کریستن بل سزاوار امی Nod برای ‘جای خوب’ آخر

Category: دیلی بیست Comments: No comments

این یک پیش نمایش از ما فرهنگ پاپ عضویت در خبرنامه روزانه وحش وسواس نوشته شده توسط senior سرگرمی خبرنگار کوین Fallon. برای دریافت کامل خبرنامه در صندوق پستی خود را هر هفته برای ثبت نام آن را در اینجا.

این هفته:

  • دم لابه بیش از این جای خوب آخر.
  • مهم J. Lo به روز رسانی.
  • تعجب آور جسیکا سیمپسون لحظه.
  • یک سگ!

کریستن بل خیلی خوب در جای خوب

خوب جای سری آخر بسیار زیبا بود تا به خوبی فکر شده و خیلی ماهرانه اجرا شده است که آن را تقریبا متقاعد شده من به مرگ. این بود که خوب است.

NBC, کمدی, مشخصات فنی, پخش قسمت نهایی خود را ژانویه 30, اما من در نهایت در اطراف به تماشای آن چهارشنبه شب در آپارتمان من است که البته عمده نقطه عطف تمام شبکه های تلویزیونی خوانده شده را علامت. آن را نیز توضیح می دهد که چرا من راه رفتن در اطراف aimlessly شهر نیویورک درخواست غریبه به آغوش من برای 48 ساعت گذشته.

گفت: بیش از حد در مورد آنچه اتفاق افتاده است در این قسمت زیانی. برای یکی از نویسندگان تا به حال ساخته شده است مانند یک جهان پیچیده و جدولها چنین ستودنی بی پروا سفر که در آن آن را به عنوان نزدیک شدن پایان آن ژرف که آن را می تواند نتیجه رضایت بخش. هیچ راهی برای آن را به پایان و در عین حال آن را انجام داد—و پس چشمگیری. خراب چگونه خواهد بود جنایی.

این نیز مهم است نه می گویند بیش از حد چرا که وقتی شما در مورد این بحث نشان می دهد و طرح آن شما صدا مانند یک ole پرمدعا dickwad.

Oh my god این نشان می دهد برای تلفن های موبایل تا لنگ و طاقت فرسا. یک گروه اصلی از چهار پیوند انسان اصلاح شیطان و نه-یک-دختر-a-robot باید راهی برای اثبات کند که انسان در خود هسته اساسا مردم خوب تا زمانی که آنها با ارائه فلسفی ابزار که با آن به نمایشگاه خود اخلاق.

من می دانم آنچه شما فکر درست است ؟ Shut up شما را چاق کنم. اما سری موفق به فاش کردن بشریت در همه آن اخلاقی عارضه و همچنین هیجان انگیز ridiculousness—با چنین شوخ طبعی گزنده و خود آگاهی که آن را واقعا یکی از لذت بخش ترین سریال تلویزیونی برای چهار سال گذشته است. این undersung کلید است که ستاره کریستن بل.

در سراسر هیئت مدیره اقدام در این جای خوب فوق العاده است. وجود دارد Ted Danson ، duh. مایا رودلف شد یک مهمان و مجری برای این سنین است. D ‘ Arcy Carden به عنوان جانت یکی از آن کمدی آیات ما هنوز صحبت کردن در مورد دهه از در حال حاضر. اما آن را بل نزدیک ترین چیزی که نشان می دهد به راه راست مرد است که مراکز همه چیز.

او خط تحویل به طور مداوم در کف من است. یک بوش است که اساسا یک مجموعه از کلمات هستند که صرفا وسیله ای برای چکیدن طعنه است به نحوی بیان شده کاملا تعجب آور در راه است. من آگاه بودند وجود دارد راه های جدید برای بیان سایه طعنه و من خودم را یک متخصص در چنین چیزهایی. اما بل آن را در بر داشت.

او همچنین وسیله ای برای telegraphing عمیق میل به دیدن افراد دیگر برای خود خوبی و اغلب از طریق طولانی خیره کمی مبهم چشم آه و یا یک نگاه, حمل وزن نشان می دهد رفیع پیام گردیده عاطفی سهولت.

وجود دارد یک خط او در آخر که نمی دهد بیش از حد دور: “او خراب و تلاش دوباره و messing تا دوباره و پس از آن همه چیز اشتباه و سپس تلاش به آنها را مناسب. که هر کس می کند.” او را توصیف اساسا آنچه در آن به معنی یک انسان است. راه بل ارائه خط من نیست متوقف فکر کردن در مورد آن است.

به هر حال کریستن بل: خوب است. خوب جای آخر: بزرگ است. من: احساسی را ویران کرد.

جنیفر لوپز الهام بخش من باعث می شود من خسته

تنها چیزهای خاصی در زندگی در حال مرگ و مالیات و من هرگز خاموش جهنم تا در مورد جنیفر لوپز.

ما هنوز تنها 12 روز به عصر جدید—وجود دارد B. C. (قبل از مسیح) و میلاد (Anno Domini); در حال حاضر وجود دارد P. پایین. (پس از جنیفر لوپز سوپر باول عملکرد)—که بدان معنی است که مردم هنوز از وضعیتی وخیم از و به درستی پردازش معجزه شد و حاصل کار دو تیم نشان می دهد تنظیم کنید.

شما ممکن است فکر می کنم من که مسخره است اما وجود واقعی مصلوب شدن. این است که دین ما در حال حاضر:

در هر صورت این هفته لوپز به اشتراک گذاشته پشت صحنه تصویری آشکار از آنچه او روز شنبه بود و روز او تغییر تاریخ (انجام شده در سوپر باول). این تصویری الهام بخش است. او خیلی هیجان زده برای خودش پس از استخوانی او مجموعه ای است که من نزدیک به گریه در آورد.

مینی مستند آغاز می شود و 12 ساعت قبل از عملکرد خود را زمانی که او به باشگاه می رود. این ورزشگاه. برای روشن لوپز حاصل کار دو تیم نشان می دهد عملکرد بود تا ورزشی و فیزیکی است که من در زمان یک هفته از ورزش به خاطر من خیلی نفس از تماشای آن.

در دیگر J. Lo, اخبار, این چیزی است که او مانند نگاه در یک مهمانی در روز یکشنبه به جای رفتن به اسکار که توبیخ او. آکادمی سزاوار نیست او را.

جسیکا سیمپسون در خدمت است!

جسیکا سیمپسون ترویج شده است جدید خاطرات این هفته کتاب بازاست که در آن aughts پاپ سردستهزنان خواننده اپرا نیز-زد تبدیل به مد میلیاردر است شجاعانه فرانک در مورد نبرد با اعتیاد به الکل, آزار جنسی به عنوان یک کودک بدن بشود او با تجربه در سراسر زندگی حرفه ای او و رابطه او با Nick Lachey. به ندرت مشهور هستند این فرانک در مورد تجربه خود را در کانون توجه است.

به مناسبت سیمپسون تبدیل شده خودش را به بالا مد بین المللی کیش:

تکان دهنده “بهترین نمایش” مکاشفه

برنده مهم ترین مسابقه فرهنگی هفته—نه اسکار, اما, Westminster Dog Show—بود سيبا سیاه و سفید استاندارد نوعی سگ پشمالوی باهوش که پیروزی بیش از یک فن های مورد علاقه سگ شکاری طلایی که حمله کردند راه خود را به جمعیت محبت. اصول اولیه است.

این هفته سيبا بازدید روزانه وحش ، او وارد شد و پنج دقیقه بعد از من سمت چپ برای یک قرار ملاقات. ما نمی تواند در همان محل در همان زمان چون من سیبا, سیبا من است. کلارک کنت و Superpoodle و فقط در کمیک تنها یک احمق نمی قادر خواهد بود برای دیدن شباهت.

من ساخته شده این دقیق شوخی در توییتر در حال حاضر, اما من فکر کردم من خنده دار بود تا من آن را در اینجا دوباره.

چه به تماشای این هفته:

خداوند خوب پرنده: Ethan Hawke می کند بدون اشتباه است.

Extreme Makeover: Home Edition: آن است و بنابراین من گریه هر زمان آنها “حرکت می کند که اتوبوس!’

Zooey فوق العاده ای پخش: فقط لذت بخش است.

آنچه به جست و خیز این هفته:

High Fidelity: “چرا نه ؟” نباید دلیلی برای بازسازی چیزی.

به تمام پسران: P. S. I Still Love You: همه ما در نهایت تایید کرد که Netflix را رام-coms وحشتناک?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>