Klobuchar roars به مشاجره در آستانه اولیه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اکستر, New Hampshire — آن را تبدیل به یک آشنا مراسم برای ctq — قابل توجه بحث پس عجله از جمع آوری کمک های مردمی و ملی توجه رسانه ها پس از آن هیچ چیز.

سیاسی swoons. امریکا می گذرد او.

اما این که آیا آن را به دلیل انتخابات است در نوسان کامل در حال حاضر و یا به دلیل دو نامزد دیگر — جو بایدن و سناتور الیزابت وارن — به نظر می رسد محو Klobuchar به دست آوردن کشش در نیوهمپشایر.

مقامات آتش حداقل دو بار در روز یکشنبه و دوشنبه منع درب به Klobuchar این تظاهرات پس از جمعیت دارای عقاید به ظرفیت. بوستون گلوب/WBZ-تلویزیون/بازرگانی Suffolk دانشگاه نظرسنجی قرار داده و او را در مقام سوم در دولت جلوتر از هر دو بایدن و سناتور الیزابت وارن و گسترش استخر دوربین های تلویزیونی دور مبارزات انتخاباتی خود را.

ساعت پس از بوستون گلوب نظرسنجی را انتشار Klobuchar گفت: برای سلامتی در یک تجمع در Keene که “ما در حال حاضر شماره 3.”

در پایان در مقابل هر بایدن یا وارن در روز سه شنبه اولیه خواهد اضافه کردن زندگی جدید به Klobuchar نامزدی زیر یک پنجم نتیجه در آیووا. در پایان در مقابل هر دوی آنها تقریبا به طور قطع یک اثر کاتالیزوری در مینه سوتا سناتور مبارزات انتخاباتی.

“من نمی باید بزرگترین بانک حساب در این مسابقه من نیست که بزرگترین نام ID رفتن به این” Klobuchar گفت: در تجمع روز شنبه. “اما آنچه که من شن.”

ممکن است که Klobuchar اواخر موج در حال آمدن است خیلی دیر است. او رای دهی در پایین تک رقمی در دو نامزدی ایالت نوادا و کارولینای جنوبی که در آن او رقبای شده اند گردآوری سازمان برای ماه می باشد. معلوم نیست اگر Klobuchar خواهد شد که پول و یا زمان به عقب یا یک سازمان است که می تواند سرمایه گذاری.

در کمپین حضور در روزهای اخیر Klobuchar توصیف کرده است ناامیدی او در مورد نتیجه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه در حالی که جشن “لحظات شجاعت” او شاهد از جمله جمهوری خواه ایالت میت رامنی رای به محکوم کردن.

او شرح اقدامات در زمان های عاطفی رشد می کند. و آن را سخت به تصور کنید که Klobuchar در میان خود او را شجاع اما در نهایت ناموفق تلاش است.

در عین حال پس از آیووا, قفقاز, Klobuchar مشاوران اعزام کارکنان به نوادا. و عملکرد خود را در مناظره روز جمعه منجر به یکی دیگر از تزریق پول — بیش از 3 میلیون دلار در دو روز.

“همانطور که شما احتمالا شنیده های ما در یک بیت از یک موج,” او گفت: جمعیت زیادی در تاریخی اکستر سالن شهر.

علاقه در Klobuchar در اینجا ریشه تا حد زیادی از روز شنبه بحث در آن او تمسخر پیت Buttigieg سابق South Bend, ایندیانا شهردار به عنوان یک “سرد تازه وارد” و پیشنهاد آن را مشکل تر برای حکومت نسبت به تنبلی و سنگینی حرکت کردن توهین در واشنگتن سیاستمداران است.

Klobuchar حامیان دیدن در او یک میانه نسیم است که به خوبی موقعیت را به نفع خود بیش از رای دهندگان مستقل و ناراضی جمهوری خواهان در نوسان متحده در ماه نوامبر.

و نیوهمپشایر قرار گرفته است برای دریافت این پیام است.

Klobuchar است به شدت آشنائی مستقل رای دهندگان در یک وضعیت که در آن nonaffiliated رای دهندگان سنتی به حساب برای بیش از یک سوم از رای گیری دموکراتیک در انتخابات مقدماتی.

توقف برای یک مصاحبه با فاکس نیوز’ Bret Baier بیش از آخر هفته Klobuchar به سرعت داوطلب که در میان بسیاری از روزنامه تاییدیه دریافت کرده بود یکی از نیوهمپشایر اتحادیه رهبر سنتی محافظه کار روزنامه است.

“بود که به خصوص برای فاکس نیوز” او شوخی.

اما از آن است که Klobuchar ایدئولوژی که او فروش اصولا به احشایی ارتباط در اینجا. آن است که او سرسختی در بحث در مبارزات انتخاباتی خود را اعلام و در مینه سوتا بلیزارد در سال گذشته (که او به شوخی می گوید جمعیت بود به تحت تاثیر قرار دادن, New Hampshire).

این تلاشی است برای به تصویر کشیدن Klobuchar به سختی به اندازه کافی برای شکست دادن تهمت, دعوت بینندگان به تصور او در حال اجرا نیست در برابر دیگر دموکرات ها اما او را.

“تصور کنید که من در این بحث مرحله با او” Klobuchar از او خواست مخاطبان در اکستر.

برای لحظه ای حداقل جمعیت خود را مانند ایده. حامیان افراشتن نشانه هایی است که خواندن “آهن محدوده امی” “شن از یک MN کولاک” و یک نقاشی از مغلوب ساختن پیشی جستن صورت یک بطری نوشابه و عنوان “امی است و ما له نارنجی.”

“چیزی که اتفاق می افتد,” New Hampshire دولت Rep. ویلیس گریفیث یک حامی گفت: در حاشیه یک Klobuchar تجمع در منچستر در روز یکشنبه. “ما مسیر می گذرد در حالی که یک زن و شوهر از دیگران می رویم.”

Klobuchar مانند وارن و برنی ساندرز بود کنار از این کمپین در طول مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و محاکمه اذعان دارد که “پیچ و مهره ای که روی میز” نگه داشته و او را از مبارزات انتخاباتی در یک زمان بحرانی.

هر چند Klobuchar عملکرد بهتری نسبت به نظرسنجی عمومی در آیووا آن را نیز خود دولت های همسایه و یکی که در آن او تا به حال سفر گسترده.

اما او پنجم-پایان محل وجود دارد به اندازه کافی نزدیک به بایدن معتبر و در نیوهمپشایر او ممکن است تحت الشعاع قرار دادن او.

گریفیث بود که رانندگی در سراسر کشور برای جانشین حوادث با Klobuchar شوهر جان Bessler گفت: “زمان بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>