کلیان کانوی: بلومبرگ را جنسیتی نظرات ‘بدتر’ از مغلوب ساختن پیشی جستن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی در یکشنبه ناودان جنسیتی اظهارات مایک بلومبرگ گزارش ساخته شده از زنانی که برای او کار می کرد و گفت آنها “به مراتب بدتر” از آنچه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در بدنام “Access Hollywood” نوار.

واشنگتن پست گزارش روز شنبه که یک دفترچه داده شد به حزب دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 1990 است که شامل مجموعه ای از جنسیتی سخنان او ساخته شده در طول زمان خود را در این شرکت تاسیس کرد. در این پست مقاله مورد بحث تاریخچه مشکل از سخنان و رفتار زنان است.

کانوی گفت: میزبان کریس والاس “فاکس نیوز یکشنبه” که بلومبرگ است نظرات “بازی منصفانه” حتی اگر تهمت مواجه شده است و اتهامات مشابه از misogynistic اظهارات.

“بود که به طور کامل کاونتی کانوی گفت: در مورد بی حرمتی سخنان تهمت بستری شده در مورد زنان در سال 2005 “Access Hollywood” نوار که به بیرون درز شد در مدت کوتاهی قبل از انتخابات 2016. “ما می خواهیم به دانستن فرد در پشت یک و نیم میلیارد دلار از تبلیغات است.”

بلومبرگ داشتن تجربه یک افزایش در نظر سنجی های ملی است که در حال حاضر رو به افزایش نظارت بر سیاسی و سابقه شخصی. او را رد کرده است بسیاری از اظهارات مطرح شده علیه او اما کانوی پیش بینی آنها را تبدیل به یک مسئله بیشتر برای سه دوره شهردار نیویورک.

“راه مایکل بلومبرگ درمان کارکنان زن و … را ایجاد کرده اند که نوع فرهنگ است که نا امن محل کار به احساس می کنید که شما مورد آزار و اذیت به دلیل جنسیت خود است که مشکل ساز است” کانوی گفت. “من فکر می کنم شما در حال رفتن به شنیدن بیشتر از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>