کره بیس بال گزارش نزدیک شدن به مقابله با ESPN به televise بازی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

زندگی حرفه ای بیس بال بازی می تواند تلویزیونی در ایالات متحده به عنوان اوایل هفته آینده با کره جنوبی Yonhap News Agency گزارش روز شنبه که ESPN و کره بیس بال سازمان در حال نزدیک شدن به یک توافق است.

KBO بازی می تواند در پخش شبکه کابل در اوایل مارس 5, زمانی که فصل تنظیم شده است برای شروع. این KBO فصل برنامه ریزی شده بود را آغاز و در اواخر ماه مارس است اما قرار شده است در انتظار به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک معامله بین ESPN و KBO گزارش سقوط از هم جدا در هفته گذشته زمانی که شبکه ارائه یک درصد از درآمد حاصل از پخش اما بدون پرداخت.

این KBO فصل شروع خواهد شد و بدون طرفداران در می ایستد. با توجه به دانیل کیم از کره جنوبی MBC ورزشی این طرح به تدریج اجازه می دهد تا مخاطبان دوباره به استادیوم شروع با غرفه های پر شده در 20 یا 25 درصد از ظرفیت قبل از افزایش از آن نقطه.

با توجه به گزارش های قبلی KBO بازیکنان خود را متوسط گرفته اند چندین بار قبل از هر بار بازی به طور منظم شروع فصل با هیچ تف مجاز در این زمینه است. بازیکنان نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک محافظ اما داوران را می پوشند هر دو ماسک و دستکش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>