Koskinen باعث 46 موجب صرفه جویی در به عنوان Oilers را پایین کت آبی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

اعتبار Mikko Koskinen با سرقت یک پیروزی برای Edmonton Oilers در روز شنبه.

Koskinen ساخته شده 45 صرفه جویی و الکس Chiasson تا به حال یک هدف و کمک به ادمونتون ضرب و شتم بازدید Columbus Blue Jackets 4-1 به حرکت به یک کراوات برای کسب مقام اول در اقیانوس آرام بخش با وگاس شوالیه طلایی.

Oilers سر مربی دیو Tippett گفت Koskinen خود را نجات داد تیم بیکن در شب.

“او باور نکردنی بود بقیه گروه نبود به طوری باور نکردنی,” او گفت:. “من نمی دانم اگر آن را خستگی روانی و یا هر آنچه در آن است اما ما خوب نیست امشب. ما اعدام ضعیف بود و توانایی ما برای پیروزی در جنگ برای رسیدن به pucks بود واقعا ضعیف اما ما goaltender بود واقعا خوب پس ما دو نقطه است.”

سازمان دیده بان | Mikko Koskinen دزد 2 امتیاز برای Oilers:

Mikko Koskien تا به حال 46 موجب صرفه جویی در به حمل Edmonton Oilers به یک 4-1 برنده شدن بیش از Columbus Blue Jackets. با پیروزی ادمونتون حرکت به یک کراوات با وگاس شوالیه طلایی برای اولین بار در اقیانوس آرام را بدست آورد. 1:44

Chiasson همچنین ابراز ترس که Koskinen مورد نیاز به عنوان شدید به عنوان او بود.

“احتمالا یکی از دلایلی که چرا ما برنده بازی ما goaltending,” او گفت:. “در این زمان از سال را, راه, جدول رده بندی هستند و هر بازی معنی دار است. شما فکر می کنم شاید ما می تواند بر روی انگشتان ما کمی بیشتر است.”

“من فکر نمی کنم ما می تواند هر بازی بهتر’

کالیب جونز کانر McDavid و رایلی Sheahan نیز به ثمر رساند برای Oilers (37-24-8) که برنده چهار از پنج.

گوستاو Nyquist پاسخ برای کت آبی (32-22-15) که رفته اند فقط 2-6-6 در 14 بازی گذشته خود را. دروازه بان Joonas Korpisalo تبدیل به کنار 20 از 23 عکس.

“من فکر نمی کنم ما می تواند هر بازی بهتر” گفت: Columbus سر مربی جان Tortorella. “ما فقط بازی خوب به عنوان یک تیم. ما بازی خوبی به عنوان یک تیم به دور از جن. آنها دروازه بان است. که های مختلف در بازی goaltending.”

Chiasson ضرب و شتم Korpisalo از راه دور خود را برای 10 از فصل سه دقیقه از بازی در بازی ،

Koskinen بود بسیار تیز در ادمونتون خالص در دوره اول به عنوان کلمبوس سنگین 21-7 لبه در عکس.

Nyquist غنایم shutout پیشنهاد

پس بدون گل دوم دوره و با کلمبوس کنترل بخش عمده ای از بازی Oilers کردم بیمه مارکر 4:31 به بازی سوم به عنوان یک نقطه شات از جونز فراموش نمایش Korpisalo.

کمتر از یک دقیقه بعد زاک Kassian قادر به پیشبرد یک پاس کوتاه به McDavid که به ثمر رساند خود را 33rd فصل آن را 3-0.

کلمبوس شکست Koskinen را shutout پیشنهاد فقط با 59 ثانیه در سمت چپ به بازی به عنوان Nyquist سپرده خود را دوباره بجای اول برگشتن به خالص در تیم خود را از 46 شات از این بازی است.

ادمونتون به پایان رسید را به ثمر رساند با خالی-net هدف از Sheahan.

آبی کت راست در پشت آن با یک بازی در ونکوور روز یکشنبه در حالی که Oilers باقی می ماند صفحه اصلی به صورت وگاس شوالیه طلایی در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>