Keystone XL کار باید با توجه به coronavirus نگرانی های خط لوله مخالفان استدلال می کنند

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

قبایل بومی آمریکا و گروه های زیست محیطی تحت فشار یک قاضی فدرال در روز پنج شنبه را تعطیل کار در مورد مناقشه Keystone XL pipeline از کانادا را به نبراسکا با استناد به ترس است که کارگران می تواند گسترش coronavirus و ساخت و ساز می تواند آسیب زمین.

پس از سالها تاخیر این شرکت است عجله جلو میان همه گیر برای دریافت بخشی از این خط ساخته شده است پس از آن خواهد شد سخت تر برای جلوگیری از وکیل را برای این پروژه مخالفان استدلال در یک تلفنی به تصمیم می گیرید اگر ساخت و ساز متوقف شد.

آنها هشدار داد که قصد دارد به ساخت و ساز اردوگاه های مسکن تا 1000 کارگران هر یک خطر برای قبایل و جوامع روستایی است که در حال حاضر در تلاش برای ارائه خدمات بهداشتی اولیه خواهد بود و در صورت چالش در پاسخ به شیوع کروناویروس.

ادامه مطلب: Keystone XL pipeline مجوز لغو شده توسط ایالات متحده قاضی بیش از گونه های در معرض خطر و نگرانی

برای اولین بار در ایالات متحده بخش از 1200 مایل (1,900 کیلومتر) روغن شن و ماسه و خط لوله نصب شده بود توسط TC انرژی این هفته در سراسر کانادا مرزی در شمال شرق مونتانا. مبارزه با بیش از خط امتداد بیش از یک دهه پس از آن تبدیل به یک میله رعد و برق در بحث بر سوخت های فسیلی’ کمک به تغییر آب و هوا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“با ظهور این بیماری همه گیر از آن است که حتی بیشتر مهم برای محافظت از قبیله به حداقل قرار دادن مکث در این فعالیت را در این نگاه” گفت: Matthew Campbell, یک وکیل برای بومیان آمریکایی حقوق صندوق به نمایندگی از تگزاس سو قبیله داکوتای جنوبی و Assiniboine و گراس Ventre قبایل قلعه Belknap رزرو در مونتانا.

ایالات متحده منطقه قاضی برایان موریس را بلافاصله حکومت پس از تقریبا چهار ساعت شنوایی که همچنین شامل بحث بر سر اینکه آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجوز عبور از مرز قانونی بود.

Keystone XL pipeline حرکت رو به جلو با Alberta جلالی: سرمایه گذاری

Keystone XL pipeline حرکت رو به جلو با Alberta جلالی: سرمایه گذاری

مغلوب ساختن پیشی جستن یک قهرمان از 8 میلیارد دلار پروژه و به آن ریاست جمهوری مجوز در سال گذشته در تلاش برای دور زدن یک 2018 حکم دادگاه از موریس که مسدود شده بود پروژه و درخواست جدید بررسی های زیست محیطی.

اواخر روز چهارشنبه موریس دست یکی دیگر از شکست به TC انرژی با حکم که باطل کلیدی U. s. Army Corps of Engineers, پاک, آب, اجازه. به اصطلاح در سراسر کشور مجوز اعمال شده به طیف گسترده ای از پروژه ها از جمله Keystone XL و مورد نیاز است به طوری که این خط لوله می تواند عبور از رودخانه ها, رودخانه ها و آبراه های دیگر.

Keystone XL را صدها نفر از کسانی که گذرگاه امتداد آن از 1200 مایل (1,930 کیلومتر) مسیر از Hardisty آلبرتا به استیل شهرستان نبراسکا. آن را حمل به 830,000 بشکه (35 میلیون گالن) نفت خام روزانه و مخالفان می گویند نشت اجتناب ناپذیر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: COVID-19 طرح کلید بخشی از کیستون XL ساخت و ساز شتاب, مدیر عامل می گوید:

کارگران نصب شده در دوشنبه اولین بخش از لوله در سراسر ایالات متحده و کانادا مرز در شمال شرق مونتانا با توجه به اسناد دادگاه. کلگری-بر اساس TC انرژی می گوید: این گام برای جلوگیری از هر گونه انتقال ویروس از جمله چک کردن هر کسی وارد سایت برای علائم و مطیع 14 روز قرنطینه برای هر کسی که برگ های مونتانا و باز می گرداند.

عبور از مرز کار می کند نیاز به ارتش و سپاه اجازه نمیدهد که پرتاب شد چرا که هیچ نزدیکی آبراه. اما آن را یک مانع عمده برای هر کار بیشتر و یک سخنگوی این شرکت هشدار داد که قاضی حکم پیامدهای گسترده برای پروژه ها در سراسر ایالات متحده

“این حکم به طور مستقیم اثرات مختلف آب و برق احداث و حفظ و نگهداری پروژه های زیربنایی از جمله گاز طبیعی مایعات و تلویزیون, کابل, برق, انتقال, تلفن, اینترنت, در میان دیگران” خط لوله سخنگوی تری کونها گفت. “این تصمیم مانع توانایی خود را برای ساخت و یا حفظ پروژه های زیربنایی در تالاب ها و آب بدن در سراسر ایالات متحده”

TC انرژی می گوید: Keystone XL pipeline منجر به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به عنوان مخالف دیگر حمل و نقل

TC انرژی می گوید: Keystone XL pipeline منجر به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به عنوان مخالف دیگر حمل و نقل

ارتش سپاه با اشاره به سوالات دادگستری آمریکا سخنگوی وزارت Wyn Hornbuckle که گفت وکلای دولت بودند بررسی گزینه های ارائه شده اما هیچ جزئیات بیشتر.

TC برنامه های انرژی برای حفاری تونل خط لوله در اعماق عمده گذرگاه رودخانه و می گوید آن عمل خواهد شد با خیال راحت. این شرکت دارای سابقه نشت از خطوط لوله نفت این عمل از جمله 2017 حادثه در نزدیکی امهرست داکوتای جنوبی که ریخته تقریبا 10000 بشکه (407,000 گالن) نفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

TC انرژی, تعجب, مارس 31 اعلام کرد که این برنامه ریزی برای شروع ساخت و ساز در Keystone XL در میان یک بحران اقتصادی جهانی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از دولت استانی در آلبرتا سرمایه گذاری 1.1 میلیارد دلار برای پرش شروع به کار می کنند.

ادامه مطلب: مرز ایالات متحده پروژه های ساخت و ساز مانند Keystone XL خار روستایی coronavirus نگرانی

رهبران قبیله ای و برخی از ساکنان جوامع روستایی در امتداد خط لوله مسیر نگرانی هزاران نفر از کارگران مورد نیاز برای این پروژه می تواند به گسترش این ویروس در جوامع کوچک که در حال آماده نشده است.

TC انرژی می خواهد به “استفاده از این ساخت و ساز به عنوان توجیهی برای اجازه می دهد این پروژه به ادامه اینکه آیا یا نه آن قانونی است” قبایل’ وکیل گفت.

به عنوان بسیاری از 11 ساخت و ساز اردوگاه برخی از مسکن تا 1000 نفر بودند در ابتدا برنامه ریزی شده برای این پروژه است. TC انرژی می گوید: کسانی که تحت بررسی در میان همه گیر و نمی توان مورد نیاز تا بعد در تابستان.

“ما معتقدیم این زمان خوب است’: کنی نقل از بحران کنونی به دلایل سرمایه گذاری در خط لوله کی استون در حال حاضر

“ما معتقدیم این زمان خوب است’: کنی نقل از بحران کنونی به دلایل سرمایه گذاری در خط لوله کی استون در حال حاضر

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

روستایی شهرستانهای امتداد خط لوله مسیر تا کنون دیده اند به مراتب کمتر عفونت از دیگر بخش هایی از ایالات متحده, اما آنها فاقد کافی خدمات مراقبت های بهداشتی برای مقابله با شیوع بزرگ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ساخت و ساز در دو کارگر اردوگاه ها می تواند شروع به محض این که این ماه در مونتانا و داکوتای جنوبی با توجه به اسناد دادگاه ثبت شده توسط این شرکت است.

ادامه مطلب: TC انرژی enlists آلبرتا به پایان کمک 8 میلیارد دلار Keystone XL پروژه

ساخت و ساز در مونتانا شامل حدود 100 نفر از کارگران. آن را معاف از لیبریا استیو بولاک مارس 26 “در خانه ماندن” بخشنامه است که با هدف جلوگیری از گسترش ویروس توسط دلسرد بسیاری از فعالیت های روزانه, به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

بخشنامه به آدرس نیست کارگر اردوگاه. بولاک سخنگوی ماریسا پری گفت: فرماندار می خواهد همه coronavirus نگرانی خطاب قبل از TC انرژی نهایی برنامه های خود را در مناطق نیاز به اردوگاه.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>