Kyle Larson اخراج پس از حامیان قطره افزایش نسکار ستاره بیش نژادی لکه دار

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Kyle Larson اخراج شد سه شنبه توسط Chip Ganassi مسابقه یک روز پس از نزدیک به هر یک از حامیان مالی خود کاهش یافته است, ستاره راننده برای استفاده از نژادی لکه دار کردن در طول جریان زندگی می کنند از یک مسابقه مجازی.

لارسون در هفتمین جام فصل را با Ganassi و بالا در نظر گرفته شده عامل رایگان در نسکار فقط هفته پیش در حال حاضر فوقالعاده را در آنچه که می تواند در نهایت به هشت رقم اشتباه توسط ستاره.

“پس از در نظر گرفتن بسیاری Chip Ganassi مسابقه تعیین کرده است که آن را به پایان خواهد رسید و ارتباط آن با راننده Kyle Larson,” Ganassi گفت. “همانطور که ما قبل گفت: این دیدگاه که کایل ساخته شده بودند هر دو توهین آمیز و غیر قابل قبول به خصوص با توجه به ارزش های سازمان ما است. همانطور که ما در ادامه به بررسی وضعیت با همه طرف های مربوطه مشخص شد که این تنها مناسب دوره از عمل را.”

لارسون شده بود prepping برای تست رایگان آژانس برای اولین بار در زندگی حرفه ای کوتاه و Ganassi بود و انتظار می رود برای پیدا کردن خود را در یک جنگ مناقصه به نگه داشتن سرعت خودرو راننده او قمار و توسعه یافته به یکی از نسکار ستاره های آینده.

این کشف آغاز شد و یکشنبه شب زمانی که لارسون رقابت در یکی از iRacing مجازی حوادث رانندگان در حال بازی در طول ورزش توقف ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. لارسون به نظر می رسد به از دست دادن ارتباط خود هدست با نقطه نقطه.

طی یک بررسی از خود میکروفون از او خواست که خود را نقطه نقطه “شما نمی توانید مرا می شنوید؟” که به دنبال آن N-word. این لکه دار شد و در نقطه نقطه که سفید است.

او معلق و بدون پرداخت توسط Ganassi اوایل روز دوشنبه پس از آن به طور نامحدود به حالت تعلیق توسط نسکار و لارسون که نیمی ژاپنی دستور داده شد برای تکمیل حساسیت آموزش.

حامیان جلو و پلاگین

اما در کل برنامه به هم ریخت به عنوان حامیان اصلی مک دونالد و اعتبار یک بانک کشیده بودجه خود را از لارسون. شورلت به حالت تعلیق در ارتباط با او و اما یک شریک تجاری محکوم کرد لارسون نظر و نشان داد آنها پایان دادن به رابطه خود را.

بدون بودجه در ردیف 42 شورلت تا زمانی که لارسون بود در ماشین و وضعیت غیرقابل دفاع شد برای Ganassi به آتش لارسون.

لارسون مشهور با حداکثر سرعت دویدن ماشین حرفه ای نیز می تواند در معرض خطر: Kyle Larson مسابقه در زمینه های شورلت در جهان از قانون شکنان سری است که در بخشی از حمایت لوکاس نفت, یک شرکت است که گفت: آن را به طور نامحدود و پایان دادن به همکاری خود با لارسون.

اگر چه لارسون فقط شش برد در جام سری و ششم-پایان محل در سال گذشته رده بندی شد یک حرفه ای-بهترین او در نظر گرفته شده است که در آینده از نسکار. طرفداران عاشق سفر خود را از اتومبیل با حداکثر سرعت دویدن و سبک تهاجمی مسابقه در بالای خط برابر دیوار او را به نسکار.

متاهل و پدر دو فرزند جوان است مسابقه تمام عمر خود را همه دقت وقایع در هزاران نفر از فیلم ها و عکس های پدر و مادر خود را ساخته شده به سند خود صعود. مدتها قبل از او یک شات در نسکار او بود مورد تحسین قرار گرفته توسط استوارت جف گوردون و دیگران به عنوان یک سوپراستار آینده.

در حال حاضر کار خود را در برگزاری مسابقه خود را به آینده ای نامشخص بعد از یک سال که با شروع ماه ژانویه و پیروزی در معتبر فلفل قرمز کاسه در 13th امتحان کنید.

“وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن’

پیروزی قرار داده لارسون در مسیر بزرگترین سال از زندگی حرفه ای او بود و او انتظار می رود به تصمیم گیری بین

وفاداری به Ganassi یا یک حرکت به دوست نزدیک و همکار با حداکثر سرعت دویدن مسابقه ماشین تونی استوارت نسکار تیم. او همچنین ممکن است یک شات نامزد به جای هفت بار قهرمان نسکار Jimmie Johnson در Hendrick Motorsports.

جای خود را لکه دار ویروسی رفت چرا که بیننده می تواند دنبال رقابت در بازی, برنامه, حرکت یا کشش ناگهانی و استراق سمع در رانندگان معمولی نشاط گفتگوی بورسی. لارسون عذرخواهی در یک ویدیو ارسال شده در حساب های رسانه های اجتماعی.

“من ساخته شده یک اشتباه گفت کلمه ای که هرگز نباید بود گفت:” لارسون گفت. “وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است. من مطرح شده که در راه است. آن است که فقط یک چیز افتضاح می گویند. من احساس می کنم بسیار متاسفم برای خانواده دوستان همکاران من نسکار جامعه و به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار جامعه است.

“من درک می کنم این آسیب احتمالا unrepairable و من خود را به آن.”

او همچنین به بسیاری از حامیان و دوستان عذرخواهی می کنیم. برنت پاول رئیس جمهور از طرح B فروش و بازاریابی تنها حامی باقی می ماند پشت لارسون. او گفت: راننده او را به نام شخصا به “ابراز تاسف خود را در مورد آنچه بیرون.”

“ما می دانیم که او یک مرد جوان است که ساخته شده است یک اشتباه است و ما در حال رفتن به پشت او 100% و کمک در هر راه ما می توانیم” پاول گفت.

لارسون که پدربزرگ و مادربزرگ زمان صرف شده در یک تدفين اردوگاه در کالیفرنیا در طول جنگ جهانی دوم صعود از مسیر مسابقه به نسکار از طریق آن “رانندگی برای تنوع” برنامه. او تنها راننده ژاپنی تبار به برنده اصلی مسابقه نسکار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>