کینگستون علوم سلامت مرکز خواستار بیماران به مراجعه به اورژانس با وجود COVID-19 ترس

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

دکتر دیوید مسنجر, رئیس اورژانس پزشکی در کینگستون علوم سلامت مرکز می خواهد به می دانم که آن را بی خطر است برای بازدید از بخش اورژانس در کینگستون بیمارستان عمومی با وجود ترس از قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus.

پس از coronavirus همه گیر شروع به کینگستون, عمومی بیمارستان متوجه کمتری از مردم در حال بازدید از آن اتاق اورژانس. این اعتقاد بر این است به دلیل ترس است که مردم را در معرض ویروس اگر آنها بازدید از بیمارستان.

“در طول ماه گذشته ما شاهد کاهش قابل توجهی در تعداد زیادی از بیماران به بخش اورژانس و مراقبت های اورژانس مرکز ما در موسسه” رسول گفت.

ادامه مطلب: Gananoque, Ont., مرد تشکر کینگستون به طور کلی کارکنان بیمارستان برای COVID-19 بازیابی

رسول می گوید گسترده کاهش در تعداد بيماران مراجعه کننده به بخش اورژانس نگرانی های او را به دلیل آن می تواند به این معنی است که مردم به ماندن در خانه با جدی و یا به طور بالقوه مشکلات جدی پزشکی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من می خواهم برای اطمینان بخشیدن به مردم است که بخش اورژانس یک مکان امن برای آمدن اگر شما نیاز به مراقبت های پزشکی” رسول گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

به منظور کاهش خطر ابتلا به بیماران پیمانکاری ویروس رسول می گوید وجود دارد جدید کنترل عفونت اقدامات در محل برای محافظت از بیماران آسیب پذیر و به حداقل رساندن خطر است.

برای کسانی که مطمئن نیستید که آیا آنها سلامت موضوع جدی است به اندازه کافی برای بازدید از بیمارستان رسول می گوید مردم می توانند با تماس با Telehealth Ontario و یا تماس با خانواده خود ،

ادامه مطلب: کینگستون اولین COVID-19 موج در نزدیکی پایان آن اما احتمالا در افق — بهداشت عمومی

او را تشویق می کند هر کسی که در حال تجربه یک مشکل بهداشتی است که نیاز به مراقبت فوری به بازدید از بخش اورژانس یا فوری مرکز مراقبت از.

“اگر آنها دچار مشکل در تنفس دچار درد قفسه سینه, نشانه های سکته مغزی یک آمبولانس و به بیمارستان آمده. ما در اینجا به دنبال پس از شما” رسول گفت.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>