لامار الکساندر هشدار ‘به اندازه کافی پول برای کمک به همه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کنگره نمی خواهد بود قادر به مناسب به اندازه کافی پول برای کمک به همه کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس دیابت لامار الکساندر هشدار داد در روز یکشنبه.

“وجود دارد نه به اندازه کافی پول برای کمک به همه صدمه دیده است زمانی که شما خاموش کردن دولت” تنسی جمهوری خواه گفت: در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

راه حل برای بازگشایی اقتصاد است که به “آزمون ردیابی جدا درمان و واکسن گفت:” الکساندر که صندلی مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی. “ما باید به مردم اجازه بازگشت به کار و کسب و زندگی.

“و من نمی بینم ما قادر به مناسب مقدار پول بیشتر برای کمک به ارائه یک شمارنده است که به,” او اضافه شده است.

ایالات متحده باید یک “دستیابی به موفقیت” سناتور گفت: با استناد به توسعه یک واکسن برای مبارزه با ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد کرده است یک هدف 100 میلیون دوز واکسن سپتامبر اما الکساندر گفت که او “هیچ ایده اگر ما می تواند رسیدن به آن است.”

یکی دیگر از راه حل خواهد بود از طریق درمان — اما تا زمانی که یک درمان موثر با روش توسعه یافته است, تست, حیاتی است, او گفت:.

“اگر شما نگاهی به آزمون و شما می دانید که شما لازم نیست که Covid-19 و شما می دانید که همه در اطراف شما در زمان تست که در همان روز” او گفت:, “شما به اندازه کافی اعتماد به نفس برای رفتن به محل کار و بازگشت به مدرسه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>