جمهوری خواه کلی Loeffler است که با تکیه بر یکی از بزرگترین دارایی و بیشتر خودنمایی بدهی به نوبه خود در اطراف مبارزات انتخاباتی او: او پول است.

گرجستان سناتور رو به کاهش نظرسنجی اعداد و مداوم موشکافی بیش از بحث معاملات سهام در این هفته راه اندازی 4 میلیون دلار مبارزات انتخاباتی آگهی برجسته راه او با استفاده از ثروت خود برای Covid کمک به تلاش ها در دولت است. کسانی که شامل اهدای حقوق و دستمزد را استقرار خود هواپیما خصوصی برای کمک به حمل و نقل رشته کشتی کروز مسافران و ساخت 1 میلیون و شخصی کمک مالی به یک سازمان امداد همراه با پشتیبانی از سنا قانونی پاسخ.

سه نفر از آگهی های تلویزیونی تا کنون بزرگترین پرداخت می شود رسانه ها از او و یا هر نامزد دیگر در مسابقه می آید پس از هفته از انتقاد و حملات که به شدت آسیب دیده او نوپای مبارزات انتخاباتی.

با اقتصاد در سقوط آزاد و میلیون ها Loeffler ثروت می تواند یک آلباتروس — چند نامزدها تبلیغات خود را به استفاده از هواپیمای شخصی. اما Loeffler در حال حاضر استفاده می شود کسب و کار خود موفقیت و کسب قدرت را به عنوان یک بخش کلیدی از backstory در اولین مبارزات سیاسی و نیست shying دور از استقرار او استفاده مالی در یک لحظه بحرانی.

او بعید است برای سرکوب انتقاد از مخالفان در هر دو طرف است که فوران بیش سهام معاملات. اما متحدان و حامیان سناتور مبارزات انتخاباتی شده بود و مشتاق برای او را به رفتن در جرم و پایان یک چرخه منفی توجه spotlighting نسبتا ناشناخته داشتند ، و Loeffler که در حال حاضر به قرض داده از 10 میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی خود و متعهد به صرف بیشتر گسترده ای از منابع در دسترس را امتحان کنید به او فشار پیام.

Loeffler اصرار وجود دارد هیچ کار اشتباهی با معاملات سهام و مدعی حمایت از جمهوری خواهان مجلس سنا و همچنین بالا GOP مقامات در دولت است. اما دانشجوی سال اول سناتور نیز در مواجهه با شورشیان چالش از Rep. داگ کالینز نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد که در خدمت به عنوان جمهوری خواه در کمیته قضایی مجلس در طول جمهور را استیضاح دادگاه فقط چهار ماه به مدت.

Loeffler سهام معاملات ساخته شده پس از یک ژانویه طبقه بندی شده جلسه توجیهی در این coronavirus تنها تعمیق ایران با تقسیم بیش از سنا نژاد.

“مردم سوال پرسیدن در مورد آن ؟ اطمینان حاصل کنید. مردم هستند گفت: او را واجد شرایط برای سنا به دلیل آن است ؟ کاملا” گفت: سابق گرجستان جمهوری خواه ایالت Saxby Chambliss که پشتیبانی از Loeffler. “که حتی یک بخش از بحث که من شنیده ام.”

“اگر شما توضیح شما در حال از دست دادن” مقابله گرجستان مجلس دیوید Ralston یک جمهوری خواه است که دوستان با کالینز است اما نه به طور رسمی تایید او. “وجود دارد بسیاری از انطباقها در تجارت و آن را نمی تواند در یک زمان بدتر بدیهی است که با اقتصاد برخورد یک وقفه در اینجا در دولت است. مردم به بحث بسیار در مورد آن.”

نوامبر ویژه انتخابات همه مسابقه و شامل نزدیک به دو دوجین حزب جمهوری خواه و دموکرات نامزد. مسابقه می رود به یک ژانویه 2021 رواناب اگر نامزد دریافت اکثریت آرا. کشیش رافائل وارناک ارشد پاستور تاریخی Ebenezer کلیسای باپتیست در آتلانتا که به حمایت از سناتوری دموکرات کمیته کمپین در نظر گرفته شده است دموکراتیک frontrunner.

Loeffler, یک راه طولانی برای رفتن به تغییر در این مسابقه را در مسیر. یک نظرسنجی اخیر از ایران با شرکت Cygnal انجام شده از طرف دولت آمریکا به دست آمده و توسط سیاسی است Collins پیشرو مسابقه در 29 درصد با Loeffler به خوبی پشت در 11 درصد در کنار وارناک و دموکرات مت لیبرمن سابق بهداشت ، جو لیبرمن پسر. این نظرسنجی همچنین نشان داد Loeffler تصویر به خوبی در زیر آب تنها با 20 درصد از رای دهندگان مشاهده او مطلوب در حالی که 47 درصد بازدید او نامطلوب. کالینز’ favorability اعداد بهتر بود هر چند او ناشناخته باقی مانده توسط بخش بزرگی از رای دهندگان.

Loeffler سه تلویزیون جدید تبلیغات تلاش برای پیوند او را با تهمت و قلم مو و انتقاد بر معاملات سهام با یک راوی در یک آگهی خواستار آنها را “لیبرال نهفته است.”

“لیبرالها ناعادلانه هدف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن هر روز فقط مانند آنها ناعادلانه هدف قرار دادن محافظه کار کلی Loeffler. اما آنها هر دو ایستاده قوی” یک راوی می گوید: در یکی از این تبلیغات که ضربه امواج رادیو و تلویزیون سه شنبه.

“در زمان بحران مردم می خواهند رهبران بنده — نه سیاستمداران برای حل شرایط دشوار و ارائه نتایج و این دقیقا همان چیزی کلی انجام داده است و پس از یک روز از این بیماری همه گیر” گفت: Stephen Lawson سخنگوی کمپین خود را.

“در این ماه به سن. Loeffler به عنوان یک سیاسی خارجی و محافظه کار بازرگان را با استفاده از تجربه خود از بخش خصوصی برای کمک به دوباره اقتصاد ما و گرجستان بازگشت به کار,” او اضافه شده است.

جمهوری خواه متحدان خوشحال بودند برای دیدن Loeffler در هوا به دفاع از خودش هر چند برخی از خصوصی سوال تاکتیک تمرکز بر ثروت فردی و coronavirus پاسخ به جای سنا قانونی امداد بسته است. در ضمن کالینز’ کمپین استفاده جدید در تبلیغات به عنوان یک فرصت برای ادامه چکش صفحه اصلی رئیس خود حمله Loeffler.

“این رابین هود استدلال:” آره من به سرقت از حساب های بازنشستگی خود را با تجارت خودی اما من آن را صرف در تبلیغات نشان من بودن بشردوستانه,'” گفت: Dan McLagan سخنگوی کالینز.

دموکرات ها در حال giddy در هر نشانه ای از اختلاف میان ایران. راشل اروین سخنگوی اکثریت سنا PAC بالا دموکراتیک در خارج از گروه گفت: درون حزب مبارزه “نشان می دهد که چگونه شکسته حزب خود است و به عنوان مثال کامل از ‘جمهوری خواهان در بی نظمی” است که می تواند هزینه آنها این صندلی.’

ترنس کلارک سخنگوی وارناک انتخاباتی به نام ads تلاش برای “احمق گرجی.”

“در حالی که مردمی در سراسر کشور ما بودند پناه در جای او مشغول پناه سرمایه گذاری” کلارک گفت. “هیچ مقدار از صفر که تغییر خواهد کرد.”

Loeffler مکرمه در ماه مارس برای فروش میلیون ها دلار در سهام پس از او و دیگر سناتورهای دریافت طبقه بندی شده جلسه توجیهی در این بیماری همه گیر. او در دفاع از خودش گفت: او با استفاده از یک شخص ثالث مشاور و در زمان دفاع از خود را حتی بیشتر در مارس هنگامی که او قول داد به انحلال همه از او فردی سهام منابع برای پایان دادن به این حملات است. اما برخی از مذاکرات فعالان اذعان او می تواند عمل کرده اند هر چه زودتر به سرکوب ادامه یافت.

Loeffler همچنین ظ اضافی آشکار این ماه است.

قبل از تبدیل شدن به یک سناتور Loeffler شد, مدیر اجرایی Bakkt, یک مالی خدمات شرکت است. او ازدواج کرده به جفری Sprecher, مدیر اجرایی بورس بین قاره ای و رئیس بورس نیویورک. Loeffler متعهد به صرف $20 میلیون در مبارزات انتخاباتی خود را و می تواند آن را به صندوق در سطح بسیار بالاتری می دهد که او یک لبه بیش از Collins که تا به حال $2.2 میلیون نفر در این بانک در پایان ماه آوریل است.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ منصوب Loeffler به سنا در ماه دسامبر به جای جانی Isakson که بازنشسته شد به دلایل بهداشتی. اما حتی این روند شد انتقاد. در حالی که کمپ تاسیس یک روند درخواست آنلاین برای نقش Loeffler اعمال می شود در آخرین لحظه — باعث اتهامات که روند آن تقلب.

کمپ نیز انتخاب Loeffler با وجود فشار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تعیین کالینز به جای. در حال حاضر متحدان او امیدوارند که رئیس جمهور باقی می ماند خنثی در دولت است. Loeffer متحدان استدلال می کنند که او می تواند در جذب رای دهندگان از آتلانتا و حومه نه تنها یک دارایی برای او انتخاب مجدد کمپین بلکه سود برای کمپ که برای انتخابات مجدد در سال 2022. و نامزدی وی نیز می تواند سرکوب انتقاد که اوباما به اندازه کافی در کنگره است.

حتی اگر کالینز است که در ادامه به صدای بلند نطق کردن Loeffler بیش سهام موضوع ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته و مقامات بالا در دولت هستند و تا کنون چسبیده با او.

“او دارای پشتیبانی از تمام قدرت می شود که در دولت و خارج از دولت در سطح ملی” Chambliss گفت. “او رای دادند و این راه است که اکثریت گرجی فکر می کنم او در برخورد با مسائل و خودش را از مقابل در مورد مسائل است که گرجی ها در مورد مراقبت. من می گویند او در یک موقعیت خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر