کلید virus مدل یادداشت متحده که در آن جهش در جمعیت جنبش ممکن است گسترش بیماری

Category: پلیتیکو Comments: No comments

از نزدیک به تماشای مدل کاخ سفید استناد به پیش بینی شدت از شیوع کروناویروس کمی افزایش برآورد آمریکا از مرگ و میر در حالی که شناسایی پنج متحده که در آن افزایش جمعیت تحرک می تواند در برخواهد داشت احتمال عفونت های جدید.

مونتانا, North Dakota, مینه سوتا, داکوتای جنوبی و گرجستان دیده می شود حداقل 20 درصد افزایش در تحرک الگوها در چند هفته گذشته در بخشی به دلیل کاهش اجتماعی فاصله محدودیت با توجه به دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است.

یکی دیگر از 13 ایالت را تجربه کرده اند بین 15 و 20 درصد افزایش این موسسه گفت: با استناد به ناشناس تلفن همراه تحرک داده است.

این مدل در حال حاضر پروژه های 137,184 آمریکا مرگ و میر از طریق اوایل ماه اوت تقریبا 3000 از برآورد قبلی در مارس 4. مقاطعه در حاشیه خطای این طرح جدید در محدوده 102,783 به 223,489 آمریکا مرگ و میر.

مدیر موسسه کریستوفر موری گفت: در حالی که بیشتر جنبش را افزایش می دهد خطر سرایت تست بیشتر و بالاتر فصلی درجه حرارت خواهد خلق و خوی بیماری گسترش یافته است.

این IHME مدل به طور کلی ارائه شده بیشتر پیش بینی های خوش بینانه در سیستم بهداشت و درمان ظرفیت موارد و مرگ و میر از دیگر کارشناسان پیش بینی کرده اند.

موری تکرار دیگر کارشناسان بهداشت عمومی گفت: تاپیک قابل توجهی احتمال عفونت های جدید و بدون شتاب, تست, تماس, ردیابی, جداسازی افرادی که تست مثبت و گسترده استفاده از ماسک ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>