کندی شکست نورکراس-حمایت هریسون در نیوجرسی 2nd District خانه مسابقه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Amy Kennedy | AP Photo

امی کندی

به روز شده


امی کندی سابق, معلم مدرسه و عضو یکی از این کشور معروف ترین سیاسی سلسله های را شکست داد, علوم سیاسی, استاد Brigid هریسون در روز سه شنبه به پیروزی نامزدی حزب دموکرات را برای کنگره در نیوجرسی 2nd District — یک پیروزی برای دولت ترقی خواهان و رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی و خیره کننده به قدرتمند اما محاصره جنوب نیوجرسی دموکراتیک ماشین.

“چه نتایج امشب به وضوح نشان می دهد این است که مردم اینجا در جنوب نیوجرسی آماده برای تغییر” کندی گفت: در طول یک سخنرانی پیروزی در ساحل شهر نورثفیلد با مورفی و دیگر حامیان به دنبال در.

تبلیغات

هریسون کرد و در 9 بعد از ظهر یک ساعت پس از نظرسنجی بسته شده بود.

“امشب بعد از یک اصلی است که سخت برای همه ما ایستاده ایم با هم” هریسون گفت. “امی کندی انتخاب حزب دموکرات و هر یک از ما موظف به همکاری و کمک به او را در هر راه ما می توانیم.”

کندی که در سابق کنگره ایالات متحده پاتریک کندی (D-R. I.) را دانشجوی سال اول جمهوری خواه در کنگره جف ون درو در ماه نوامبر. ون درو طولانی محافظه کار دموکرات پناهنده به ایران در اواخر سال گذشته حمایت خود را از “بی مرگی حمایت” به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. مسابقه انتظار می رود که به یکی از رقابتی ترین در کشور است.

“ما تا به حال به اندازه کافی بخش به اندازه کافی نفرت به اندازه کافی خودخواهی بودن رها, جامعه و فراموش شده است. ما تا به حال به اندازه کافی از شما و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” کندی گفت: با اشاره به ون خود جلب کرد.

مقدماتی حزب دموکرات در 2 منطقه بیشتر بود از نزدیک تماشا در دولت است. یک جمهوری خواه اولیه در کشور همسایه 3rd District برنده خواهد شد که در دموکراتیک دانشجوی سال اول Rep. اندی کیم نیز به دست آورد توجه شدید در حالی که مترقی رقبا زد longshot مبارزات علیه شش تن از نیوجرسی 10 دموکراتیک خانه امتیازهای از سوی دیگر ، Cory Booker.

روز سه شنبه بی سابقه انتخابات به تعویق افتاد از ژوئن 3 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — انجام شد عمدتا توسط پست الکترونیکی-در رای گیری اگر چه رای دهندگان تا به حال این گزینه رای گیری در فرد موقت رای گیری. نزدیک مسابقات به احتمال زیاد نمی تواند به نام برای برخی از زمان. پست الکترونیکی-در برگه های رای شمارش خواهد شد تا روز سه شنبه به عنوان طولانی به عنوان آنها شهریور روز انتخابات و موقت آراء نخواهد بود شمارش تا ژوئیه 15.

کندی و هریسون هر چند دور از هم ایدئولوژیک بودند حمایت رقابت جناح نیوجرسی حزب دموکرات است.

جرزی قدرت کارگزار جورج نورکراس و دولت رئیس جمهور مجلس سنا استیو Sweeney بیرون آمد و زود در حمایت از هریسون. بیش از دو هفته گذشته به یک سوپر پک غیررسمی کنترل نورکراس صرف حدود $500,000 در تبلیغات برای افزایش هریسون بود که از بودجه با کندی. بوکر و نیوجرسی دیگر دموکرات ایالت و سناتور ” باب منندز همچنین حمایت هریسون.

کندی به حمایت از بسیاری از نیوجرسی سازمان های مترقی دولت عمده کارگران اتحادیه های کارگری و در اواخر در مبارزات مورفی — همه آنها باید صرف دو سال گذشته مبارزه با نورکراس و Sweeney بر یک میزبان از مسائل.

سه نامزد دیگر — وکیل و سابق کنگره کارمند خواهد کانینگهام زیست, John Francis سوم و سابق FBI agent راب Turkavage — نیز به دنبال نامزدی, اما به مراتب پشت در مجموع رای. کانینگهام که سیاه, اتهام تعصب نژادی در رسانه ها تمرکز بر هریسون و کندی, که سفید هستند.

نامزد مورد حمایت نورکراس و Sweeney نمی به طور معمول دچار ضرر و زیان خود را در جنوب نیوجرسی چمن. هریسون بود و حمایت شش تن از هشت شهرستان است که شامل منطقه که امتداد از ساحل نیوجرسی سوی غرب به فیلادلفیا حومه. اما کندی از طریق اتحاد با بحث سیاسی دستگاه رهبری سابق اطلس رئیس شورای شهر کریگ Callaway موفق به کسب حمایت در اقیانوس اطلس شهرستان که دارای بسیاری از دموکرات ها در این منطقه است.

سو آلتمن رهبر نیوجرسی کار به خانواده ها داد و مکرر منتقد نورکراس گفت: کندی پیروزی نشان می دهد که جنوب نیوجرسی دموکراتیک ماشین “ضعیف تر از مردم متوجه است.”

آلتمن گفت: این احتمال وجود دارد بیشتر خواهد شد چالش های اصلی برای ماشین-حمایت نامزدها در 2021 زمانی که مورفی است تا برای انتخاب مجدد همراه با 120 عضو مجلس قانونگذاری ایالتی.

“رای دهندگان را انتخاب کرده اند به رای در برابر ماشین و به من که سیگنال های گسترده ای باز فرصت برای ترقی خواهان در بنفش بخشی از دولت که در آن ما می توانیم زمین واقعی در این انتخابات در برابر جف ون درو و فراتر از آن به 2021,” آلتمن گفت.

کندی پیروزی است آخرین ضربه جنوب نیوجرسی دموکرات ها رنج می برد در سال گذشته است.

یک مورفی دولت وظیفه نیروی تحقیق و تفحص از اعتبار مالیاتی برنامه طراحی شده و پشتیبانی توسط نورکراس اعضای خانواده و متحدان منجر به دولت فدرال و تحقیقات; جرزی دموکرات ها از دست داد دولت قانونی کرسی در انتخابات سال گذشته و در روز دوشنبه یک دادگاه تجدید نظر را رد کرد و تلاش نورکراس به توقف وظیفه نیروی کار است.

در بیانیه شنبه شب نورکراس — که در سال 2018 حمایت آن از حزب دموکرات ون درو برای 2 منطقه صندلی — گفت: او را حمایت کندی در انتخابات عمومی ،

“این مهم است که ما پس گرفتن دومین کنگره صندلی و ادامه برای پیشبرد pro-کارگر طرفدار اصلاحات و نرم افزار-مدنی عدالت در دستور کار واشنگتن, DC” نورکراس اعلام کرد. “من مشتاقانه منتظر به کار با امی فرماندار مورفی سناتور بوکر و منندز و هر حزب دموکرات و هر رای دهنده در منطقه است که ما متعهد به ارزش های مشترک به منظور این صندلی به عقب و ساخت دموکراتیک اکثریت در کنگره است.”

همانطور که از اواخر روز دیگر رقابتی مقدماتی در نیوجرسی به حال شده است به نام.

در 3 منطقه جمهوریخواه اولیه دیوید ریشتر سابق شرکت ساخت و ساز اجرایی ساخته شده است تا یک سرب برابر سابق Burlington County Freeholder کیت گیبس بر اساس رای از Ocean County, ریشتر که در آن است که محلی را پشتیبانی می کند.

برنده خواهد چهره کیم در ماه نوامبر.

ریشتر اعلام کرده بود نامزدی خود را برای دستگیری نامزدی به اجرا در مقابل وان جلب دموکرات در 2 منطقه. اما او تسلیم به فشار از جمهوری خواهان که به دنبال روشن شدن اولیه زمینه را برای ون درو و تصمیم به اجرا در 3 منطقه به جای.

ریشتر-گیبس مسابقه بود به خصوص تند و زننده با ریشتر برش یک آگهی است که ذکر برخی از اجرا فهم گیبس تا به حال با این قانون زمانی که او در 20s خود را از جمله اعتقاد دزدی از مغازه و نسبت او به “جرسی شور” ستاره Snooky. گیبس متهم ریشتر بودن منطقه-خریدار و اشاره کرد که شرکت او وارد یک کسب و کار ترتیب با برادر presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن و انجام کار در لیبی در دوران قذافی رژیم است.

در این مسابقه نیز نبرد بین متوسط بیشتر ایران در برلینگتون شهرستان که شامل حومه فیلادلفیا و بیشتر از حزب محافظه کار در اقیانوس شهرستان که شامل تعدادی از جوامع ساحل. گیبس تا به حال حمایت از Burlington County جمهوری خواهان که معتقد بودند یک هزار ساله زن بود و نیاز به افزایش حمایت در میان حومه زنان شده اند که در حال فرار از ایران. ریشتر بود حمایت Ocean County جمهوری خواهان و توصیه شد با مغلوب ساختن پیشی جستن معاون مدیر کمپین بیل Stepien.

بوکر که شده در دفتر از سال 2013 به راحتی ضرب و شتم به یک چالش اصلی توسط فعال لری هام. همانطور که از اواخر سه شنبه معلوم بود که این نامزد جمهوری خواه خواهد بود در برابر بوکر که به شدت مورد علاقه را به نفع خود گشتند. پنج نامزد رقابت برای نامزدی. این مسابقه تا حد زیادی بین داروساز Rik مهتا و مهندس Hirsh سینگ.

آخرین زمان ریاست جمهوری انتخاب شد و به مجلس سنای ایالات متحده از نیوجرسی بود در سال 1972 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>