کوین مک کارتی می پرسد Dems به جلو FISA لایحه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) خواسته است تا رهبران دموکرات به نگه داشتن در قرار دادن یک لایحه در این طبقه به تمدید سه نفر از منقضی ابزار نظارت با توجه به قانونگذاران و دستیاران بالا بردن جدید شک و تردید در مورد اینکه آیا کنگره می تواند اندازه گیری بیش از خط پایان این هفته است.

دموکراتیک رهبری هنوز برای تصمیم گیری در مورد درخواست است. اما این نگرانی وجود دارد در هر دو طرف است که این لایحه حمایت خواهد دهانه های زیر علاوه بر این از اصلاحات جدید و در آخرین لحظه مخالفت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سخنران نانسی پلوسی و رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer را مجبور به تصمیم گیری در یک ماده از ساعت به عنوان نظارت لایحه است که با توجه به در کف خانه چهار شنبه.

دستیاران به Pelosi و هویر را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای اظهار نظر در مورد سرنوشت FISA بیل شنبه شب.

مک کارتی را با فشار به تاخیر این لایحه — که گردد توسط دادستان کل ویلیام Barr و مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا متحدان و در حال حاضر پینگ ponged بین دو اتاق — آمد و چندی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق آمریکا به مخزن قوانین شنبه شب.

“من امیدوارم که همه جمهوری خواه مجلس رای بدون در FISA تا زمان مانند کشور ما این است که قادر به تعیین اینکه چگونه و چرا بزرگترین سیاسی, جنایی و خرابکارانه رسوایی در تاریخ ایالات متحده آمریکا صورت گرفت!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای سابقه تهدید به منفجر کردن FISA با عبور نمود رای در این سال تخلیه عصبانیت در مورد سوء استفاده از FISA فرایند توسط مقامات FBI در طول این تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت: بدون شواهدی وجود دارد که رئیس جمهور سابق باراک اوباما و جو بایدن — این presumptive دموکراتیک نامزد بودند که در یک غیر قانونی و تلاش برای “جاسوسی” در مبارزات انتخاباتی خود.

این خانه قرار است در جلسه روز شنبه برای اولین بار در 10 روز. رای گیری برگزار خواهد شد تحت یک بحث جدید خانه قانون است که اجازه می دهد تا پروکسی رای گیری در طبقه. مک کارتی و دیگر توافق قانونگذاران در حال حاضر تحت پیگرد بیش از آن.

از سقوط ناگهانی از FISA مذاکرات تشدید شد اواخر در حال توسعه شکاف در میان دموکرات ها نیز هست. خانه رسیده آشکار دستیابی به موفقیت در هفته گذشته زمانی که در کنگره Zoe Lofgren (D-کالیفرنیا.) امن رای در یک متمم در نظر گرفته شده به ممنوعیت دولت از دسترسی به تاریخچه مرور وب از Ameircans با استفاده از یک ارائه FISA. Lofgren را متمم معرفی شده با تشکر. وارن دیویدسون (R-اوهایو) از نزدیک آینه زبان است که شکست خورده و تنها یک رای در مجلس سنا در اوایل این ماه ارائه شده توسط سناتور. Ron Wyden (D-سنگ.).

اما یک تغییر مذاکره با Lofgren و خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف به نظر می رسد برای rankle Wyden. تنها چند ساعت پس از ستایش او آشکار توافقنامه در خانه Wyden شدت انتقاد کرد در شیف در بیانیه ای اعلام کردمتهم او را تضعیف زبان اصلی خود را پیشنهاد و دعوت از نمایندگان مجلس برای رد آن را — و همچنین به عنوان کل FISA با عبور نمود. معلوم نیست چرا Wyden بازدید شیف تغییرات به عنوان یک غیر استارت.

“اکنون روشن است که هیچ توافقی با خانه هوش کمیته به تصویب درست حمایت آمریکایی ها از حقوق برابر یا دام مجموعه ای از فعالیت های آنلاین” Wyden در بیانیه ای گفت.

شیف نشان داد و در بیانیه های قبلی که در مذاکرات خود با Lofgren تولید شده “توافق بر تغییرات” به Wyden پیشنهاد شد همچنین دو حزبی. زبان محدود Wyden پیشنهاد حمایت به “ایالات متحده افراد” که مشاوران نشان خواهد اطمینان حاصل شود اف بی آی می تواند همچنان به جمع آوری در حال دیدن سایت وب اطلاعات خارجی از اهداف مانند تروریست ها و یا عوامل اطلاعاتی.

این FISA بحث نیز ایجاد شکاف در ایران کنفرانس — و آن بخش شد بر روی صفحه نمایش کامل در طول یک تماس خصوصی بین رهبران جمهوری خواه و رتبه بندی اعضای کمیته در روز سه شنبه.

تشکر. جیم اردن (R-اوهایو) که کمک کرده مذاکره اولیه FISA معامله ابراز حمایت خود را از این لایحه و با اشاره به این که رئیس جمهور می خواهد اصلاحات با توجه به منابع در تماس است. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدانش ادعا می کنند که اف بی آی با استفاده از قانون به طور نادرست نظارت بر آمار و ارقام در مبارزات انتخاباتی خود در میان تحقیقات روسیه دخالت در انتخابات 2016.

اما اوباما در کنفرانس رئیس لیز چنی (R-Wyo.) عقب رانده و گفت او مخالفت با اردن و مشخص شده دلایل خود را چرا. او استدلال کرد که اصلاح لایحه تضعیف امنیت ملی ایجاد نوار قرمز در دادگاه FISA و نمی خواهد که محافظت از رئیس جمهور.

چنی که حمایت FISA لایحه که خانه اول و ارسال آن به مجلس سنا و سپس او را تشویق همکاران به رای در برابر اصلاح لایحه قبل از اردن رو به عقب در خط برای ارائه خود را رد.

چندی پس از آن تهمت لعنتی بیرون صدای جیر جیر خود را اصرار آمریکا برای مخالفت با این قرارداد.

کایل چنی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>