کمپ و کف در تلخ گرجستان ماسک دشمنی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ و آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین پرتاب توهین در یکی دیگر از جمعه به عنوان قانونی خود نبرد بیش از اینکه به دستور ماسک در پایتخت دولت وارد دومین روز خود را.

در طول دوئل حضور در کنگره اخبار جلسه و در مصاحبه با سی ان ان این فرماندار جمهوری خواه و دموکرات شهردار هر دو متهم دیگر از بازی سیاست در میان یک بیماری همه گیر است که همچنان به تاخت و تاز جوامع در سراسر گرجستان است.

به روز رسانی اعضای رسانه ها در دولت coronavirus پاسخ کمپ در دفاع از تصمیم خود برای شکایت آتلانتا شهردار و شورای شهر در تلاش برای جلوگیری مقامات محلی وجود دارد از اجرای سفارش نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک ،

“شهردار کف’ ماسک حکم نمی تواند اجرا شود اما او تصمیم به شاتر کسب و کار و تضعیف رشد اقتصادی ویرانگر” کمپ به خبرنگاران گفت: در آتلانتا تشبیه دولت خود اقدام قانونی به “ارسال در گارد ملی.”

“من حاضر به نشستن پشت و تماشای به عنوان فاجعه آمیز سیاست های تهدید زندگی و معیشت شهروندان ما,” او گفت:. “ما مبارزه خواهد کرد برای متوقف کردن اقدامات بی پروا و قرار دادن مردم بیش از همه گیر سیاست است.”

در ضمن در سی ان ان کف اخراج کمپ را آشکار حمله به عنوان “تبلیغ” و “کاملا نادرست” نامیده می شود و افزایش درگیری بیش از پوشش صورت “بسیار عجیب و غریب, کاملا رک و پوست کنده.”

علاوه بر این کف را متهم کرد که فرماندار دعوی در دادگاه بود که با انگیزه های سیاسی, remarking که او “فکر می کنم آن را تصادف” که کمپ دنبال دادخواهی یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید آتلانتا. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و تمایلی به ترویج ماسک با ماندگاری و پوشش صورت خود را ،

کف نیز ادعا دعوی به نمایندگی از یک عمل “شخصی تلافی.” او اشاره کرد که دیگر گرجستان شهرستانها اعمال کرده بود شبیه ماسک سفارشات و گفت: “فرماندار “شکایت ما شخصا. او نه سو شهر آتلانتا. او در زمینه کت و شلوار در برابر خودم و شورای شهر ما شخصا.”

بالا مشخصات درگیری میان دو نفر از گرجستان رهبران آمد و پس از کمپ صادر ایالت سفارش یکشنبه منع محلی, ماسک, حکم. اما پایین گفت: شهر خود را به منظور نیاز به پوشش صورت خواهد همچنان به اعمال تحریک کمپ به فایل خود طرح دعوی در دادگاه در دادگاه های ایالتی پنج شنبه.

دشمنی است که در خدمت بیشتر به بالا بردن مشخصات ملی از کف که نشان داد در این ماه است که او تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 و محقق عمومی بیشتر شهرت با توجه به گزارش هایی است که او در حال بررسی برای نقش همسر در حال اجرا به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

همانطور که برای کمپ شکاف با کف کرده لایروبی زودتر انتقادات خود را مدیریت گرجستان شیوع کروناویروس.

فرماندار برداشته اقامت خود را در خانه سفارش در پایان ماه آوریل پس از فراموش نشدنی اعتراف قبلا در این ماه است که او تا به حال فقط آموخته افراد آلوده بدون علامت می تواند به گسترش این بیماری و مقامات دولتی گرفتار شده بودند بد نمایش دادن Covid-19 گزارش داده است.

کمپ را دفع ادرار از شهر و شهرستان ماسک حکم در زمانی که حتی تهمت و دولت تشویق احترام به محلی coronavirus دستورات است بدستآمده در سوئیس از دولت شهرداران.

گرجستان فرماندار رویکرد نیز واگرا از کسانی که از همکاران جمهوری خواه در ایالت های جنوبی از جمله آلاباما, آرکانزاس و تگزاس که صادر ایالت ماسک حکم در روزهای اخیر.

Austin شهردار استیو آدلر بود که مانع از اجرای یک ماسک منظور تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در مارس ابراز همدردی جمعه برای خود شخص شهردار در آتلانتا.

“اگر وجود دارد یک درس آموخته می شود در Austin در حال حاضر این قدرت داشتن یک جامعه است که در واقع ماسک” آدلر با سی ان ان گفت. “این فقط باور نکردنی برای من که شهرهای آتلانتا و شهردار کف نیاز به مبارزه در این نبرد است.”

کمپ خود معاون فرماندار جمهوری خواه جف دانکن به نظر می رسد تمایلی به ارائه کامل بویژه دفاع از فرماندار دعوی جمعه در عوض بارها و بارها تاکید بر اهمیت ماسک-پوشیدن.

“من امیدوارم که ما حرکت می کند گذشته آن را” دانکن با سی ان ان گفت از جدال مداوم و اضافه کرد که “کل گفتگو در دستور کمک نمی کند ما از این طریق دریافت کنید. آن را تبدیل به یک انحراف [از] سلامت و رفاه از 11 میلیون گرجی.”

اما Rep. داگ کالینز یک جمهوریخواه نامزد در گرجستان تاکید کرد که کمپ نیز اصرار ماسک استفاده کنید البته به طور داوطلبانه و حمله به کف به عنوان “آزمون برای معاون رئیس جمهور.”

“چگونه می خواهید برای به اجرا درآوردن این شهردار ؟ شما باید یک اداره پلیس در حال حاضر که [است] در تلاش برای حفظ نظم و قانون و شما تمایل آنها را به اطراف و بررسی مردم ماسک?” کالینز گفت: فاکس نیوز. “اجازه شرکت خصوصی مردم اجازه استفاده از حس مشترک و این که چگونه ما از این آمده.”

اگر چه مقامات منتخب مخالف به ماسک حکم استدلال می کنند آمریکایی ها باید قادر به ارزیابی خود را در مورد ایمنی و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که Covid-19 باقی می ماند بسیار مسری بیماری — و کسانی که با پوشیدن ماسک خطر آلوده کردن دیگر برنامه به طور بالقوه آسیب پذیر تر مردم.

به عنوان روز پنج گرجستان گزارش 131,275 Covid-19 موارد و 3,104 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس با توجه به COVID پیگیری پروژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>