه به آگاهی به این مسئله مهم در تلاش برای کمک به کسانی که مبارزه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

اجتماعی فاصله اقدامات و کنونی بهداشت جهانی وضعیت افزایش چالش های مواجه شده توسط کسانی که مبتلا به بیماری های روانی, اما Hrudey همچنین با اشاره به اینکه مردم در حال حاضر در برخورد با چالش های بهداشت روانی در آورده با این بیماری همه گیر.

59 ساله و افکار خود را به اشتراک گذاشته و ارائه برخی از مشاوره در میان نامشخص و بی سابقه بار.

“هر چه ما همه در حال رفتن را از طریق تخفیف نیست آن را واقعی” Hrudey گفت: در Instagram Live با CBC Sports’ راب پیزو در روز جمعه. “شما احساسات خود را از استرس و اضطراب خود را در خود احساس وحشت و نگرانی آن همه واقعی و ما از طریق آن دریافت کنید اما لطفا صحبت کردن با کسی در مورد آن.”

“این بر همه ما’

Hrudey باز کرد تا در مورد خود و چالش ها و نگرانی هایی است که ظاهر شده اند به دلیل همه گیر اشاره به این که طبیعی است به مبارزه با سلامت روان در حال حاضر.

“این بر همه ما آن را واقعا نشانی از” Hrudey گفت. “من واقعا روز خوب و من واقعا وحشتناک روز در تلاش برای کشف کردن آنچه که اتفاق می افتد نه تنها در ما زندگی می کند اما بچه های ما در زندگی, چرا که از لحاظ مالی همه چیز تغییر کرده است برای آنها.”

سازمان دیده بان | کلی Hrudey باز می شود تا در مورد سلامت روان:

پخش و سابق NHLer می شود آسیب پذیر و شفاف در مورد چگونه خود منزوی بر همگان سلامت روان. 3:39

موضوع بهداشت روان از اهمیت شخصی به Hrudey به عنوان پدر Kaitlin است تحمل نبرد با اضطراب و اختلال وسواسی-اجباری در طول سال. او گفت: این موضوع بسیار مهم است در حال حاضر با بسیاری از مردم در مواجهه با چالش های بهداشت روانی برای اولین بار در حالی که در انزوا.

“این مهم است که به بحث در مورد دلیل من شک وجود دارد این است که کسی وجود دارد که در حال عقب نشستن و رفتن” این فوق العاده است. من خوب من خوب با هم خاموش است. هیچ کس احساس است که در راه است. همه ما احساس تنهایی در برابر این گفتگو را داشته است.”

Hrudey گفت: به تازگی صحبت با همکار کانادایی بهداشت روانی مدافع مایکل لندسبرگ در مورد وضعیت مردم در حال حاضر در برخورد با.

“مایکل صحبت من در مورد افسردگی و فرد دیگری در زندگی خود را که او را دوست دارد که همان چیزی که به عنوان Kaitlin و به آنها گفت:” به دنیای من خوش آمدید.’ بنابراین همه ما در حال حاضر با این بیماری همه گیر و رفتن را از طریق یک بار عجیب و غریب و آن شخص گفت: “این چیزی است که من بوده ام زندگی با تمام زندگی من.'”

پیشرفت

Hrudey خوشحال است برای دیدن به طور فزاینده تعداد زیادی از مردم از جمله ورزشکاران پله تا درخشش نور بر سلامت روان. او در این نمایش ها به عنوان نشانه ای از پیشرفت است که منعکس کننده پیام بر روی تی شرت خود را که می خواند “آن را خوب نمی شود.”

“من بسیار افتخار از کار است که هر کس انجام داده است بالا بردن سطح آگاهی برای مسائل مربوط به سلامت روان” Hrudey گفت. “دزدان رفت و بسیار عمومی در سال 2013. ما بسیار افتخار از او و چگونه قوی او است.”

Hrudey اذعان کرد که تا چه حد که همه چیز را در مورد باز بودن نسبت به گفتگو در مورد سلامت روان بیش از 15 سال گذشته به خصوص در میان مردان است که ممکن است قبلا احساس شرم و سکوت.

“این بسیار دلگرم کننده به من گفت که ما می توانیم این گفتگو بود و نه تمسخر” Hrudey گفت. “اکثر مردم می گویند چه یک گام در مسیر درست است.'”

“ما هنوز هم باید بلندتر’

اما Hrudey همچنین روشن ساخته است که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار که باید انجام شود به منظور ادامه پیشرفت است که ساخته شده است.

“ما هنوز هم باید بلندتر” Hrudey گفت. “ما نیاز به دولت به انجام کار بیشتر به دلیل این درست نیست که مردم منتظر در صف برای شش ماه به دیدن کسی. دولت ما در سطح فدرال سطح استانی و شهری در سطح آنها باید مایل به منابع تا مردم رنج می برند نیست.

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردان و زنان وجود دارد که رنج می برند و آنها نباید بود.”

اگر چه Hrudey لذت بردم موفق 15 سال NHL حرفه ای است که شامل یک ظاهر در جام استنلی نهایی او گفت: آگاهی به بهداشت روان رتبه بالاتر از هر چیز دیگری در زندگی حرفه ای او.

“من واقعا افتخار من بازی حرفه ای افتخار من پخش حرفه ای اما من فکر می کنم که این همه گفته و انجام می شود من افتخار می کنم از کار خانواده من و دیگران انجام داده اند در زمینه سلامت روان.”

ICYMI | Dan Carcillo مورد بحث هاکی فرهنگ:

سابق NHL بازیکن دن Carcillo می گوید هاکی فرهنگ سکوت بازیکنان و محافظت از معتادان است. 9:04

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر