لری هوگان استدلال می کند برای ‘بزرگتر چادر’ ایران به عنوان 2024 شایعات چرخش

Category: پلیتیکو Comments: No comments

به عنوان شایعات چرخشی که لری هوگان است eyeing جمهور برای اجرا در سال 2024 جمهوریخواه فرماندار مریلند است برخی از مشاوره برای پست-مغلوب ساختن پیشی جستن عربستان: بیشتر شبیه من است.

“من نمی دانم آنچه که در آینده نگه می دارد در ماه نوامبر, اما من می دانم که حزب جمهوری خواه در حال رفتن به در به دنبال چه اتفاقی می افتد پس از رئیس جمهور [دونالد] تهمت و اینکه آیا در چهار سال یا چهار سال” هوگان گفت: در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

که هوگان استدلال باید شامل حال تبدیل شدن بیشتر فراگیر.

“من فکر می کنم آنها در حال رفتن به در به دنبال, ‘چگونه ما در مورد تبدیل شدن به یک بزرگتر چادر حزب؟'” او گفت: میزبان چاک تاد.

دوم-ترم فرماندار با اشاره به 2018 انتخاب مجدد به عنوان یک مدل زمانی که او برنده در اعماق آبی مریلند تقریبا 12 امتیاز “با رسیدن با تلاش برای پیدا کردن که وسط زمین که در آن مردم می توانند کنار هم ایستاده و با اجتناب از تفرقه و بس.”

هوگان اشاره کرد که او نیز موفق به کسب رای از حومه زنان جمعیتی که به نظر می رسد که در حال غرق خواهان — چیزی است که می تواند اثبات مضر برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات. او همچنین با اشاره دموکرات مستقل (با آنها تهمت نیز از دست زمین در رای گیری های اخیر) و اقلیت رای دهندگان (در میان آنها خواهان تاریخی underperform).

“من فکر می کنم این چیزی است که حزب جمهوری خواه باید به نگاه کردن به. ما در حال رفتن به پیدا کردن یک راه برای درخواست تجدید نظر به مردم بیشتر و بزرگتر چادر,” او گفت:.

فرماندار ساخته شده است یک نام ملی خود را به عنوان یکی از معدود برجسته منتخب جمهوریخواهان بي پروا به صحبت و انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن. پس از انتخاب مجدد خود, Hogan دارای سوخت حدس و گمان است که او ممکن است جاه طلبی های ریاست جمهوری, اما در تابستان گذشته در نهایت تصمیم گرفت در برابر یک چالش اصلی در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

به عنوان رئیس انجمن فرمانداران ملی, Hogan شده است یک منتقد صریح کاخ سفید اولیه coronavirus پاسخ و گزارش شده است که خانههای گلی خالی جمهور برای اجرا در سال 2024. هوگان به تازگی گذراند خاطرات در مورد تجربه خود را مبارزه با سرطان شورش در بالتیمور در سال 2015 و در حال حاضر این بیماری همه گیر.

اگر او نبود آدرس به طور خاص مورد علاقه خود را در حال اجرا برای رئیس جمهور پنج شنبه, Hogan استدلال کرد که وجود دارد قابل ملاحظه تکه از رای دهندگان سرخورده توسط سیاست آن را به عنوان در حال حاضر وجود دارد.

“من فکر می کنم صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در ماه نوامبر وجود دارد افتضاح بسیاری از مردم در آمریکا که به طور کامل نا امید با سیاست امروز و تفرقه و اختلال در واشنگتن,” او گفت:.

هوگان نیز نمی خواهد فاش که او قصد دارد به رای در نوامبر; او نوشت و نام پدر او در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>