دریاچه انتاریو سطح آب اوج اولیه کاهش انتظار می رود در ادامه می گوید: IJC

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

بین المللی کميسيون مشترک) می گوید: سطح آب در دریاچه انتاریو رسیده اوج خود در اوایل سال جاری شده اند و در حال کاهش بوده است.

به عنوان یک نتیجه IJC گفت: آن را به پایان خواهد رسید و انحراف آن زمان از طرح 2014 که برخی در منطقه از جمله سیاستمداران محلی را مورد سرزنش شدید و جاری شدن سیل دیده می شود در شرق انتاریو در سال 2017 و 2019.

ادامه مطلب: بین المللی کمیسیون مشترک اعلام تغییرات است که می تواند سهولت بهار جاری شدن سیل

بعد از آن در ماه نوامبر سال 2019 پس outcries از بلویل-منطقه سیاستمداران به لغو طرح 2014, IJC داد بین المللی دریاچه انتاریو-سنت لارنس رودخانه هیئت مدیره اجازه انحراف از برنامه است که کنترل سطح آب برای دریاچه انتاریو-سنت لارنس رودخانه سیستم.

هیئت مدیره پس از آن قادر به کنترل خروج از دریاچه انتاریو با باز کردن موسی-ساندرز سد در Cornwall برای کاهش خطر از بالا آب در دریاچه انتاریو برای سال 2020

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

روز جمعه IJC اعلام کرد که وقت خود را اختصاص داده شده به انحراف از برنامه به پایان رسید و آنها خواهد بود احیا اقدامات از طرح 2014.

این سازمان گفت: دریاچه انتاریو سطح آب تا به حال به اوج خود رسید و در مارس 5, افزایش به 75.40 متر بود که 10 سانتیمتر در زیر “جنرال سیل مرحله” و بیش از نیم متر پایین تر از قله دیده می شود در سال گذشته که باعث گسترده شدن سیل در شرق انتاریو است.

ادامه مطلب: هزار جزایر انجمن به طور فزاینده ای نا امید با IJC طرح 2014

“سطح دریاچه انتظار می رود برای ادامه کاهش فصلی خود را از طریق تابستان کاهش یافته است 6 سانتیمتر از تاج به تاریخ” به IJC گفت.

این IJC گفت: کم بارشی در طول چند هفته گذشته بوده است و عامل اصلی کاهش سطح آب در دریاچه انتاریو اما اعتبار این تغییرات ساخته شده به طرح 2014 اقدامات به عنوان به خوبی.

“اوج سطح دریاچه انتاریو است که هنوز به خوبی بالاتر از حد متوسط بود اما با کاهش 18 سانتیمتر با توجه به انحراف از طرح 2014,” the IJC گفت.

دورهام ساکنان آماده شدن برای جاری شدن سیل در همه گیر

دورهام ساکنان آماده شدن برای جاری شدن سیل در همه گیر

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>