کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow روز یکشنبه را با مهربانی به رئیس جمهور سابق باراک اوباما انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همه گیر پاسخ: “من نمی دانم آنچه که او صحبت کردن در مورد.”

با توجه به ضبط به دست آمده توسط یاهو, اخبار, اوباما گفته اعضای سابق دولت او است که مبارزه با این ویروس شده اند که به سختی حتی برای بهترین دولت ها است. هنوز اوباما گفت: “این یک هرج و مرج مطلق فاجعه وقتی که طرز فکر “آنچه در آن برای من’ و ‘به معامله با هر کس دیگری’ — وقتی که طرز فکر است operationalized در دولت ما.”

روز یکشنبه Kudlow با اشاره به امداد رسانی بسته های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده برای ارسال پول برای تست تجهیزات پزشکی و کسب و کار.

“با تمام احترامی که به رئیس جمهور سابق و من واقعا نمی خواهم برای رسیدن به یک سیاسی به عقب و جلو در اینجا. من فقط — من نمی دانم آنچه که او صحبت کردن در مورد” Kudlow گفت: در ABC “این هفته است.”

وی افزود: “آنچه ما انجام داده ایم ممکن است 100 درصد کامل است. شما می دانیم این چیزها اتفاق می افتد یک بار در هر 100 سال است. اما تصویر کلی است که ما ایجاد کرده اید عظیم بهداشت و ایمنی زیرساخت ها برای مقابله با این بیماری همه گیر در اینجا در ایالات متحده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم شده است سیاسی همه گیر شده و حتی مواد مخدر است که می تواند درمان این ویروس به عنوان دموکراتیک فرمانداران برخورد با جمهوری خواه در کاخ سفید — و مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی جایگاه خود را در پای صندوقهای رای است.

در آوریل 20.5 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست. بیکاری در 14.7 درصد بیش از چهار برابر میزان آن در ماه فوریه است. آن را به سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ.

اکثر متحده آغاز کرده اند کاهش مستندات و محدودیت در کسب و کار و امید به تنفس زندگی را به اقتصاد دست و پا زدن در زیر وزن همه گیر و طولانی اقامت در خانه سفارشات. اما مواردی هستند که در ادامه به افزایش کل در ایالات متحده عبور از 1.3 میلیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه عنوان رکورد نرخ بیکاری و ادعا کرد که “کسانی که شغل خواهد بود و آنها خواهید بود به زودی.”

پرسید که آیا این وعده می تواند نگه داشته Kudlow روز یکشنبه گفت که او نمی خواست به sugarcoat اعداد که خواهد بود بسیار دشوار است.

اما Kudlow گفت: “در داخل این اعداد وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید … حدود 80 درصد از آن furloughs و موقت اخراج. که توسط راه نمی دهم که شما بازگشت به کار, اما آن را به شدت نشان می دهد که بند ناف بین کارگر و کسب و کار است که هنوز دست نخورده است.”

او همچنین تحت فشار قرار دادند که دفتر بودجه کنگره پیش بینی برای قوی نیمه دوم سال — “احتمالا 20 درصد رشد اقتصادی” و یک “فوق العاده ای snapback” در 2021.

“من قصد دارم به ترک جمهور اوباما به تنهایی. من فقط می خواهم به صورتی که من فکر می کنم غالب اجماع مورد در حال حاضر” Kudlow به پایان رسید.

نه همه به فروش می رسد بر اساس این ایده که وجود خواهد داشت یک سریع اقتصادی تجدید حیات. مینیاپولیس رئیس بانک فدرال رزرو نیل Kashkari که به نظر می رسد در ABC پس از Kudlow گفت: او بخواهد Kudlow مشاهده شد واقع بینانه است.

“این است که بیشتر احتمال دارد به آهسته تر بهبود تدریجی” و بدترین هنوز به شغل جلو, او گفت:. “برای حل این اقتصاد را ما باید حل ویروس. بیایید هرگز از دست دادن بینایی از این واقعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر