کوین Kiermaier 2-اجرای سه گانه آسانسور اشعه بیش از Blue Jays در 10 زمین باز یافته

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کوین Kiermaier اولین آمار فصل دو-اجرای سه گانه به گوشه درست است درست در 10 زمین باز یافته به Tampa Bay Rays یک 6-5 پیروزی بر Toronto Blue Jays در روز یکشنبه.

خلیج تمپا دفاعی صدای تیز و تند تحویل دوم walkoff آمار کار خود را پس از این اشعه به ثمر رساند و دو بار در نهم به نیروی اضافی نوبت و سپس پشت افتاد دوباره 5-4 زمانی که آبی جیز خرج کردن-دونده سانتیاگو اسپینل به سرقت برده و پایه سوم به ثمر رساند و در لورد Gurriel جونیور قربانی پرواز کردن Chaz Roe (1-0).

اشعه شروع به پایین 10th با Kevan اسمیت در پایه دوم. خوزه مارتینز جلب پیاده روی از اجتناب یاماگوچی قبل از Kiermaier — سه دستکش طلا مرکز صحرا نورد — یک به پایان رسید 0-برای-11 ترمز ماشین برای شروع این بیماری همه گیر تاخیر نجومی.

از دست دادن نتیجه یک نگران کننده در هفته برای آوارگان Blue Jays که نمی خواهد بازی هر بازی در خانه در تورنتو در این فصل پس از رد مجوز توسط دولت کانادا برای بازی در راجرز مرکز در طول بیماری همه گیر.

به جای این تیم بازی خواهد کرد اکثریت از آن تاریخ در بوفالو, نیویورک, در یک جزئی لیگ ورزشگاه دستخوش پیشرفت.

بو ❄ دو اجرای تک شد و بزرگترین ضربه در تورنتو چهار-اجرای چهارم در برابر ترور ریچاردز.

تورنتو بو ❄ خطوط دو اجرای تک Tampa Bay Rays امداد پارچ اندرو Kittredge در ششمین زمین باز یافته. (کریس O’meara/آسوشیتد پرس)

آنتونی کی تن به تن 2 2/3 نوبت در تسکین rookie استارت توماس هچ که ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین Blue Jays. او در یک موقعیت برای به دست آوردن پیروزی تا نزدیک کن Giles شک و تردید عمل پس از گرفتن دو outs in the ninth.

تخم دو راه می رفت اما اجازه نمی دهد یک ضربه در حالی که قابل توجه سه در 2 1/3 نوبت.

کی کار به ششم دور زمانی که در خلیج تمپا Ji-مرد چوی ضربه اول راست دست اجرای خانه های خود را حرفه ای و براندون لاو دنبال کرد و با دو به پایان تورنتو مسکن ،

این lefty-نوسانی Choi که تجربه با پنبه حلاجی شده راست دست در طول تمرینات در آموزش بهار و تابستان اردوگاه تغییر به سمت راست برای دو در-خفاش ها مقابل کی. پس قابل توجه در سوم او سوار left-hander اولین گام ششم بر روی دیوار در سمت چپ مرکز زمینه.

Biggio گسترش بر پایه خط

تورنتو کون Biggio خاص در هشتم گسترش خود را بر پایه خط به 32 بازی, طولانی ترین فعال کشش در رشته های.

ر Randal Grichuk چپ بازی با ظاهری آسیب در ششمین زمین باز یافته. جایلز حذف شد با این پایگاه بارگذاری شده و 3-1 تعداد چوی در نهم. جیز آبی را ندارد فوری اعلام کرد دو بازیکن.

بلیک اسنل این 2018 AL Cy جوان برنده جایزه آغاز شده برای این اشعه. ترجمه شده به دنبال بازگشت از رفتن 6-8 با 4.29 عصر آخرین فصل تن به تن بدون گل دو نوبت اما تا به حال به کار کردن مربا در هر یک از آنها.

تورنتو چپ پایگاه های لود شده در ابتدا و سپس رشته دو دونده در دوم. آبی جیز در نهایت از طریق شکست در برابر ترور ریچاردز (0-1) در ششم آغاز به زمین باز یافته با شش بازدید متوالی.

مانوئل مارگوت را فیلدینگ خطای مجاز اولین Blue Jays اجرا به نمره. دنی یانسن به دنبال با یک RBI تک و ❄ تمدید منجر به 4-0 با دو اجرا به صورت تک.

جیز نمی خواهد بازی خانه بازی در بوفالو تا اوت 11

تورنتو بلو جیز نمی خواهد به بازی یک بازی خانگی در بوفالو, n. y., تا ماه آینده.

آبی جیز روز یکشنبه گفت که Sahlen زمینه نمی توان به صورت عمده-بازی لیگ قبل از سری خود را در برابر میامی مارلینز شروع Aug. 11.

تورنتو است که با استفاده از آن سه گانه-A وابسته ورزشگاه به عنوان پایه اصلی در این فصل پس از رد اجازه بازی در راجرز مرکز توسط دولت فدرال در طول COVID-19 بیماری همه گیر. جیز آبی در حال به روز رسانی Bisons’ زمینه به آن را تا به لیگ برتر استاندارد.

تورنتو قرار بود میزبان اتباع واشنگتن برای دو بازی چهارشنبه و پنجشنبه و سپس میزبان فیلادلفیا فیلیز از روز جمعه به اوت. 2.

کسانی که پنج بازی را به جای بازی در خانه استادیوم از اتباع و فیلیز به ترتیب با تورنتو تعیین شده به عنوان تیم اصلی.

محل آبی-جیز-فیلیز بازی اعلام شد یکشنبه. جیز قبلا اعلام کرده بود که آنها می خواهم به ماندن در واشنگتن برای یک جفت از خانه بازی پس از دو بازی جاده های سری در برابر اتباع روز دوشنبه و سه شنبه.

جیز آبی را در حال حاضر بازی اول خود را در 16 بازی از 60-بازی های نجومی و دور از بوفالو.

آبی جیز حال تلاش برای پیدا کردن یک عمده-لیگ اصلی که آنها را به اشتراک گذاری با دیگر تیم قبل از 60 بازی فصل شروع — تلاش هر دو پیتسبورگ دزدان دریایی و Baltimore Orioles — اما تبدیل شد دور توسط پنسیلوانیا دولت قبل از ساعت زد در پیشنهاد خود را با مریلند ساعت قبل از فصل خود را بازکن در خلیج تمپا.

دولت کانادا نمی خواهد اجازه می دهد این تیم اجازه بازی در تورنتو با توجه به ثابت بین سفر که کانادا-مرز ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>