تورنتو نهم مستقیم برنده نمی آمد به راحتی.

رپتورز تقریبا اجازه بزرگ منجر به لغزش دور در سه ماهه چهارم قبل از برگزاری به شکست کلیولند کاوالیرز 115-109 در پنج شنبه شب.

Serge Ibaka به ثمر رساند 26 امتیاز کایل لوری 23 و نورمن پاول ساخته شده بزرگ پخش کردن کشش پس از کلیولند برش 14-نقطه کسری به 105-104.

پاول آمد از طریق هشت متوالی امتیاز در آخرین دقیقه ضربه 3-اشاره گر به ثمر رساند در یک لیآپ پس از سرقت و غرق شدن سه ناپاک عکس به مهر و موم برنده شوید.

“بود که هر کسی این بازی از آغاز تا پایان به صداقت” رپتورز مربی نیک پرستار گفت:. “شما فقط کردم به خرد کردن آن و پیدا کردن یک راه است.”

سازمان دیده بان | لوری 23 کمک رپتورز لبه کاوالیرز:

تازه خود 6th, NBA All-Star انتخاب کایل لوری تا به حال 24 امتیاز 5 تخته 5 پاس گل و 4 دزد در تورنتو رپتورز 115-109 پیروزی کلیولند کاوالیرز. 1:38

پاول در اواخر بازی تب و تاب کمک رپتورز سرکوب گشت پیشنهاد توسط کاوالیرز که ازمایش کرده 90-76 در اوایل سه ماهه چهارم.

کلیولند کمرنگ کسری بودجه آن به یک در سه نوبت و شانس مساوی کردن بازی اما داریوش حلقه گل از دست رفته دوم از دو پرتاب آزاد با 1:18 به بازی بازی های ترک تورنتو سرب در 105-104.

لوری انتخاب شد به عنوان یک ذخیره در کنفرانس شرق تیم همه ستاره پنج شنبه ششم زمان او را به نظر می رسد در این بازی. پاسکال Siakam به نام All-Star استارت در هفته گذشته به ثمر رساند 19 امتیاز و پاول بود 16.

با انتخاب لوری شکست قبلی حق رای دادن رکورد پنج all-star ظاهر به اشتراک گذاشته شده توسط وینس کارتر و Chris Bosh.

33 سال است که به طور متوسط 19.8 امتیاز 7.4 کمک و 4.6 ریباند در این فصل برای تورنتو در حال حاضر دوم در شرق با 34-14 رکورد.

رپتورز برگزار شد postgame جشن به افتخار لوری را انتخاب کنید.

“آن سرد بود مرد چون من نمی خواهد در اینجا بدون هم تیمی های من,” او گفت:. “آن دسته از بچه ها به معنای واقعی کلمه اجازه دهید من آنها منجر شود و من آنها را دوست دارم برای آن است. وجود دارد با P [Siakam], آن را می شود بسیار جذاب است.”

لوری می گوید او راندند توسط فن

لوری گفت که او تحت فشار قرار دادند توسط فن زمانی که او کبوتر ito مخفف برای یک توپ شل در سه ماهه چهارم. ویدیو نشان داد لوری فرود در دو فن و یک به نظر می رسد به فشار دست خود را بر روی گارد را به عنوان او به طبقه.

لوری که تبدیل شده و نگاه طرفداران به بازی ادامه دادند و توسط یک اقلیت صاحب Goldden رزمندگان امور خارجه در فصل گذشته NBA Finals زمانی که او کبوتر به غرفه تحت شرایط مشابه است.

“من تحت فشار قرار دادند و این بار دوم آن را برای من اتفاق افتاد” لوری گفت. “دفعه بعد این اتفاق می افتد من نمی دانم اگر من قادر به کنترل خودم. طرفداران می خواهم که نباید قادر به ذخیره کردن هر گونه دست شما و نباید بخشی از بازی ما است.”

سازمان دیده بان | لوری راندند توسط فن در سه ماهه 4:

پس از غواصی برای جلوگیری از شل توپ از بیرون رفتن از مرزهای رپتورز گارد نقطه کایل لوری است تحت فشار قرار دادند از پشت توسط یک کلیولند فن. 0:28

رپتورز در حال 34-14 با وجود از دست دادن Kawhi Leonard از فصل گذشته NBA قهرمانی تیم. تورنتو مسیرهای پیاده روی تنها Milwuakee در کنفرانس شرق.

“این فقط یک بازیکن فوق العاده ای مثل Kawhi,” کاوالیرز مربی جان Beilein گفت. “آنها بسیاری از قطعات است که شما نیاز به برنده شدن در این سطح بوده و برای برنده شدن در.”

Ibaka آغاز شده و در محل Marc Gasol است که به طور نامحدود پس از دوباره مجروح شدن چپ خود را همسترینگ سه شنبه در مقابل آتلانتا.

All-star فهرست اسامی

پیوستن به لوری به عنوان شرق ذخایر میامی جیمی باتلر و بم Adebayo فیلادلفیا بن سیمونز بوستون Jayson تاتوم میلواکی را Khris میدلتون و ایندیانا را Domantas Sabonis.

بوستون Kemba واکر در آتلانتا Trae جوان میلواکی را Giannis Antetokounmpo و فیلادلفیا Joel Embiid بودند رای به عنوان شروع زودتر در کنار Siakam.

در غرب همه ستاره ذخایر شامل یوتا داناون میچل و رودی Gobert پورتلند را Damian Lillard, هوستون, را, راسل وستبروک دنور را نیکولا Jokic, Oklahoma City, کریس پل و نیواورلئان’ براندون Ingram.

لس آنجلس لیکرز’ LeBron James و آنتونی دیویس بودند پیوست کلیپرز’ Kawhi Leonard و همچنین هوستون جیمز هاردن و دالاس’ لوکا Doncic به عنوان استارت.

Antetokounmpo و جیمز را پیش نویس تیم های مربوطه خود را برای بازی بعدی پنج شنبه.

رپتورز سر مربی نیک پرستار نیز می تواند ساخت سفر به شیکاگو اگر تیم دوم باقی مانده است در این کنفرانس از طریق پنج شنبه.

All-star مربیگری کارکنان به طور معمول تعیین می شود, کنفرانس, رهبر, اما شرق و پیشرو دیگران مربی مایک Budenholzer است که فاقد شرایط لازم داشتن تحقق نقش در فصل گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de