در ماه مارس در کینگستون جامعه انسانی تا به حال تعلیق همه فرزندخواندگی به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19.

در حال حاضر این سازمان تنظیم شده است شروع به ارائه تماس تصویب به مناسب صاحبان در جامعه شروع ممکن است 6.

گرد شکارچی, مدیر اجرایی کینگستون جامعه انسانی می گوید: آنها به آرامی در حال باز کردن درهای خود را دوباره برای کمک به حیوانات پیدا کردن یک خانه.

“داشتن یک حیوان اضافی قلب ضرب و شتم در خانه من فکر می کنم که باعث می شود یک تفاوت بزرگ است.”

پرینت این

در پاسخ به COVID-19 گیر 75 حیوانات از این محل قرار داده شد به خانواده ها در عرض 48 ساعت می گوید شکارچی.

اما با کمک از بیش از 30 ، 000 $در سال های اخیر کمک های مالی این سازمان قادر به دوام بیاورد که این بیماری همه گیر مجبور درهای خود را بسته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هنگامی که ما با قرار دادن یک تماس و گفت: ما نیاز به خاموش کردن رویدادهای ما… پاسخ شگفت انگیز بود,”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این سازمان به طور معمول قادر به جمع آوری پول از طریق رویدادها می پردازد که برای حفظ حیوانات و تغذیه سالم; اما همه حوادث اخیر مجبور به لغو شود.

ادامه مطلب: کینگستون جامعه انسانی مبارزه میان بیماری همه گیر کوروناویروس

“ما تا به حال اتفاقاتی که خواهد را مطرح کرده ام و در بیش از $40,000 و تا پایان اردیبهشت $60,000 در رویداد مبتنی بر جمع آوری کمک های مردمی — که کلیدی برای ما است.”

حتی اگر عملیات نمی بازگشت به حالت عادی فقط رتبهدهی نشده است, آنها ارائه خواهد شد تماس با ما تصویب هنگامی که همه حیوانات به ارمغان آورد به ساختمان.

در طول زمان هنگامی که بسیاری از مردم در انزوا داشتن این گزینه را به یک زندگی جدید به یک خانه با خیال راحت می تواند مفید باشد.

“مردم واقعا متوجه است که پس از آنها بوده است مجبور می شود به تنهایی و جدا شود که داشتن یک حیوان در اطراف بزرگ درمانی است.”

پرینت این

برای کسانی که علاقه مند هستند در اتخاذ آنها می توانید وب سایت خود را برای دیدن حیوانات در دسترس برای تصویب. این سازمان خواهد شد و سپس راه اندازی مجازی ملاقات و خوش آمد می گوید با صاحبان بالقوه برای دیدن اگر آنها یک بازی خوب است.

ادامه مطلب: استانی رفاه حیوانات, خدمات, قانون, قانون حمایت کینگستون جامعه انسانی

پس از تصویب فرایند کامل است کارکنان از ساختمان برگزار خواهد شد حیوان خانگی در هشتی آنها تعیین کرده اند تا در مقابل درب از ساختمان که در آن مالک جدید می تواند پس از آن آنها را به خانه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تا زمانی که این بیماری همه گیر است که بیش کارکنان در سازمان در حال پرسیدن که بزودی پوشیدن یک ماسک و دستکش زمانی که آنها می آیند برای دیدار.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر