کلیان کانوی Spars با خبرنگاران بیش از ‘کونگ-آنفولانزا,’ Coronavirus لکه دار

Category: دیلی بیست Comments: No comments

“صبح امروز یک مقام کاخ سفید با اشاره به #Coronavirus به عنوان “کونگ آنفولانزا’ به صورت” ایسنا خبرنگار Weijia جیانگ توییتی در روز سه شنبه. “باعث می شود من تعجب می کنم آنچه که آنها خواستار آن پشت سر من.”

کلیان کانوی خواسته شده بود در مورد این حادثه صبح روز چهارشنبه و پاسخ با نوعی خشم. “البته آن اشتباه است” کاخ سفید مشاور گفت: اما حاضر به شرکت در آنچه که او به عنوان یک “فرضی” وضعیت.

به عنوان PBS NewsHour خبرنگار Yamiche Alcindor سوال خود را در مورد شعارهای کانوی تبدیل به جیانگ که او نیز ایستاده بود کمی اجتماعی-فاصله مطبوعات scrum در خارج از کاخ سفید و خواستار بدانید که مقام او را متهم. “Weijia که بود ؟ به ما بگویید!”

زمانی که جیانگ در پاسخ گفت: “من فکر می کنم شما را در درک چگونه این گفتگو به” کانوی شات بازگشت, “نه, من نمی دانم این مکالمات رفتن و است که بسیار توهین آمیز بنابراین شما باید به ما بگویید که همه کسانی که در آن است.”

“من قصد ندارم به شرکت در hypotheticals,” کانوی تکرار کرد. “من به یک است. بچه ها من تا حدودی.” پس از نظر او به نظر می رسید به علت سردرگمی در میان خبرنگاران او افزود: “بله من متاهل هستم, ژاپنی-آمریکایی است. بچه ها من 25 درصد فیلیپینی.” زمانی که جیانگ گفت: او نمی دانست که کانوی گفت: “شما همه وسواس من فکر کردم شما می دانستند.”

جورج کانوی و برجسته تهمت منتقد است که نیمی فیلیپینی در کنار مادر خود را.

در عین حال با وجود کلیان کانوی اصرار که آن را “اشتباه” برای تماس با کروناویروس “کونگ-آنفولانزا” او در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از عبارت “چینی ویروس” در توییت ها و کنفرانس های مطبوعاتی با این استدلال که او را فقط با اشاره به منشاء آن.

در خود کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه بعد از ظهر تهمت خواسته شد Alcindor اگر او فکر می کند اگر هر دو اصطلاح قرار می دهد آسیایی-آمریکایی ها در خطر است. “نه در همه” رئیس جمهور گفت:. “من فکر می کنم آنها احتمالا با آن موافق 100 درصد است. آن را از چین می آید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>