کیا, پرستار, New York, آزادی میله میله به نبرد سیاتل طوفان در WNBA بازکن فصل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

به WNBA نشان داد یک بازنگری شده برنامه که روز شنبه آغاز خواهد شد در جولای 25 و شامل تمام 12 تیم در عمل در آخر هفته باز با بازی را به طور انحصاری در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا.

این برنامه خواهد kick off روز متوالی تلویزیونی در سراسر کشور tripleheaders خواهد شد و باز با طوفان سیاتل مصرف در نیویورک آزادی در یک بعد از ظهر مسابقه. ققنوس جیوه را در لس آنجلس اسپارکس در روز افتتاحیه به دنبال قهرمان واشنگتن عرفا رو ایندیانا تب.

فصل قرار بود به شروع مارس 15 اما به تعویق افتاد, با این بیماری همه گیر کوروناویروس. به جای بازی های در حال پخش در سراسر کشور همه بازی ها بودند نقل مکان به یک محل واحد در فلوریدا.

در طول 132-برنامه بازی (22 بازی در هر تیم) بازیکنان و مربیان خواهد بود منزوی در IMG آکادمی. پس از به طور منظم فصل نتیجه گیری در سپتامبر. 12 اول و دور دوم پلی آف خواهد بود حذف تنها پس از پنج سری بازی برای نیمه نهایی و WNBA نهایی.

طوفان-آزادی بازکن را مطابقت بازگشت یک جفت WNBA ستاره در سیاتل Breanna استوارت و سو پرنده در برابر آینده لیگ در آزادی را سابرینا Ionescu و کیا ، استوارت (آشیل) در سال 2018 WNBA MVP و پرنده (زانو) از دست رفته 2019 فصل Ionescu شد شماره 1 انتخاب کلی در مارس پیش نویس است. پرستار در حال ورود به دومین فصل پس از بدست آوردن همه ستاره nod در مبارزات انتخاباتی.

عرفا هنوز در انتظار کلمه در مورد اینکه آیا 2019 MVP النا Delle Donne بازی خواهد کرد. او منتظر است در یک معافیت پزشکی برای سال 2020 و هنوز به این تیم پیوست در فلوریدا.

“این سال 2020 WNBA فصل واقعا یکی بر خلاف هر گونه دیگر است و ما به دنبال به جلو به استفاده از جمعی ما پلت فرم برجسته فوق العاده ای ورزشکاران در WNBA و همچنین حمایت خود برای تغییر اجتماعی” WNBA کمیسر کتی Engelbert گفت: در یک نسخه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>