Klobuchar می شود یک کباب

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در حال حاضر بازی در ریاست جمهوری اولیه: شکافی از ctq.

وجود دارد پژمرده مصاحبه در “دیدگاه” این هفته که در مینه سوتا سناتور پرسیده شد که چرا او “موفق به تعقیب یک قتل توسط پلیس” در طول زمان خود به عنوان یک دادستان شهرستان.

پس از آن آمد گردش تصویری در آن Klobuchar به نام حصار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک در طول مبارزات انتخاباتی سنا بحث در سال 2006. و دست زدن به پایین در نوادا اواخر پنجشنبه Klobuchar نبود 20 دقیقه به ریاست جمهوری فروم قبل از اینکه یک سوال در مورد رکورد او در مسابقه به وجود آمد.

روز بعد از او سرزده مقام سوم پایان در نیوهمپشایر اولیه Klobuchar مواجه است یک طوفان به عنوان جنبه های رکورد او را بیشتر موشکافی در انتخابات ریاست جمهوری است.

“به عنوان دادستان شما باید هر دو به شدت تحت پیگرد قانونی مردم رنگ و همچنین حاضر به محاکمه افسران که استفاده بیش از حد و تجاوز علیه مردم رنگ” یک مرد جوان به او گفت که در تاون هال میزبانی لیگ آمریکای لاتین شهروندان و Telemundo. “سوال من این است که شما چگونه توجیه اقدامات خود در آن و همچنین به عنوان چگونه باید مردم رنگ به شما اعتماد به اصلاحات سیستم قضایی ما?”

“Um, OK” Klobuchar پاسخ داد: قبل از اقدام به “دریافت حقایق پایین” و از جمله آنچه او به نام “خیلی مهم” کاهش در میزان زندانی آمریکایی های آفریقایی تبار در طول زمان به عنوان Hennepin County وکیل.

“من مؤمن بزرگ در عدالت کیفری اصلاحات” او گفت:.

برای Klobuchar, خصمانه سوال است نشانه ای از ورود او به عنوان یک مدعی جدی. اما آن را نیز می آید در یک متزلزل زمان او به عنوان تصدیق به تاخت و تاز در نوادا و کارولینای جنوبی — دو نژادی متنوع متحده که در آن او کمی نشان داده پشتیبانی می کند.

“من باید به مردم برای رسیدن به می دانم که من” Klobuchar گفت: “وقتی پرسیده شد که در این فروم در لاس وگاس در مورد چگونه او را نگه داشتن او شتاب رفتن.

در علاوه بر این به تبلیغات که او شروع به در حال اجرا در نوادا او با اشاره به حمایت از برخی لاتین قانونگذاران و به لاس وگاس خورشید دوگانه تایید شده است که بعد از Klobuchar و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. مقاله به نام Klobuchar “وحدت نامزد دموکرات ها.”

Klobuchar گفت: “من که برای دریافت اطلاعات وجود دارد.”

آن را نیز کمک به او برای گفتگو را تغییر دهید.

در روز سه شنبه Klobuchar فشرده شد در ABC “نمایش” در مورد او را مشکوک دادستان از سیاه و سفید در بالا مشخصات مورد که موضوع اخیر آسوشیتد پرس بررسی است. در حدود همان زمان ویدئو شروع به گردش از یک سال 2006 آمریکا که در آن Klobuchar به نام حصار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک.

“من معتقدم که ما نیاز به منابع بیشتر در مرز و که شامل یک حصار” Klobuchar گفت: در بحث اضافه کرد که ایالات متحده باید “توقف دادن عفو به شرکت هایی که در حال استخدام مهاجران غیر قانونی.”

در همان بحث او به نام “به دست آورده شهروندی برای مردم شده است که در اینجا است که باید پرداخت مالیات خود را که مایل به یادگیری زبان انگلیسی است و در حال حاضر به بخشی از جامعه ما است.”

تجدید موشکافی Klobuchar را ثبت می آید فقط بیش از یک هفته قبل از نوادا قفقاز مهم آزمون برای Klobuchar در یک وضعیت که در آن Latinos را تشکیل می دهند قابل ملاحظه بسیاری از رای دهندگان.

در اوایل این هفته Klobuchar گفت که “من شده است به یک رهبر در اصلاح قانون مهاجرت” اضافه کردن “من تنها یک در حال اجرا است که ایستاده بود تا برای مهاجران در واقعا دشوار است دولتی که می آید به این مسئله — تا به حال تبلیغات اجرا در برابر من تمام وقت.”

او همچنین گفت: رای گیری ثبت است “بسیار شبیه به آن دو سناتور که انتخاب شدند در یک دولت است که اکثریت زنان در قوه مقننه است.”

“بنابراین سازمان دیده بان برای, نوادا,” او گفت:.

در حال حاضر که او وجود دارد, مخالفان او شروع به حرکت به قطع او را.

غوطه وری را به او سنا ضبط بدون نام بردن از او در پنج شنبه, پیت Buttigieg — یک شخص متوسط خود را با بدهی های نوادا و کارولینای جنوبی — انتقاد Klobuchar را 2018 رای به تایید ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی کمیسر کوین McAleenan.

“من شنیده ام برخی از مردم می گویند که شما می دانید تجربه من مربوط نیست چرا که شما باید به واشنگتن تجربه به منظور تبدیل شدن به یک رئیس جمهور” Buttigieg گفت. “اما برخی از همان کسانی که صدای در میان کسانی که رای به تایید کوین McAleenan به عنوان CBP سر که ریاست آن بر, برای مثال, هولناک شرایط است که کودکان نگهداری می شدند و ما باید در چه نوع قضاوت است که تجربه را به ارمغان آورده است.”

Klobuchar خواسته مورد تصدی او به عنوان Hennepin County وکیل در مینه سوتا روز پنجشنبه گفت که او معتقد است “نژادپرستی سیستماتیک در سیستم عدالت کیفری.” و او گفت که “اگر من می خواهم یک چیزی را تغییر دهید — به زمانی که من وجود دارد در تمام دس در کشور ما و در واقع در سراسر کشور استفاده می شود grand هیئت منصفه برای تصمیم گیری در مورد تیراندازی پلیس.”

او گفت: “من فکر می کنم آن است که بسیار بهتر است اگر شما فقط مسئولیت که خودتان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>