Kudlow نشان می دهد گسترش فدرال اخراج ban است و در آثار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یکی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران اقتصادی بالا پیشنهاد پنج شنبه دولت را طولانی فدرال مهلت قانونی برای اخراج است که محافظت میلیون ها نفر از مستاجران از دست دادن خانه های خود را در وسط این بیماری همه گیر.

شهرستانها در سراسر کشور در حال نیروبخش برای افزایش اخراج پس از چهار ماه فدرال اخراج توقف منقضی شده جمعه با امداد در چشم از کنگره است. اما مختصری از نظر کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow در یکشنبه ظاهر در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در اشاره فرمت ارائه در کشیدن مذاکرات به تصویب جدید و همه گیر اقتصادی امداد بسته است.

“مردم نگران بودن اخراج در روز. به معنای واقعی کلمه در روز” میزبان جیک Tapper گفت: در واپسین ثانیه از مصاحبه.

“ما در طول اخراج ما طول آن” Kudlow پاسخ داد.

“اخراج توقف” دق الباب interjected. “خوب است که خبر خوبی است.”

فدرال اخراج ممنوعیت شامل 2 تریلیون دلار مراقبت در عمل قوانین تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس تحت پوشش تمام مستاجران زندگی در ساختمان های که وام تضمین شده توسط دولت ایالات متحده. آن را فراهم می کند نیست کمک به اکثر مستاجران که در ساختمان ها با بخش خصوصی با پشتوانه وام های رهنی.

در حالی که کشورهای تحمیل کرده اند خود را اخراج moratoriums 24 از آنها در حال حاضر اجازه موقت ممنوعیت به گذشت.

که برگ جایی بین 19 میلیون و 23 میلیون نفر — حدود یک در پنج مستاجرها در ایالات متحده آمریکا — در معرض خطر اخراج و تا پایان سپتامبر اگر کنگره نتواند به گسترش هر دو فدرال ممنوعیت و تکمیلی مزایای بیکاری با توجه به برآورد توسط موسسه آسپن.

Kudlow همچنین استدلال یک “V شکل” بهبود اقتصادی هنوز هم در محل و پیش بینی بدون ارائه جزئیات است که اقتصاد را در رشد نرخ 20 درصد در سه ماهه سوم و چهارم از این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>