پادشاهان ارسال جانباز defenceman الک مارتینز به شوالیه طلایی برای جفت میدارد

الک مارتینز در حال رفتن از یک پادشاه به یک شوالیه طلایی نایت.

لس آنجلس مدیر کل Rob Blake ادامه داد: تیم بازسازی جمعه حرکت 32 ساله defenceman برای وگاس’ 2020 دور دوم پیش نویس انتخاب و سنت لوئیس ” 2021 دوم-طفیلی که قبلا به دست آورد توسط شوالیه طلایی.

“الک شده و بخش مهمی از این سازمان برای تعدادی از سال و یک عضو کلیدی از ما جام استنلی تیم [در سال 2012 و 2014],” بلیک گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این تیم است. “ما از مارتی همه چیز را برای او انجام می شود برای سازمان ما طرفداران ما و جامعه ما است.”

مارتینز بود که مربوط به تجارت شایعات برای هفته برگزار شد و از پادشاهان’ 6-3 از دست دادن در وینیپگ در روز سه شنبه گذرانده 11 از NHL فصل در L. A.

یک چهارم-دور انتخاب در سال 2007 او فقط یک هدف, هشت امتیاز و یک منهای-9 امتیاز در 41 بازی در این فصل پس از ارسال یک حرفه ای-بالا 39 امتیاز سه فصل پیش اما او دوم شد و پادشاهان در حتی قدرت بازی قدرت و shorthanded زمان.

اگر چه او هرگز به ثمر رساند بیش از 11 گل در یک فصل به طور منظم مارتینز به دست آورده یک مکان دائمی در حق رای دادن lore به ثمر رساند سری-پیروزی در وقت اضافه گل در هر دو کنفرانس غرب نهایی و نهایی جام استنلی در سال 2014.

حذفی قهرمان در سال 2014

معروف خود را برنده شات به ضرب و شتم Blackhawks در کنفرانس نهایی منحرف کردن قفسه سینه از شیکاگو نیک Leddy پایان عالی هفت سری بازی در ایالات مرکز. شیکاگو و لس آنجلس ترکیب را به نفع خود تمام چهار جام استنلی عنوان از 2012-15 تقسیم دو راست عالی کنفرانس نهایی در طول راه.

مارتینز پس از آن گل دو وقت اضافه برنده در بازی 5 2014 جام استنلی نهایی برابر نیویورک رنجرز تبدیل یک جهش از تایلر Toffoli شات کردن هنریک Lundqvist در مرکز استیپلز. مارتینز هدف و نشئه دستکش-پرتاب جشن با لقب “دست جاز” توسط پادشاهان طرفداران — مسلما به یاد ماندنی ترین لحظه در پادشاهان تاریخ است.

مارتینز قرارداد که منقضی نمی کند تا پس از فصل آینده است و به ارزش 4 میلیون دلار آمریکا سالانه به طور متوسط ارزش.

میشیگان بومی از دست رفته یک ماه از عمل در اوایل این فصل پس از درد و رنج به پارگی عروق و دو اعصاب در مچ دست راست از حریف اسکیت.

پادشاهان در حال آماده سازی به دست برگشتی برای دومین فصل متوالی برای اولین بار از سال 2009 است.

رهبران در اقیانوس آرام

لس آنجلس در کنفرانس غرب بدترین رکورد در 21-34-5 زیر سال اول مربی تاد McLellan و تنها دیترویت کمتر امتیاز کلی NHL standings.

پادشاهان معامله سابق 30-هدف گلزن تایلر Toffoli به ونکوور کناکز در شب دوشنبه دو هفته پس از ارسال به جلو Kyle کلیفورد و دروازه بان جک کمپبل به تورنتو برای جلو Trevor Moore و دو سوم پیش نویس دور میدارد.

وگاس آغاز شد و روز شنبه با ادمونتون برای آرام بخش سرب اگر چه تیم جدا می شوند و تنها دو امتیاز است.

مارتینز می پیوندد یک شوالیه طلایی دفاعی گروه که شامل Brayden McNabb که برای پادشاهان از 2014-17 وگاس قبل از انتخاب او در گسترش پیش نویس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر