کلید میدان نبرد متحده بیشتر در معرض قطع در بیکاری کمک

Category: پلیتیکو Comments: No comments

گذاشته و کارگران در 2020 کلید میدان نبرد متحده — برخی از کشور بیشتر به دنبال پس از رای دهندگان — ممکن است صدمه دیده ترین زمانی که 600 دلار در هفته افزایش مزایای بیکاری منقضی می شود در پایان این ماه است.

پنسیلوانیا و میشیگان و فلوریدا — که همه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی برنده در سال 2016 ریاست جمهوری — برخی از بالاترین تعداد کارگران بیکار در کشور آنها را ببینید با کاهش بیش از 3 میلیارد دلار در این هفته در درآمد پس از افزایش کمک ها اجرا می شود, با توجه به یک برآورد.

بیکاری کارگران در هر کشور را ببینید هفتگی خود بهره مند چک افت حداقل 50 درصد بسته به دریافت کنندگان درآمد و قوانین مختلف در هر دولت است. اما کسانی که در بسیاری از نوسان متحده از کارولینای شمالی آریزونا و گرجستان و همچنین میشیگان و فلوریدا را ببینید و حتی بیشتر زیان — از 64 درصد به عنوان بالا که 72 درصد قرن بنیاد همکار اندرو Stettner یافت.

به ویژه آسیب پذیری این کشورها به coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است که به احتمال زیاد برای تاثیر گذاری در انتخابات سال بحث در واشنگتن بر سر اینکه آیا برای تمدید مزایای بی سابقه ای به عنوان بخشی از آینده همه گیر-بسته امداد یک حرکت که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و دیگر جمهوری خواهان تا کنون به شدت مقاومت می کرد.

با میلیون ها نفر از کارگران هنوز تشکیل پرونده جدید ادعا می کند برای مزایای بیکاری — وزارت کار ایالات متحده گزارش خواهد شد در آخرین مدعیان در روز پنج شنبه — دموکرات ها استدلال می کنند که کمک های اضافی در حال قطع کردن خیلی زود است.

“این امر می تواند ویرانگر” اگر کنگره نیست, عمل, Rep. دن Kildee (D-Mich.) گفت: سیاسی. “این سود است که تفاوت بین زنده ماندن و زنده ماندن 20 درصد از میشیگان جمعیت است.”

نزدیک به 32 میلیون آمریکایی با تکیه بر بیکاری کمک برای دیدار با هزینه های خود را نیازهای در آخرین هفته از ماه ژوئن با توجه به اداره آمار نظرسنجی منتشر شد چهارشنبه.

اما استفان مور یک محافظه کار اقتصاددان و مشاور خارج به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: گسترش یافته کمک خواهد انجام بیش از آسیب خوب برای اقتصاد است.

“این یکی از اشتباهترین همه چیز شما احتمالا می تواند انجام,” او گفت:. “مزایای بیکاری خواهد بود سیاسی kryptonite برای مغلوب ساختن پیشی جستن و kryptonite برای اقتصاد” گفت: مور که تخمین می زند که در شش ماه تمدید مزایای می تواند هزینه 10 میلیون شغل است.

جمهوری خواهان و محافظه کار گروه ادعا می کنند که این برنامه فراهم می کند یک عامل بازدارنده برای بازگشت به کار از آنجا که اضافی $600 هفتگی بهره مند شوند اجازه می دهد تا بسیاری از افراد برای کسب درآمد بیشتر در بیکاری از آنها را در خود چک.

“هرگز آن را فقط باعث می شود حس به کسی پرداخت بیشتر به بیکار تر از آن را به یک شغل گفت:” راشل Greszler ارشد سیاست تحلیلگر در بنیاد میراث.

در عین حال برخی از کارشناسان هشدار می دهند که بدون کمک اضافی گذاشته و کارگران خواهد شد که کمتر از پول نقد استفاده برای صورتحساب مواد غذایی و نیازهای دیگر. کمتر فعالیت اقتصادی خواهد بود کشیدن در بهبود و منجر به از دست دادن شغل آنها می گویند.

“یک جامعه است که شما ممکن است انتظار نیست به آمار افرادی که حتی در [بیمه بیکاری] اما فقط از دست دادن شغل خود به دلیل هزینه های که در آن UI دریافت کنندگان بود بر کالا و خدمات است که این افراد در این باره گفت: هایدی Shierholz سابق دول اقتصاددان در حال حاضر با سمت چپ متمایل موسسه سیاست اقتصادی.

اجازه می دهد به نفع منقضی خواهد sap حدود 15 میلیارد دلار در این هفته از اقتصاد قرن Stettner پیش بینی قرار دادن یک فشار مالی بر روی هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه متمایل مناطق تنها چند ماه قبل از انتخابات.

“ما باید خودمان محافظت از چگونگی آسیب رساندن همه این اخراج شده است می تواند با ارائه این مهاجم تلاش اطراف مزایای بیکاری,” او گفت:. او استدلال می کند که چون 600 دلار بودجه فدرال سود اضافی اجازه آمریکایی ها برای حفظ خود prepandemic درآمد که “باعث می شود اقتصاد نگاه کنید خیلی بهتر از آن است.”

متحده با سهم بیشتری از کارگران بیکار را به احساس فشار از ضرر و زیان مالی: کالیفرنیا پنسیلوانیا, نیویورک, میشیگان, تگزاس, فلوریدا, Massachusetts, New Jersey, آریزونا, اوهایو, و ایلینوی هستند که بيشترين تعداد کارگران در بیکاری رول او می گوید.

اکثر آمریکایی ها حمایت از گسترش کمک های اضافی در گذشته جولای مهلت با توجه به پترسون بنیاد-FT نظرسنجی از 1000 به احتمال زیاد رای دهندگان. برخی از 66 درصد می گویند که آنها به حمایت از گسترش پرداخت های اضافی با 82 درصد از دموکرات ها و 48 درصد از جمهوری خواهان حمایت از این حرکت.

جمهوری خواهان مخالف به گسترش کمک های نقطه به نقطه مثبت اخیر گزارش های اقتصادی نشان می دهد که بازار کار ممکن است دوره نقاهت.

اخراج در ماه مه کاهش یافت و به 1.8 میلیون DOL گزارش روز شنبه, رسیدن به قبل از coronavirus سطح و افت قابل ملاحظه ای از 9.9 میلیون دیده می شود در ماه آوریل است. نرخ بیکاری نیز کاهش یافته و به 11.1 درصد در ماه ژوئن از 13.3 درصد از ماه قبل است.

اما تعدادی از کارگران به تازگی درخواست مزایای بیکاری شده است تنها کمی کاهش در هفته های اخیر و باقی می ماند در طول تاریخ در نرخ بالا. هفته گذشته حزبی دفتر بودجه کنگره پیش بینی است که بیکاری همچنان به صعود و اوج در 14 درصد در سه ماهه سوم این سال است.

Covid-19 مورد نیز آغاز شده خونتان در سراسر کشور و چند کشور از جمله فلوریدا و آریزونا را شروع کرده اند به زور برخی از کسب و کار را تعطیل دوباره بیشتر muddying چشم انداز اقتصادی.

از دست دادن ناگهانی درآمد می تواند به خصوص اثر دراماتیک در فلوریدا که در آن مسئولان تلاش کرده اند با یک عمیقا ناقص بیکاری سیستم مورد نیاز است که دولت به صرف تا 150 میلیون دلار در ارتقاء و راه به کار در اطراف این مشکل پورتال مورد استفاده توسط متقاضیان.

فلوریدا کلاه طبیعی مزایای بیکاری در فقط 275 دلار در یک هفته یکی از پایین ترین نرخ در کشور است. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و وزارت فلوریدا فرصت های اقتصادی می گویند که آنها ثابت کرده اند که حجم زیادی از مشکلات با سیستم, با اشاره به بیش از 9 میلیارد دلار پرداخت می شود که تا کنون به بیش از 1.65 میلیون فلوریدا. اما بیش از 72 درصد از این پول یک نتیجه فوق العاده 600 دلار پرداخت.

DeSantis می گوید: “از کنگره برای تمدید کمک های اضافی به بیکاری کارگران اما این برنامه باید ساختار متفاوت تا کارگران بیکار انگیزه ای برای بازگشت به کار به جای اضافی هفتگی پرداخت.

“آنها باید ساختار آن متفاوت است اما من به حمایت از آنها انجام چیزی است که قادر به نگه داشتن آنها را بر روی پای خود را دریافت و آنها را در نیروی کار” او گفت:.

دموکرات ها را به نام فرماندار به افزایش میزان فلوریدا هفتگی سود پرداخت اما DeSantis دولت مخالفت فرماندار فاقد اختیارات قانونی اجازه بزرگتر پرداخت بدون تصویب قانونی. فلوریدا مقننه نیست برنامه ریزی برای بازگشت تا نوامبر است.

جمهوری خواهان در واشنگتن باقی می ماند مخالف گسترش پرداخت های اضافی و به جای آن باید نشانه حمایت از “بازگشت به کار پاداش” و یا برنامه های دیگر به کارگران انگیزه ای برای بازگشت به کار.

اما این ایران است که در هیچ عجله به عمل با وجود بلندی مهلت.

مک کانل است که با هدف به تصویب دور دیگری از کمک ها نسبت به پایان ماه ایجاد یک پتانسیل زنگ شخص برتر از اقران بحث بیش از این منافع فقط قبل از آنها منقضی خواهد شد.

Gary Fineout کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>