لگد کردن Facebook و کانادا و راست گروه اندکی در اینترنت حاشیه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در سرویس های شبکه های اجتماعی VK کانادا جبهه ملی خواستار ممنوعیت “جهان سوم مهاجرت” خون و افتخار پیش بینی سفید “پیروزی” و عکس ها نشان می دهد سربازان Odin جلسه در کلگری.

کانادا راست گروه های پاکسازی از جریان اصلی سایت های رسانه های اجتماعی در سال گذشته پیدا کرده اند یک خانه جدید در کمتر فهیم سیستم عامل آنلاین مایل به میزبان آنها و نژادپرستانه views.

اگر چه سرکوب که به دنبال مارس 15 حمله در نیوزیلند مساجد آنها را دیدم پاکسازی از Facebook, Instagram and Twitter آنها مطرح در روسیه, VK دروغ گفتن و Canund.

اما در حالی که حضور آنلاین خود را نکرده اند و مهر از آن شده است به طور قابل توجهی کاهش یافته و به عقیده کارشناسان.

ادامه مطلب: Facebook ممنوعیت نیم دوجین کانادا صفحات تحت افراط گرایی و نفرت سیاست

“در برخی از راه این رویکرد کار کرده است گفت:” کانادا جناح راست افراطی گری متخصص پروفسور Ryan craig brown, ph. d. از دانشگاه ایالتی میشیگان مدرسه عدالت کیفری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آن را به حداقل رسانده و حضور آنلاین خود را و رسیدن به آن را مختل خود را در شبکه های آنلاین و توانایی برای جلب توجه به سطح آنها تا به حال یک بار در جریان اصلی سیستم عامل است.”

اما آن را نیز تحت فشار قرار دادند و آنها را به “فضاهای تیره تر از اینترنت” که در آن آنها می توانند هنوز هم در جذب پیروان گفت: Scrivens که تحقیقات بر افراط گرایان’ استفاده از اینترنت است.

“متاسفانه این بهترین استراتژی ما در حال حاضر برای مقابله با افراط گرایی آنلاین,” او گفت:. “آنها نباید در جریان اصلی سیستم عامل برای laypeople به تلو تلو خوردن در سراسر اما روشن است که با از بین بردن آنها را از این فضاهای آنها ملزم به رفتن به جایی دیگر.”

سابق کانادا reservist متهم از نئو نازی ها روابط بازداشت شده در آمریکا

سابق کانادا reservist متهم از نئو نازی ها روابط بازداشت شده در آمریکا

کانادا راست افراطی با استفاده از اینترنت “برای ایجاد یک آنلاین فرهنگ ترس و نفرت و بی اعتمادی” با توجه به کانادا تا سال 2018 سالانه گزارش عمومی در تهدید تروریستی به کانادا.

“پس از سال 2014 کانادایی انگیزه در تمام یا بخشی از جناح راست ایدئولوژی را 9 کشته و 21 زخمی در کانادا خاک” با توجه به یک بخش از این گزارش که قطع شد و قبل از انتشار آن به دست آمده اما با اخبار جهانی تحت دسترسی به اطلاعات عمل می کنند.

تحت فشار زیر نیوزیلند افراطی جناح راست حمله که به کشته شدن 51, Facebook در زمان پایین یک و نیم دوجین کانادا راست صفحات با استناد به سیاست های خود را بر افراطی محتوا و نفرت قرار گرفتند. توییتر به دنبال کت و شلوار در روز بعد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نئو نازی ها به گروه خون و افتخار و مبارزه با 18 مورد هدف قرار گرفتند و دو ماه بعد پس از دولت اضافه شده و آنها را به کانادا لیست تعیین شده سازمان های تروریستی.

ادامه مطلب: نئو نازی ها گروه خون و افتخار از حذف Facebook تروریستی پس از تعیین

روسیه VK تبدیل شده خود را شکست.

کوین Goudreau و کانادا ملی مقابل باید VK صفحات و نیز در سفید ملی, سایت های مانند Stormfront با توجه به Middle East Media Research Institute سفید Supremacist تهدید نظارت بر.

او VK صفحه شامل یک پیشنهاد برای اعضای Antifa به “دستبند و یا شات (در پا) در سایت” با توجه به MEMRI. “من نیاز به یک مسلسل” او نوشت: در یکی دیگر از پست.

در سایت های مختلف او solicits کمک های مالی و تلاش برای استخدام. اما در حالی که MEMRI گفت که او تا به حال موفق به بازگشت به Facebook تحت یک نام مستعار حساب دیگر وجود ندارد.

ادامه مطلب: انتاریو دادگاه تحمیل صلح اوراق قرضه در برابر راست رقم بیش از تهدیدات آنلاین

خود را آنلاین خروجی فرسایش بیشتر در ماه اوت گذشته زمانی که اتاوا وکیل ریچارد Warman خواسته دادگاه انتاریو برای تحمیل صلح باند در Goudreau.

موافقت دادگاه با Warman و ممنوع Goudreau از ارسال تهدیدات علیه ضد نژادپرستی فعالان از جمله Warman.

ساکن Peterborough, Ont., Goudreau قرار دادن یک چرخش مثبت در Facebook بان کی مون ادعا آن را به حال تاثیر داشتند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من در بسیاری از سیستم عامل و ده ها سیستم عامل من حتی نمی دانند وجود” او گفت:.

او گفت: آن را به حال او را مجبور به انجام همه چیز سنتی است.

“من نزدیک تر با تلفن تماس بگیرید در حال حاضر و بیشتر جلسات در شخص” او گفت:. “من در خارج وجود دارد بیشتر و دیدار با مردم بیش از من در یک دهه; من عاشق این نوع اجاره نامه های جدید در زندگی است. چشم انداز مثبت در حال حاضر گرفتن ممنوع بود و یک نفع بزرگ و افزایش برای ما است.”

مشاهده link ”

اما Warman آن را می بیند به عنوان یک گام در مسیر درست است.

“من فکر می کنم این ایده نیست تصور کنید که شما همیشه می توانید به طور کامل de-پلت فرم یک نئو نازی ها مانند Goudreau چرا که همیشه وجود خواهد داشت دورافتاده مانند VK گفت:” وکیل که به مدت طولانی مبارزه آنلاین راست.

“من فکر می کنم این ایده است که به سادگی به حذف به عنوان بسیاری از رسانه های اجتماعی با بلند گو حرف زدن که ممکن است با از بین بردن اصلی کانال های ارتباطی مانند FB, Twitter و غیره.

“بازی whackamole خوب است و رسانه های اجتماعی شرکت ها باید, اما چگونه به از بین بردن VKs از این دنیا چیزی است که شما می تواند در ترکیب.”

Stewart.Bell@globalnews.ca

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>