کوین مک کارتی انتقاد رامنی به عنوان ‘موثر در هر شکل و فرم’

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) در روز پنج شنبه صورت گرفت یک شات در ایالت میت رامنی یوتا — تنها جمهوری خواه برای رای دادن به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر نمی کنم رامنی موثر است در هر شکل و فرم” مک کارتی گفت: یک گروه از خبرنگاران خارج از خانه مجلسی.

اما مک کارتی dodged سوال در مورد اینکه آیا رامنی باید اخراج از حزب جمهوری خواه کنفرانس که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان نامیده اند. او همچنین نمی خواهد بحث در مورد اینکه آیا آن را مناسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن به سوال یوتا جمهوریخواه را مورمون. در اعلام کرد که او رای “گناه” در سوء استفاده از قدرت شارژ در طول روز چهارشنبه سنا استیضاح رای رامنی رو فشرد در حالی که بحث در مورد چگونه تصمیم خود را هدایت شد با ایمان خود.

در حالی که حزب جمهوری خواه کنفرانس رئیس لیز چنی از وایومینگ گفت که او مخالف با رامنی تصمیم او تا به حال یک انتخاب متفاوت از مک کارتی: او او را به نام “انسان از وجدان” و گفت که او یک “ارزش واقعی برای ما در سنا است.

“سناتور رامنی خوب و محترم مرد” چنی شماره 3 خانه جمهوریخواه در مصاحبه ای گفت:. “و من فکر نمی کنم کسی باید سوال خود را از ایمان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در ملی نماز و صبحانه در صبح روز پنج شنبه در واشنگتن شکایت کرده است که برخی از مردم با استفاده از “دین به عنوان چوب زیر بغل” هر چند او اشاره نمی رامنی با نام.

“من هرگز شنیده ام رئیس جمهور استفاده از کلمه ‘رامنی’ در نماز صبحانه” گفت: کارتی که او نیز در آن حضور داشتند.

مک کارتی یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین متحدان در کاپیتول هیل نگه داشته و نیروهای نظامی خود را با هم در طول این استیضاح رای دادن در خانه و کمک به ارائه یک دو حزبی در برابر هر دو رای مقالات. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او امیدوار بودند برای یک تکرار در سنا اما رامنی شکست را برای پیوستن به صفوف همه دموکرات ها در رای گیری برای حذف رئیس جمهور در یک شارژ — اولین سناتور در تاریخ آمریکا به رای به محکوم کردن یک رئیس جمهور از حزب خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه ستایش مک کارتی در طول یک سخنرانی پیروزی در کاخ سفید پیش بینی است که واکنش به استیضاح کمک خواهد کرد که پیروزی جمهوریخواهان پشت خانه در ماه نوامبر.

“کوین مک کارتی انجام داده است یک کار باور نکردنی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما خواهید بود در مجلس. من واقعا به آن اعتقاد دارند.”

تشکر. کریس استوارت (R-یوتا) که نشسته در خانه کمیته اطلاعات و کمک به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن از استیضاح وی بسیار شگفت زده” توسط رامنی تصمیم و گفت: “بسیاری از خشم” در میان جمهوری خواهان بیش از ارتداد. اما استوارت اضافه شده است که او فکر نمی کند که رامنی باید مجازات خود را برای رای دادن.

“اگر ما اخراج هر کس که رای متفاوت تر از ما می خواهم که هیچ کس در کنفرانس” استوارت به خبرنگاران گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر