Kingston, Ont., بی خانمان گاه رشد می کند به حدود 40 نفر: resident

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به عنوان درجه حرارت شروع به افزایش در شرق انتاریو بسیاری از مردم در حال ترک خانه های خود و با بهره گیری از خارج از منزل.

همچنین این مورد برای جمعیت بی خانمان در کینگستون, Ont., به عنوان بسیاری از گفتن اخبار جهانی آنها را ترک کرده اند سرپناه سیستم به زمین یک چادر در پارک های شهر.

“شب بد نیست در حال حاضر و بیشتر مردم در حال آمدن به اینجا” گفت: Nathan Rosevear شده است که زندگی در دختر خوشگل پارک نزدیک به یک ماه است.

ادامه مطلب: کینگستون بی خانمان گاه می آید با هم در پارک Belle

با توجه به Rosevear های بی خانمان گاه رشد از یک دوجین یا بیشتر افراد در اوایل ماه مه به بیش از 40 چیزی که او نسبت به آب و هوای گرم.

دختر خوشگل پارک بی خانمان اردوگاه نیست به تنهایی. دیگران که فنر در اطراف شهر اگر چه بسیار کوچکتر در تالار شهر و در انبارهای در یادبود مرکز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در روز چهارشنبه, اخبار جهانی داده شد یک تور از انبار اردوگاه توسط ریچارد هویت یک تورنتو بومی شده است که بی خانمان در کینگستون برای نه سال.

ادامه مطلب: کینگستون دختر خوشگل پارک بی خانمان اردوگاه همچنان به رشد

“من صرف ماه های سرد در متل اما به تازگی راه اندازی در اینجا” گفت: هویت.

“من در اینجا به مدت 11 هفته در حال حاضر.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

به تازگی هویت می گوید شهر کینگستون دست او و دو نفر دیگر زندگی در یادبود مرکز انبارهای نامه, و گفتن آنها را به ترک و تمام اموال خود را با 11 صبح روز شنبه صبح.

“آنها در حال لگد زدن به ما را در عین حال گفت:” هویت.

همانطور که از اواخر بعد از ظهر وجود نداشت نزد آئین نامه اجرای.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پایین خیابان در دختر خوشگل, پارک ده ها تن از مستاجران مجاز به اقامت تا اطلاع ثانوی با توجه به آئین نامه اجرای.

“در این نقطه در شهر شناسایی کرده است این را به عنوان یک راه حل موقت هر چند ما همچنان به نگاه کردن در گزینه ها و اگر مشکلات به وجود می آیند که پاسخ مناسب” گفت: اموزش Nordegraaf مدیر مسکن و خدمات اجتماعی برای شهر کینگستون.

به عنوان جسمی در فاصله بی خانمان encampments که همچنان خودنمایی موضوع — چیزی محلی افسر پزشکی سلامت دکتر کیه مور و تیم خود را در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی.

“این یک خطر بهداشت عمومی. این خطر وجود دارد انتقال چندین عفونت های مختلف از جمله COVID-19” گفت: مور از طریق اسکایپ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دکتر مور می گوید: او تیمی با اعتیاد و خدمات بهداشت روانی و Frontenac امدادگران در طول چند هفته گذشته برای تست کمپ برای COVID-19.

“هیچ کس علاقه مند بود در آن زمان. آنها همچنین نظارت هر کسی با علائم عفونت تنفسی و آنها تشخیص نیست هر کسی گفت:” بیشتر است.

همانطور که برای آنچه در آینده برای هویت او را مجبور به بسته شدن و ترک طویله او می گوید اخبار جهانی است که او را به حرکت به زادگاه خود را از تورنتو به نزدیک تر به دوستان و خانواده.

کینگستون شورای حرکت رو به جلو با غیر انتفاعی مسکن ادغام

کینگستون شورای حرکت رو به جلو با غیر انتفاعی مسکن ادغام

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>