کرملین رسانه ها هنوز هم مانند برنی چون آنها عشق مغلوب ساختن پیشی جستن

Category: دیلی بیست Comments: No comments

قبل از کارولینای جنوبی, اصلی, روسی, رسانه های دولتی بودند شعار سناتور برنی ساندرز به عنوان محتمل ترین نامزد دموکرات و نمی توان آن را تعجب آور نیست که آیا آنها همان بعد از سه شنبه.

دلایل بسیاری وجود دارد که آنها می خواهم به ترویج ساندرز هیچ یک از آنها اعتباری به او. و آنها واقعا نمی مانند جو بایدن. به عنوان خارجه روسیه در رسانه ها اغلب کاملا روشن Donald J. Trump است انتخاب خود را—و حتی خود را “عامل”.

بنابراین گزارش از محافظه کار عمل سیاسی کنفرانس CPAC سال 2020 خارجه روسیه در رسانه های خبرنگار دنیس Davydov از Rossiya-1 با اطمینان توصیف “رفیق” برنی ساندرز به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “رقیب اصلی در این مسابقه است.”

در سال 2016 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری روسیه در رسانه های دولتی به شدت حمایت هر دو ساندرز و مغلوب ساختن پیشی جستن. مشاور ویژه رابرت مولر کیفرخواست از سن پترزبورگ, ترول, مزرعه, شناخته شده به عنوان اینترنت تحقیقات آژانس (IRA) دقیق چگونه آن فعالان دستور به “استفاده از هر فرصتی برای انتقاد از هیلاری و بقیه (به جز ساندرز و مغلوب ساختن پیشی جستن—ما با حمایت از آنها).”

در سال 2018 روسیه, رسانه های دولتی شامل برنی ساندرز در آن خط را از “روسیه دوستان” در کنار دنیس کوسینیچ دانا تبدیل نمایند, Ron Paul, رند پل و مایک فلین.

ساندرز ساخته شده چرا که در سال 2012 او رای دادند در برابر Magnitsky عمل قطعه ای از قوانین به دنبال تحمیل تحریم روسیه در دولت های فراقانونی و شکنجه و یا دیگر موارد نقض حقوق بشر علیه افراد به دنبال ترویج حقوق بشر و یا به افشای فعالیت های غیر قانونی انجام شده توسط مقامات دولت فدراسیون روسیه.

در سال 2017, سناتور سندرز رای دادند در برابر قانون است که اعمال تحریم ها علیه کره شمالی و ایران و روسیه است. این لایحه که توسط کنگره تصویب در پاسخ به روسیه را به دخالت در سال 2016 انتخابات آمریکا به عنوان به خوبی به عنوان آن نقض حقوق بشر الحاق کریمه به روسیه و عملیات نظامی در شرق اوکراین است.

Benediktov با اشاره به نامزد ساندرز به عنوان ” Nutty Professor,”, درهم و برهم, یهودی فکری ” و “سالمند سوسیالیستی” با نمایش افراطی است.

در سال 2019 برنی ساندرز بود تنها سناتور به دست رای در یک لایحه که جلوگیری از وزارت خزانه داری ایالات متحده از عقب تحریم سه شرکت متعلق به oligarch روسیه اولگ Deripaska یک متحد نزدیک ولادیمیر پوتین. سناتور سندرز قلم آرا به منظور دیدار با خانواده های کارکنان که منتقل ترس بیش از این اتهام بدرفتاری با زنان در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

اما ساندرز’ رکورد رای گیری نیست و تنها دلیل برای روسیه گزارش داد تلاش برای افزایش ریاست جمهوری خود را به مناقصه در سال 2016 و 2020. مبارزات انتخاباتی خود را به طور گسترده ای درک شده توسط کارشناسان روسیه به عنوان یک مزیت برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات.

در سال 2019 که برنی ساندرز اعلام کرد نامزدی خود را تحلیلگر دیمیتری Drobnitsky گفت RT (که قبلا روسیه امروز) که اگر “سوسیالیستی ساندرز” به پایان می رسد تا به عنوان حزب دموکرات نامزد تهمت “خواهد غذا خوردن او برای صبحانه است.” ادراک همان باقی می ماند امروز با رسانه های دولتی—قابل بارومتر کرملین دیدگاه—توصیف برنی ساندرز به عنوان ایده آل حریف برای مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او می تواند ضرب و شتم با سهولت.

نوشتن برای RT در فوریه 25 سال 2020 مورخ و تحلیلگر سیاسی کیریل Benediktov گمان که محرومیت پیش بینی نشده تحولات تهمت انتخابات است “اجتناب ناپذیر است.” در سال 2016 Benediktov در کنار دیگر روسیه تحلیلگران و فعالان جشن مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات به عنوان “یک پیروزی بزرگ” و “واقعی تنظیم مجدد از جهان غرب است.” در سال 2020 مقاله برای RT Benediktov با اشاره به نامزد ساندرز به عنوان “Nutty Professor,” “, درهم و برهم, یهودی فکری” و “سالمند سوسیالیستی” با نمایش افراطی است.

هنگامی که آنها را مناسب, روسی, رسانه های دولتی صدای یورتمه رفتن اسب از درخشان پروفایل برنی ساندرز و Tulsi Gabbard.

Benediktov رد نامزدی پیت Buttigieg به دلیل گرایش جنسی و استفاده رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن موهن مستعار و مورد علاقه توهین سوژه متحرک از روبرو “الیزابت ‘Pocahontas’ وارن” و ctq به عنوان “بازنده است.”

خارجه روسیه در رسانه ها در مورد مایک بلومبرگ و مالی خود را در رسیدن به توصیف او را به عنوان ممکن است “dark horse” در انتخابات ریاست جمهوری. اما معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن همچنان کرملین حداقل گزینه های مورد علاقه.

این امر می تواند به اشتباه فکر می کنم برنی ساندرز است که توسط هر وسیله روسیه “Manchurian candidate.” ارزش خود را به کرملین است که به عنوان اخلال در نیروی که نامزدی مزایای مغلوب ساختن پیشی جستن. ریاست جمهوری امیدوار Tulsi Gabbard که اغلب به نظر می رسد در رادیو فردا انتقاد دموکرات ها درک شده است در همان نور است.

هنگامی که آنها را مناسب, روسی, رسانه های دولتی صدای یورتمه رفتن اسب از درخشان پروفایل ساندرز و Gabbard. آنها را ترسیم ساندرز’ سوسیالیستی گرایش به دوران کودکی خود اشاره کرد که او برادر بزرگتر لری, معرفی او به آثار مارکس لنین و تروتسکی. میزبان تلویزیون دولتی نشان می دهد شب با ولادیمیر Solovievتوصیف کرده است ساندرز به عنوان “افسران جوان” رادیکال Trotskyite “قاشق-تغذیه توسط لنین” دوست دارد که در حال منقرض شده حتی در اتحاد جماهیر شوروی متحده است.

رسانه های دولتی صاحب نظران توصیف سابق معاون رئیس جمهور بایدن به عنوان یک ” سیاسی جسد.’

رهبر کمونیست روسیه گنادی Zyuganov گفت: “برنی ساندرز نیست به طور تصادفی وارد انتخابات آینده است. این یک چپ کسی که سهام سوسیالیستی دیدگاه ها و ایده های. آن است که بیهوده نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تلاش برای پایین آوردن آن گرایش. ما در حال قوی در جهان و جامعه از جمله آمریکا یکی است.”

روسیه صاحب نظران و تحلیلگران شد قابل ملاحظه ای تحریک شده توسط برنی ساندرز’ پاسخ به این گزارش ادامه داد: دخالت روسیه در ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری. آنها اشاره کرد که رئیس جمهور تهمت هرگز پنهان خود را طرفدار روسیه گرایش در حالی که نامزد ساندرز جرأت به تقاضا است که روسیه اقامت در خارج از آمریکا انتخابات—نظر Benediktov به عنوان “باطل است.”

ظاهر می شود در فدرال روسیه کانال TVC, علوم سیاسی سرگئی Sudakov نقطه ساخته شده است که بر خلاف دیگر سیاستمداران آمریکایی, “مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز انتقاد پوتین در تمام زندگی خود را.” TVC میزبان آلکسی فرولوف خواسته Sudakov به حدس و گمان که انتخابات خواهد بود مفید تر برای روسیه: Donald J. Trump یا برنی ساندرز. Sudakov طرفه بصورتی پایدار و محکم با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, پیش بینی است که او همچنان به دنبال روابط بهتر با ولادیمیر پوتین و روسیه اشاره کرد که همیشه بهتر است به چوب با “شیطان ما می دانیم.”

دولت روسیه شبکه رسانه Vesti نمایش یک صف از مقالات و ویدئو ها در مورد انتخابات آمریکا با شعار ساده: “امریکا انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن” تیتر که خیانت کرملین نه چندان ظریف اولویت است.

این برنامه به صورت هفتگی بررسی بین المللی در وزارت امور خارجه شبکه تلویزیونی Rossiya 24 معرفی آن بخش در مورد ایالات متحده آمریکا انتخابات اعلام کرد: “با وجود چنین ثروت از گزینه های وجود دارد هیچ جایگزین دیگر—این است که چرا امریکا انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن.”

کرملین ترین ترس نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بوده است panned به عنوان کسی که می ایستد هیچ شانسی بودن نامزد شده است.

دولت روسیه از رسانه های فعال منتشر تئوری های توطئه در مورد جو بایدن و پسرش شکارچی در حالی که هل دادن اوکراین مطابق با رئیس جمهور تهمت خواست برای بررسی و این تلاش برای بی اعتبار ساختن جو بایدن به طور گسترده ای به عنوان یک عملیات موفقیت آمیز. رسانه های دولتی صاحب نظران و کارشناسان در توصیف معاون رئیس جمهور سابق به عنوان یک “سیاسی جسد.”

پس از تعیین اولیه پیروزی در کارولینای جنوبی ‘s دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری جو بایدن گفت: “ما بسیار زنده است.” و روشن بود که دولت روسیه در رسانه ها نمی خواهید به شنیدن آن است. ساعت پس از نتایج رای گیری در آمد آنها تمایلی به اذعان نتیجه. رسانه های دولتی کانال Rossiya-24 به طور خلاصه به ذکر است که جو بایدن “به نظر می رسد پیشرو تا کنون” در کارولینای جنوبی اولیه محور پوشش خود را عوض اطراف تام Steyer ترک نژاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>