Khari جونز می گوید او تهدید به مرگ دریافت در حالی که او کارفرمایی از لامپ کم مصرف وینیپگ بمب افکن آبی به دلیل نژادهای مختلف ازدواج است.

جونز, وارد فصل دوم خود را به عنوان مونترال Alouettes سر مربی گفت: در طول تلفنی با خبرنگاران در روز سه شنبه تهدیدات آمد در فرم از حروف است که باقی می ماند در اختیار خود را به این روز است.

جونز و همسرش, جاستین, سفید است.

جونز, 49, بازی های برگزار شده کارفرمایی برای بمب افکن برای قطعات از پنج فصل (2000-2004) و لذت بردم بهترین لامپ کم مصرف در مبارزات انتخاباتی در سال 2001 با بمب افکن آبی.

سازمان دیده بان | آمریکا متولد CFLer جاستین اکلاهما امن تر احساس می کند زندگی در کانادا:

پس از تجربه یک حادثه خشونت آمیز از دهها را در خانه اش در شهر فیلادلفیا ادمونتون اسکیموها توهین آمیز linesman جاستین اکلاهما تصمیم به صرف زمان زیادی در کانادا به عنوان امکان پذیر است. 14:25

او به نام لامپ کم مصرف را برجسته بازیکن که فصل بعد از پیشرو وینیپگ به 14-4 به طور منظم فصل رکورد و خاکستری جام اسکله.

عاطفی جونز همچنین گفت که او و برخی از دوستان به اشتباه دستگیر شده توسط پلیس که اسلحه خود را کشیده در کالیفرنیا در 1990s در چه جونز اضافه شده بود و یک مورد هویت اشتباه است.

روز دوشنبه جونز در زمان به توییتر — نادر برای Alouettes مربی — برای بیان درد و خشم و غم و اندوه بیش از مرگ جورج فلوید هفته گذشته در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im