کیم جونگ سازمان ملل متحد در عمومی (حداقل در عکس های رسمی)

سئول—برگزاری اعلامیه. در رسمی کره شمالی, عکس, کیم جونگ سازمان ملل متحد به نظر می رسد نه تنها زنده و هست اما به طور کامل لذت بردن از خود را در شرکت های خود را خواهر کوچکتر کیم یو جونگ و یک صف از مقامات عالی رتبه در یک آلاینده صنعتی جدید پیچیده است.

وجود پخش در سراسر صفحه حزب کاغذ Rodong Sinmunهستند 21 رنگارنگ عکس نشان رهبر snipping زیادی زرشکی روبان جمعیت تشویق و کیم صحبت از یک پلت فرم در زیر تاریخ مارس روز 5/1 در بزرگ کره ای حروف در Sunchon فسفاته کود کارخانه.

آن را جایی در نزدیکی این مجتمع در ساحل شرقی شهرستان بندر ونسن که در آن او بود شایعه شده است حلق آویز کردن دوره نقاهت بعد از عمل قلب و یا coronavirus یا فقط اجتناب از ترس بیماری است. Sunchon 30 مایلی شمال پیونگ یانگ و آن کسی حدس می زنم که در آن کیم بوده است پس از آخرین قبلی ظاهر در آوریل 11, زمانی که او خطاب به دفتر سیاسی حزب کارگران خواستار اقدامات سخت تر برای جلوگیری از COVID-19.

شک و تردید باقی بماند ، منتقدان گفت: آنها هنوز هم باید منتظر حرکت تصاویر کیم تا مطمئن شوید که از اعتبار هنوز هم عکس.

همچنین زمینه را برای طولانی ظن: نه کیم و نه خواهر یو جونگ و نه هیچ یک از toadies محدوده در دو طرف آنها را در بررسی ایستاده است دیده می شود پوشیدن ماسک. بله تمام کسانی که در یک شات از جمعیت در زیر به درستی نقاب, اما آنها فراوان نزدیک به هم تشویق شدید به عنوان بالن شناور در هوا در نقض همه سختگیری در مورد اجتماعی فاصله.

ترک چنین آزار دهنده جزئیات, گذشته, اما, فوری دیدگاه از اینجا عکس ها حلال هستند و کیم دوباره به مبارزه طلبیده همه سر صحبت و کارشناسان و مخالفت کارترین سایرس که برای اطمینان حاصل کنید فکر او بود یا مرده یا در حال مرگ و یا در هر مورد درد و رنج هر تعداد بیماری که ممکن است محاصره سخت کوش 5 فوت 7 اینچ 300-کوبنده.

“من هیچ دلیلی برای باور کردن این عکس جعلی هستند” گفت: Dan Pinkston که سخنرانی در روابط بین المللی در تروی دانشگاه پردیس در اینجا و فقط منتشر تجزیه و تحلیل طولانی از کل روند جانشینی در مورد کیم واقعا نمی خواهید به آن را. “به احتمال زیاد دلایل [او کاهش یافته است خارج از دید] احتمالا برای جلوگیری از COVID-19 یا او ممکن است تحت برخی از روش های درمانی.”

شایعات در مورد آسیاب کیم مرموز غیبت از انظار عمومی واقعا شروع به بوسیله اسباب گردنده پس از یک مارس 20 گزارش روزانه NK یک سایت کارکنان توسط کره شمالی گروگان در اینجا است که اغلب حامل جذاب گزارش ها از منابع داخل کره شمالی. در یک مرحله کیم گفت: “در قبر شرط” در حالی که تصاویر ماهواره ای خود را نشان داد قطار ویژه پارک شده در ایستگاه در حاشیه خود ونسن ترکیب است که محفوظ است و استفاده منحصر به فرد از خانواده سلطنتی, دستیاران و توانمند تیم امنیتی.

سپس, زمانی که او را نشان نمی دهد تا در مهم ترین روز از کره شمالی در سال سالگرد تولد پدر بزرگش کیم ایل سونگ برای مطمئن شوید که چیزی تا به حال شده است اشتباه است. پیش از این هرگز تا به حال 36 ساله کیم جونگ سازمان ملل متحد موفق به ذخیره کردن یک تاج گل در مقابل مورد شیشه ای حاوی بدن embalmed محترم “رهبر بزرگ” که متولد شد و در 15 آوریل 108 سال پیش و تاسیس رژیم و کیم سلسله در سال 1945.

پس از داشتن شده است به طور کامل خاموش در هر کیم انجام شده بود پس از 11 آوریل پیونگ یانگ, کره ای خبرگزاری مرکزی مومی در نشئه ظاهر خود را در کارخانه کود گزارش “صاعقه وار به سلامتی از ‘هورا’ گسترش بزرگترین افتخار رهبر است.”

به عنوان KCNA آن را داشته باشد, کیم شخصا تا به حال “به ارمغان آورد در مورد تغییر جدید در توسعه Juche مبتنی بر کود صنعت”—Juche معنی اعتماد به نفس یک شعار از کره شمالی تبلیغات. در واقع گفت KCNA در اطناب معمولی از رسانه های دولتی گزارش از کیم بازدیدکننده داشته است در خارج از پیونگ یانگ او را “رهبری بزرگ انقلاب پیش برای تقویت خود در حمایت از اقتصاد به یک پیروزی با برجسته رهبری است.”

این ظاهر به مراتب از نمونه های آن است. این Rodong Sinmun گزارش زیر یک بنر, تیتر پیشنهاد کمک های عمیق که همه چیز خوب بود. همان حس غالب در کره جنوبی که در آن وحدت وزیر بود را محکوم کرد گزارش های رسانه ای که کیم بود ناتوان انتقاد از آنچه که او به نام “infodemic” که ممکن است مانع از رئیس جمهور مون جائه در تلاش های بازسازی در گفت و گو با شمال در تلاش از بین کره ای آشتی.

این تصور عمومی این بود که کیم تا به حال به ثمر رساند تبلیغات موفقیت با دروغ گفتن کم است. “هیچ کس با توجه به راه اندازی موشک گفت:” جانگ سونگ یون یک کارگر دفتر در اینجا. “او تا به حال به ناپدید می شوند در حالی که برای مردم به توجه.”

“اگر عکس از کیم ظهور معتبر هستند یک درس است که جهان باید گوش دادن بیشتر به کره جنوبی دولت و کمتر به منابع بی نام” گفت: Leif-اریک ایزلی استاد روابط بین الملل در دانشگاه Ewha اینجا.

کلینتون هشدار داد که “همه این است که به خوبی در داخل کره شمالی” کیم حکومت رنج می برد از “انتظارات برآورده نشده” پس از “کیم شکست در پیشنهاد برای لغو تحریم ها ممکن است جامعه گسترش COVID-19 و منفی اثرات اقتصادی سخت تر از مرز محدودیت با چین است.”

چه شده بود باقی ماند یک رمز و راز است. یک سرنخ به یک قدرت مبارزه بود و شرایطی برای مناسبت چو Ryong Hae, رئيس جمهور از شورای عالی مجمع مردم و کیم معاون دولت و امور کمیسیون های مرکز ملی قدرت.

نه وجود دارد هر گونه تضمین واقعی که کیم باقی خواهد ماند و در سلامت خوب است. “شما لازم نیست که به یک پزشک و کیم پزشک به این نتیجه است که او به نظر نمی آید خوب” دن Pinkston گفت: در یک ایمیل. “و او تنها 36 یا 37. در سمت روشن (برای او) و او جوان به اندازه کافی برای تغییر عادات خود را—ترک سیگار از رژیم غذایی و از دست دادن برخی از وزن.”

از سوی دیگر گفت: Pinkston “او به نظر نمی آید خوب (در هر سنی) و اگر او در ادامه این مسیر من فکر نمی کنم او را به زندگی می کنند تا زمانی که پدر یا جد پدری.” کیم ایل سونگ برای حکومت تقریبا 50 سال و درگذشت در سن 82. کیم جونگ ایل حکومت برای 17 سال و درگذشت در سن 70.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر