کینگستون نونما Tett مرکز جشن 5 سال سالگرد

شهر کینگستون در جشن پنجمین سالگرد نونما Tett مرکز خلاقیت و یادگیری در پنج شنبه شب.

یک رویداد خاص صورت گرفت را به رسمیت بشناسند و با تشکر از بسیاری از افرادی که در کمک به این مرکز را با موفقیت در سال های اخیر است. پادشاه خیابان تسهیلات بازگشایی on Jan. 31, 2015 پس از بازسازی گسترده است و این خانه از سنگ آهک شهر هنر hub.

“آن بوده است که پنج سال پس از آن بازگشایی شد و در تجدید و دوباره طراحی برای استفاده از, می گوید:” نادین بیکر, مرکز مدیریت. “ما تحریک و تشجیع کردن ساختمان با خود ما برنامه نویسی — ما سازمان Tett مرکز خلاقیت و یادگیری — و پس از آن مستاجر ما همه آنها را شگفت انگیز خود برنامه به عنوان به خوبی.”

اگنس Etherington مرکز هنر در کینگستون راه اندازی “فصل زمستان”

اگنس Etherington مرکز هنر در کینگستون راه اندازی “فصل زمستان”

مرکز میزبان کلاس ها و کارگاه های آموزشی, نمایشگاه ها و خانه باز حوادث برای عموم مردم. مستاجران در ساختمان شامل کینگستون Handloom بافندگان و اسپینرها کینگستون سفالگران صنفی و همچنین کینگستون سنگهای قیمتی و معدنی, باشگاه, در میان دیگران.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هنگامی که شما می آیند به خوبی به خوبی سازماندهی وضعیت با تجهیزات خوب شما کیفیت کار فقط خیلی بالاتر می گوید:” Les ماس رئیس جمهور پیشین و دیرین عضو کینگستون سنگهای قیمتی و معدنی ، این باشگاه در دیدار یک بار در ماه در Tett مرکز و ارائه می دهد silversmithing و سنگ-حکاکی کلاس.

“چه بیشتر می تواند شما برای درخواست ؟ شما باید زیبا, محیط زیست پاک, خوب, تجهیزات که در آن قبل از آن — شما تا به حال تجهیزات قدیمی و از شما می خواهم به مبارزه با آن و انجام بهترین شما می توانید با آنچه شما” خزه گفت.

ادامه مطلب: غیر انتفاعی کینگستون زنان در جشنواره هنر دارای 38 رویداد سالانه

کینگستون هنرمند میشل رید یکی دیگر از مستاجر که اشغال فضای استودیو در مرکز پس از مارس.

“بازدید کنندگان است که ما از طریق اینجا می آمده و تعامل و ما یک چت خوب,” رید گفت. “آنها همیشه حیرت زده کرد که ما باید یک مرکز.”

رید می گوید: احیا Tett مرکز حتی پنج سال در ادامه برای الهام بخشیدن به.

ادامه مطلب: کینگستون خیابان هنر دیواری طرح آزمایشی نشان مثبت نتایج اولیه

“هنگامی که شما راه رفتن در این درب آن را مانند compartmentalizing خلاقیت و زمانی که من راه رفتن و گذشته سفالگران این باشگاه گوهر شناس و بافندگان در راه را به پایین در اینجا به هنرمند studios آن را فقط یک کمی سوخت برای آتش خلاق برای دیدن که مردم در حال حاضر مشغول انجام کارهای,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کینگستون سفالگران تیم میزبان کریسمس هنر و صنعت نشان می دهد

کینگستون سفالگران تیم میزبان کریسمس هنر و صنعت نشان می دهد

این Tett مرکز یک قرن 19 رسومات ساختمان متعلق به شهر کینگستون. مرکز مدیریت نه برای سود جامعه-رهبری هیئت مدیره که مسئول آن روز-به-روز عملیات.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر