Klobuchar: این ‘من’ به ساخت متنوع ائتلاف

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پس از یک ذره بین محوری در دادستانی ضبط و مبارزات انتخاباتی خود را به زنده ماندن در دیابت ctq گفت: ساختمان متنوع ائتلاف “برای رفتن به بر من است.”

در دو هفته آینده, کارولینای جنوبی اولیه و نوادا قفقاز را نور افکن که در سال 2020 امیدوار هستند یاران دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی — نامزدی است که نمی تواند برنده بدون حمایت مردم از رنگ. او صبح روز یکشنبه خود را در مورد رکورد او را به عنوان یک دادستان و یک سناتور ایالت مینه سوتا شده است نامهربان به اقلیت ها.

با وجود Klobuchar شگفت عملکرد قوی در نیوهمپشایر اولیه, آخرین نظرسنجی ملی از کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه است و او در صفر درصد در میان رای دهندگان سیاه. یک Monmouth University نظرسنجی در 1 درصد در ایالات متحده و رای دهندگان.

در ABC “این هفته” مینه سوتا سناتور گفت: او نیاز بیشتر مردم به “او را می دانید” و اضافه کرد که او بدست “نمرات بالا در تمام انتخابات با اسپانیایی ها و آمریکایی های آفریقایی تبار جوامع در دولت — که در آغاز راه است.”

Klobuchar تقابل خودش با 2020 رقیب مایک بلومبرگ که اواخر ژانویه در حال صرف $248 میلیون در تبلیغات سیاسی. آخرین کلمبیا کلمبیا نظرسنجی در بر داشت سیاه و سفید برای حمایت از بلومبرگ افزایش به 22 درصد است.

“نام من شناسایی متحده در خارج از اوایل چند متحده بود که به سادگی به خاطر من نیست که پول مانند بلومبرگ به اجرای تبلیغات بیشتر در نشان دادن خود را از من در حال مصاحبه خود را نشان می دهد. من که” Klobuchar گفت.

او ادامه داد: “در حال حاضر ما در نهایت قادر — در نهایت — برای اجرای تبلیغات در نوادا برای اجرای تبلیغات در کارولینای جنوبی و فراتر از آن. این یک تفاوت بزرگ است.”

در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” چاک تاد سوال مطرح point blank.

“شما باید برای برنده شدن در جایی. و آن می تواند نه تنها در مینه سوتا است. ما می دانیم که فرصتی خواهد بود برای شما. که در آن شما در حال رفتن به برنده سه شنبه?”

“بسیاری وجود دارد متحده در خارج وجود دارد, من می خواهم به لیست همه آنها را برای شما,” Klobuchar پاسخ داده است. “من نمی دانم که دولت من برنده اما من بهتر از هر کسی تصور می کرد.”

Klobuchar کمپین راه اندازی تیم در هر سه شنبه دولت و در بیش از یک هفته پس از نیوهمپشایر بحث مطرح 12 میلیون دلار آنلاین. که بیش از $11.4 میلیون Klobuchar مطرح شده در سه ماه گذشته از سال 2019 — او قوی ترین جمع آوری کمک های مالی سه ماهه.

و او موفق به دریافت تایید از لاس وگاس خورشید. نوادا نظرسنجی به حال Klobuchar با دو رقمی پشتیبانی در پنجم با سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg در 10 درصد است.

این سناتور گفت: “او می خواهد به او تاکید رکورد در فرصت برابر, در رای گیری حقوق صورتحساب و در برابر gerrymandering. اما در روزهای اخیر او تا به حال به پاسخ او رکورد به عنوان یک دادستان در مینه سوتا است.

Klobuchar به عنوان Hennepin County بالا وکیل از 1999 تا زمانی که او وارد آمریکا در سال 2007. یکی از موارد درگیر میونگ بارل بود که 16 زمانی که او دستگیر شد مرگ یک دختر که کشته شد یک گلوله در حالی که انجام مشق شب در میز آشپزخانه. او محکوم شد و محکوم به زندگی در زندان; Klobuchar به ذکر این مورد به عنوان یک مثال از اینکه چگونه او کمک به قربانیان جرم و جنایت پیدا کردن عدالت است.

اما یک آسوشیتد پرس تحقیقات نشان داد هیچ اسلحه اثر انگشت و یا DNA بدست آمده و وجود دارد سوال برانگیز تاکتیک های پلیس در مورد استفاده می شود.

“زمانی که چیزی جدید در می آید قرار می دهد که به شک هر اعتقاد بدون توجه به زمانی که آن را باید بررسی” Klobuchar گفت: ABC. “پاسخ من به این مورد این است که باید آن را بررسی بلافاصله آورده و رو به جلو است.”

تاد خواست سناتور در ان بی سی: “آیا شما نگاهی به زندگی حرفه ای خود را و فکر می کنم پسر وجود دارد برخی از چیزهایی که اگر من می دانستم که پس از آن چه من می دانم که در حال حاضر شاید من می تواند متفاوت دادستان شاید من نمی قرار داده اند خیلی اعتماد همیشه در اجرای قانون و آنچه آنها می گویند که شاهد ایستادگی در مقابل چه کسی دیگری می گوید ؟ آیا شما در همه اذعان دارند که شاید رکورد خود را سزاوار های مختلف نگاه می کنید؟”

“البته آنچه ما می دانیم در حال حاضر نمی شد این همان چیزی است که ما پس از آن می دانستند. و من همواره مدافع عدالت کیفری اصلاحات. که سختی کار” Klobuchar گفت.

“اما ما می دانیم که وجود دارد این است که نژادپرستی سیستماتیک در سیستم عدالت کیفری” او اضافه شده است. سناتور با اشاره به کار او فشار برای ضبط بازجویی محدود کردن تعصب نژادی در شاهدان عینی شناسایی فرآیند و کاهش آفریقایی-آمریکایی زندانی نرخ 12 درصد به عنوان یک وکیل.

Klobuchar نیز تحت بررسی برای او سابقه مهاجرت او به عنوان سر به نوادا قفقاز هفته آینده با حدود 19 درصد از جمعیت در آنجا متولد شده در خارج از ایالات متحده

در مصاحبه با Telemundo را گوادلوپ Venegas در پنجشنبه Klobuchar نبود قادر به نام رئیس جمهور مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador.

“چگونه شما قصد دارید برای برنده شدن پشتیبانی از اسپانیایی رای در نوادا و کل غرب, اگر شما نمی توانید به من بگویید که رئیس جمهور مکزیک است که همسایه ما به جنوب و تاثیر مستقیم بر جوامع ما?” Venegas گفت.

“از آنجا که قلب من است با مردم این کشور و قلب من است که با مهاجران و من سابقه کار با مهاجران, او گفت:.”

نامزد وارونه شده است و موقعیت خود را که به زبان انگلیسی باید زبان ملی. او یکی از 17 دموکرات برای حمایت از یک سال 2007 اصلاحیه آن را لغو بیل کلینتون در فرمان اجرایی نیاز به آژانس های فدرال به ارائه مواد در زبان های غیر از زبان انگلیسی است. در حالی که اصلاح تصویب بزرگتر مهاجرت آن متصل شد درگذشت.

“بود که اوایل رای دادن در زبان انگلیسی به عنوان زبان رسمی. تعدادی دیگر از دموکرات ها رای دادند و در واقع تقریبا تمام دموکرات ها در نهایت به آن رای دادند. آن را در پایگاه لایحه” Klobuchar گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

اما: “من می دانم که ایده خوبی نیست زیرا می توان آن را سخت به ترجمه بروشور و رای گیری مواد و مانند آن.”

Klobuchar نیز گفت: این اخراج در دولت اوباما از مردم بدون سوابق کیفری “رفت و راه بیش از حد” و اصلاحات جامع مهاجرت مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>