کینگستون برای بازگرداندن برخی از ساعتی هزینه پارکینگ قبلا برداشته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

شهر کینگستون در حال برنامه ریزی برای بازگرداندن ساعتی هزینه پارکینگ برای برخی از خیابان های مرکز شهر و پارکینگ در هفته آینده.

تمام شهر گسترده هزینه پارکینگ برداشته شد مارس 19 در واکنش به تعطیلی و لغو خدمات و حوادث در طول ارتفاع رمان coronavirus بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: شهر کینگستون waives ساعتی هزینه پارکینگ در پاسخ به COVID-19 همه گیر

شروع 8 ژوئن نرخ ساعتی شارژ خواهد شد برای همه خیابان ها در دانشگاه و کینگستون بیمارستان عمومی منطقه و همچنین برای پارکینگ در Frontenac County courthouse این اسکله پارکینگ و ریچاردسون ساحل پارکینگ.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این است که اطمینان حاصل شود “کوتاه مدت تامین پارکینگ در دسترس باقی می ماند و قابل دسترس برای کسانی که به آن نیاز دارند” به عنوان کسب و کار باز و استانی خدمات راه اندازی دوباره این شهر گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هزینه پارکینگ برای دیگر مناطق در این شهرستان ادامه خواهد داشت بخشیده تا اطلاع ثانوی.

Coronavirus شیوع: بیشتر انتاریو کسب و کار دریافت چراغ سبز برای باز کردن

Coronavirus شیوع: بیشتر انتاریو کسب و کار دریافت چراغ سبز برای باز کردن

“محدودیت در خیابان زمان از روز پارکینگ از جمله مسکونی پارکینگ مجوز مناطق باقی می ماند برداشته به ارائه دراز مدت گزینه های پارکینگ برای مسافران از خدمات بهداشتی و درمانی کارگران و ساکنان که در حال کار از خانه” شهر گفت.

آئین نامه هنوز هم می شود اجرای سایر مقررات پارکینگ و شهرستان ها خواسته است که ساکنان که انتخاب می کنید به پارک در مرکز شهر به ملاحظه دیگران و زمانی که امکان پارک در مناطق که در کاهش تقاضا است.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>