کرک مولر بسیاری از خاطرات زیادی از روز خود را در NHL اما او هیچوقت عادت به برگزاری بسیاری از momentos.

به جز او می گوید: او دستکش و جن از بازی 5 از سال 1993 نهایی که Montreal Canadiens شکست لس آنجلس پادشاهان و برافراشتند حق رای دادن را 24th, جام استنلی.

“من نمی جمع آوری بیش از حد زمانی که من بازی اما من مطمئن ساخته شده است که من جمع آوری شده است که” مولر گفت: از خانه اش در کینگستون, Ont. که در آن او شده است جدا از leage رفت مکث در مه.

مواردی که نشستن در یک یادآوری است که می تواند رویاهای به حقیقت می پیوندند.

“من آنچه را که بزرگترین رویای من این بود که برای انجام — برای برنده شدن در این جام و نمره جام استنلی-هدف برد و به نمره در مونترال در فروم قدیمی گفت:” مولر که در حال حاضر این تیم دستیار سر مربی.

“به نمره در مقابل همه خانواده من است که وجود دارد و طرفداران مونترال منظورم این است که من نمی توانم یک لحظه به یاد ماندنی در سر من این روز است.”

کرک مولر و بقیه Montreal Canadiens ژست برای عکس با جام استنلی زیر خود را 4-1 به پیروزی لس آنجلس کینگز در مونترال در تاریخ 9 ژوئن سال 1993. (فرانک Gunn/کانادا مطبوعات)

مولر مانند بسیاری از طرفداران ورزش در طول بیماری همه گیر در حال لذت بردن از تماشای قسمت های تکراری از بازی های کلاسیک در تلویزیون از جمله حبس’ 1993 حذفی اجرا.

او گفت: او به خصوص دوست داشت مقایسه و متضاد دوره های مختلف از هاکی با پسر خود-در-قانون براد مالون — یک بازیکن در Edmonton Oilers سازمان است که در انزوا با او همراه است.

“این یک بازی سرگرم کننده ترکیبی از آنجا نشسته تماشای بازی با خانواده و همچنین مصاحبه با یک بازیکن که بازی در حال بازی هاکی مقایسه این بازی از امروز برای بازگشت به” مولر گفت.

مهم نیست که این دوران بهترین اسکیت باز در حال غالب ترین بازیکنان

با ورزش تعطیل و کلاسیک ها در تلویزیون هر شب بحث بر سر چگونه گذشته superstars از ’70s, 80s و 90s خواهد کرایه امروز در NHL است مواج داغتر از همیشه است.

هفته گذشته هاکی نویس مارک دومنت اشاره کرد که آندری مارکوف تا به حال آمار بهتر از هر دیگر Montreal Canadiens defenceman به نام رابینسون بنحوی او سزاوار توجه را شامل می شود در همه زمان حبس تیم.

این واکنش شامل تورنت داگ هاروی حامیان رویه آنلاین و بسیاری از کلمات تند و تیز بودن رد و بدل شده بین دو اردوگاه.

بحث این است که به دور از حل و فصل چرا که در مقایسه با دوره یک کار تقریبا غیر ممکن است.

دهه ی قوانین در NHL را به طور چشمگیری تغییر تکنولوژی مورد استفاده در تجهیزات بهبود یافته است و علم در اطراف آموزش تکامل یافته است.

Montreal Canadiens’ کرک مولر در عمل Oct. 6 سال 1993 در مونترال. (رایان Remiorz/کانادا مطبوعات)

مولر برای بخشی خود را از طریق یک دوره که در آن کاهش حریف را با یک کلاچ یا چنگ زدن عادی بود.

“که در آن شما را مجبور به استفاده از تمام انرژی خود را به نبرد از طریق همه چیز و همه برای رسیدن از نقطه A به نقطه B. امروز بازیکنان را لوکس تر رایگان اسکیت” مولر گفت.

او معتقد است که بدون توجه به عصر — می شود آن را بابی Orr در ’70s پل Coffey در ’80s, مولر کوهورت در ’90s یا کانر McDavid امروز — اسکیت یک مهارت است که همیشه جدا از بقیه.

“این بچه ها که می توانید اسکیت سریعتر از همسالان خود همیشه یک نوع مزیت” مولر گفت.

“(بازیکنان مدرن) ممکن است مجبور به مبارزه و نبرد خراش و پنجه را از یک منطقه به دیگری اما با سرعت از این بازی این است که بسیار سریع در حال حاضر. پس از آن یک تفاوت چگونه از انرژی استفاده می شود در ’90s به بازی امروز.”

از دست رفته هاکی مردم

مولر انگیزه برای تماشای بازی های کلاسیک فراتر از زمان خانواده و توزین در بحث بیش از آن دوران را superstars بهتر بود.

تطبیق با تغییر این است که چگونه او موفق به باقی می ماند شاغل با جهان بالا هاکی لیگ برای سه دهه برای اولین بار به عنوان یک بازیکن و در حال حاضر به عنوان یک مربی.

مولر می گوید: یکی از کلید به طول عمر خود در هاکی است که درک چگونه به مربی نسل جدیدی از بازیکنان متفاوت از نسل او شد مربی. (کارل B DeBlaker/آسوشیتد پرس)

“به عنوان مربیان شما را به تکامل با نسل جدید و یا شما سقوط” مولر گفت.

“شما (باید) نگه دارید تا با زمان و درک نسل جدید و چگونه به مربی آنها را متفاوت از ما مربی شد.”

مولر نمی خواهم به حدس و گمان در مورد آنچه بازگشت به بازی در تابستان ممکن است مانند برای NHL یا چه چالش ها ممکن است برای تیم ها و بازیکنان, چون در حال حاضر هنوز هم وجود دارد هیچ مسیر روشنی را برای این فصل به سر.

اما او به نظر می رسد به جلو به روز هنگامی که بازی بازگشته است و او می تواند تغییر در این گفتگو از گذشته به حال و به بازی بعدی. اگر چه او اضافه شده است که همیشه وجود خواهد داشت یک جایی برای دلتنگی.

“این که ما که هستیم. ما هاکی مردم است. آن را نشسته در اطراف صحبت کردن هاکی. که بزرگترین چیزی که شما از دست” مولر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر