Kimberly Guilfoyle زیر آتش برای مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک های مالی بی نظمی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

خبری که Kimberly Guilfoyle قرارداد coronavirus تا به حال به سختی به ظاهر در جولای 3 قبل از او پریدند در یک پرواز خصوصی از تن. Rushmore بازگشت به نیویورک با پسر, Donald Trump Jr.

پشت در او را از خواب بیدار پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از روز استقلال آدرس بیش از یک و نیم دوجین junior کمپین کارکنان که Guilfoyle نظارت به عنوان رئیس جمهور ملی رئیس امور مالی. این مشاوران که می خواهم در نزدیکی به Guilfoyle مجبور بودند به قرنطینه در سریع شهر, S. D., اتاق هتل به مدت سه روز و محروم از هر چهره به چهره با همکاران به آنها التماس کرد با این کمپین به آنها را به خانه.

کمپین تلاش برای اطمینان بخشیدن به کارکنان چک کردن با آنها و تاکید بر نیاز به چند روز صبر کنید به نگاهی به کروناویروس آزمون. اما دستیاران احساس خلوت و ترس آنها می خواهم بیمار در یک شهر آنها هرگز پا در قبل از. آنها آنقدر پریشان که هفته بعد آنها به دنبال استفانی الکساندر, کمپین رئیس ستاد به دریچه در مورد تجربه به گفته افراد آشنا با این حادثه است.

این قسمت آخرین نمونه از تحول در درون جمع آوری کمک های مالی واحد است که Guilfoyle نظارت است که در درجه اول مسئول پرورش شبکه از اهدا کنندگان که برش چک در افزایش به $2,800. مصاحبه با نزدیک به یک دوجین خواهان آشنایی با کمپین جمع آوری کمک های مالی به تصویر کشیدن یک عملیات احاطه شده توسط خروج کارکنان با قبل از جمع آوری کمک تجربه و اتهامات غیر مسئولانه هزینه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است raking در آنلاین پول بزرگ و انباشته از یک جنگ قفسه سینه. اما جو بایدن است outraised رئیس جمهور برای دو ماه متوالی و در حال رشد وجود دارد نگرانی در میان مقامات ارشد جمهوری خواهان در مورد اینکه آیا این اختلال در Guilfoyle تیم ترجمه به پول در جدول سمت چپ برای آنچه که تبدیل به یک سربالایی مبارزه برای دور دوم.

کارکنان خود را در تحول. هفته گذشته چند تن از آنها درخواست ملاقات با آن مدیر کمپین براد Parscale به هوا نارضایتی خود. این نشست قرار گرفت — Parscale خود را از دست داده کار قبل از آن اتفاق می افتد — اما آنها در دیدار با الکساندر. آنها با توصیف یک احساس سردرگمی و گفت: این احساس مانند آنها گرفتار رقابت خواسته های دیرین جمع آوری کمک کارولین رن و Guilfoyle محرم Sergio Gor که نظارت بر واحد روز به روز عملیات.

سرمایه گذاری کارکنان بخش خصوصی در مورد شکایت یک فشار اجاق گاز محیط زیست است که در آن کارکنان berated زمانی که آنها درک نمی شود اندازه گیری تا. آنها را با هم مقایسه کار تحت رن و Gor به زندگی با دو متخاصم پدر و مادر; برخی از جمهوری خواهان استدلال می کنند که نارضایتی کارکنان است که کمتر در مورد Guilfoyle از در مورد این جفت ارز کار به طور مستقیم در زیر او.

این تیم دیده می شود سه وقت کارکنان ترک دو ماه گذشته از جمله دو با گذشته جمع آوری کمک تجربه است. جدید ترین خروج آمد در اوایل این ماه. هر انتقال به موقعیت های مختلف در مبارزات انتخاباتی و پس از پیدا کردن فرهنگ سرمایه گذاری عملیات قابل دفاع است.

به خصوص مربوط به برخی از جمهوری خواهان این است که تعداد کمی از اضافات جدید کار کرده است به عنوان جمع آوری اعانه سیاسی قبل از. یکی از دوستان Gor و فرزند Don Huffines عمده ایران اهدا کننده. یکی دیگر از نیویورک مقتدر و Guilfoyle, دوست سامر فورکوش. افراد نزدیک به این عملیات اذعان کرد که فورکوش بود نامتعارف استخدام اما اشاره کرد که او تا به حال سال ها صرف جمع آوری پول برای یک آرایه می باشد.

وجود دارد در حال رشد جمهوری خواه نگران است که آشفتگی داخلی صدمه دیده خواهد شد کمپین جمع آوری کمک های مالی. وظیفه چوپانی در سطح میانی اهدا کنندگان خواسته های بالا در سطح سازمان و کارکنان و هماهنگی و با کمک به هزاران نفر از مردم که نه مگا اهدا کنندگان با ته حساب های بانکی و نه کوچکتر همکاران رسید تا برای چند صد دلار در اکثر.

کسانی که با مبارزات انتخاباتی توصیف 51 ساله Guilfoyle که در امور مالی صندلی نقش در ماه فوریه به عنوان یکی از رئيس جمهور را سر سخت ترین, جمع آوری اعانه. سابق رادیو فردا میزبان گرفته شده در این کار چالش برانگیز در حال توسعه سنتی دهنده شبکه چیزی جورج دبلیو بوش معروف ساخته شده خود را با “پیشگام” برنامه اما آن ضد استقرار تهمت تلاش کرده است برای ایجاد. حامیان او می گویند او انجام شده است در این صورت یک بیماری همه گیر است که سرد به جمع آوری کمک های مردمی محیط زیست با قطع بسیاری در فرد اهدا کننده حوادث.

کمپین گفته مقامات بندی برنامه مطرح کرده بود حدود 73 میلیون و که او تا به حال رشد شبکه از حدود 1000 تا در ماه ژانویه به 6500.

Guilfoyle واحد است بخشی از یک مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک دستگاه. او گروه را افزایش می دهد پول به تهمت پیروزی یک حساب مشترک بین گروههای انتخاباتی و RNC. در حالی که Guilfoyle تیم است که عمدتا مسئول برای جمع آوری $2,800 چک این کمیته با تمرکز بر جمع آوری کمک های مالی به صدها هزار نفر از دلار است. نیز وجود دارد که این تهمت را امریکا بزرگ دوباره کمیته که خلاء کوچک دلار سهم.

“کیمبرلی است که یک رئیس جمهور قوی ترین و سخت ترین کار طرفداران و او خوش شانس است که او مبارزه خود را در گوشه ای” گفت: Ronna, McDaniel, کمیته ملی حزب جمهوری خواه رئیس.

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی گفت: “وقتی که می آید به جمع آوری منابع ارزشمند و ارتباط با رای دهندگان Kimberly Guilfoyle قرار دادن در یک کلاس کارشناسی ارشد.”

اما Guilfoyle است rankled همکار سرمایه گذاری کارکنان با این ادعا نظر آنها به عدم تمایل خود را برای به اشتراک گذاشتن اعتبار برای موفقیت. مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته میزبان “مجازی” جمع آوری کمک به خود جلب کرد که 20 میلیون دلار تا حد زیادی از کوچک-دلار اهدا کنندگان که به صورت آنلاین عمل Guilfoyle نمی نظارت روز به روز. Guilfoyle میزبانی این رویداد و مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن در طول پخش. اما در روز پس از مشاوران و ابراز دلخوری در مورد آزادی مطبوعات صادر شده پس از آن که به نقل از Guilfoyle اما هیچ اشاره ای هر کس دیگری که کمک به سازماندهی تلاش است.

در حالی که ایجاد یک بسته بندی شبکه بود که همیشه رفتن به مشکل برای مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از پیشانی حمله به حزب استقرار افراد درگیر در مبارزات انتخاباتی می گویند هنوز هم وجود دارد یک ضرورت برای هر رئیس جمهور فعلی برای به حداکثر رساندن کمک های مالی در سراسر هیئت مدیره و به رسمیت شناختن است که با بایدن به خوبی پیش رو در نظر سنجی هر صد شمارش خواهد شد.

برخی باقی می ماند irked توسط اخیر pro-اسرائیل-مضمون زوم جمع آوری کمک. کمپین امضا در برنامه ریزی برای تهیه بلیط برای این رویداد که همزمان با سالگرد تهمت تصمیم به حرکت به ساختمان سفارت اسرائیل در اورشلیم به دسترس ساخته شده است به اهدا کنندگان برای $1,000. اما Guilfoyle تیم پس از آن شروع به گردش بلیط به برخی از اهدا کنندگان برای $150 منجر به سردرگمی است.

مردم آشنا با Guilfoyle را تصمیم گیری می گویند او می خواست جمع آوری کمک به کاهش هزینه های مردمی رویداد اجازه می دهد مردم بیشتر شرکت کنند. اما دیگران با ابراز نگرانی کرد که این رویداد مطرح شده پول کمتر از آن می تواند داشته باشد و نگران این درک که برخی از اهدا کنندگان خواسته شد که به پرداخت بیش از دیگران به شرکت.

نیز وجود دارد سوال در مورد هزینه. در ماه مارس دو کارکنان تصمیم به پرواز تجاری و به جای آن در زمان های جت خصوصی از عمده تهمت دهنده به رئیس جمهور Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر برای سرمایه گذاری رویداد. این کمپین تا به حال برای بازپرداخت حدود 25.000 دلار هزینه.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات galled زمانی که آنها متوجه آنها می شود جای پای این لایحه برای پرواز. کارکنان در انتخاب مجدد تلاش هستند به طور معمول انتظار می رود به کتاب سفر داخلی دفتر پایگاه داده و استفاده از کم هزینه پروازهای تجاری.

Guilfoyle خودش استفاده کرده است هواپیمای شخصی برای سفر به و از جمع آوری اعانه. اما افراد نزدیک به او استدلال کرد که آن مبلغ به یک جمع کوچک با توجه به این که حوادث اغلب شبکه ها میلیون دلار است. تدارکات سفر های متعدد به جمع آوری اعانه در یک مقدار کوتاه از زمان, آنها افزود: اغلب تجاری سفر غیر واقعی است.

کسانی که نزدیک به Guilfoyle می گویند که در حالی که سبک او برای همه نیست او دوست خوبی توسط کارکنان خود را.

در پاسخ به سوالات این داستان مبارزات انتخاباتی ارائه اظهارات از تامین مالی اعضای تیم که lavished ستایش در Guilfoyle. مگی Mulvaney مدیر امور مالی عملیات گفت: گروه “ایالات پشت Kimberly Guilfoyle رهبری است. ما یک تیم و ما یک هدف منحصر به فرد از پیروزی برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>