افرا برگها فرستاده Kasperi Kapanen یک پیام قوی.

در حال حاضر آن را تا به او پاسخ دهند.

تورنتو و خش وینگر سریع برای شنبه شب بازی در برابر سناتورهای اتاوا پس از Kapanen نشان داد تا اواخر سال گذشته روز 12 p. m. ET عمل.

او در بخشی از warmups و تماشا برگ’ 2-1 اضافه کاری پیروزی از مطبوعات جعبه.

“آنها احساس مانند نشستن من چیزی بود که من سزاوار و من موافقت می کنم” 23 ساله گفت: پس شنبه صبح اسکیت. “من فقط به مسئولیت برای آن.”

Kapanen راه اندازی شد برای بازگشت به ترکیب دوشنبه در برابر Florida Panthers در یک کلید matchup در اقیانوس اطلس در بخش مسابقه حذفی.

برگها سر مربی شلدون Keefe مبهم در توضیح خود را برای benching زیر چهار پیروزی — او اشاره شده “پاسخگویی داخلی” — اما روز دوشنبه گفت که این بازیکن می خواست فرصتی به صحبت می کنند.

“من فقط overslept” گفت: Kapanen که کمی کج خلق خود را در تبادل با خبرنگاران. “من نمی خواهم از هم تیمی های من به فکر می کنم که من جدی نیست در این مورد.

“آنها نشسته من و شما می دانید که در آن است.”

‘صادق اشتباه … من رو به خود به’

پسر سابق NHLer سامی Kapanen بود, اما اضافه کنم که این اولین بار نیست او دیر شده یا از دست رفته عمل در طول زمان خود را با این سازمان با استناد به حوادث مشابه در افراد زیر سن قانونی با تورنتو Marlies آمریکا هاکی لیگ.

“این چیزی است که من سعی کرده ام کار بر روی” Kapanen گفت. “این فقط صادقانه اشتباه و آن اتفاق می افتد. من به خود به آن.”

Keefe که مربی Kapanen در AHL نمی یاد فین که دیر یا گم شده یک عمل زمانی که هر دو با Marlies. اما او اذعان کرد که این نوع رفتار اتفاق افتاده در طول Kapanen تصدی با برگها.

“همه چیز برای انجام در اینجا” گفت: Keefe که جایگزین مایک Babcock به عنوان سر مربی در Nov. 20. “هر دو قبلی به زمان آینده و پس از ورود.”

سازمان دیده بان | Marner نقش قهرمان برای افرا برگها در عهد عتیق:

میچ Marner پاره پاره خانه قدرت-بازی بازی های هدف در وقت اضافه به عنوان Toronto Maple Leafs ضرب و شتم سناتورهای اتاوا 2-1. 1:33

وی افزود: این یک عمل متعادل برای او وقتی که می آید به نظم و انضباط.

“من فکر می کنم ما بسیار آمرزنده محل” Keefe گفت. “شما رو به دلسوز به آنچه وضعیت ممکن است. گاهی اوقات فقط گناه همه چیز اتفاق می افتد به خصوص در شهری مانند این که در آن شما می توانید در عجله بسر می رسانید.”

‘هیچ کس ‘عالی’

Kapanen که امضا سه سال $9.6 میلیون ما تمدید قرارداد با تورنتو در ماه ژوئن 10 اهداف و 28 امتیاز در 51 بازی در این فصل است. به دست آورد در Phil Kessel تجارت با پیتسبورگ در سال 2015 22nd انتخاب کنید در 2014 NHL پیش نویس 38 اهداف و 82 امتیاز در 184 به طور منظم فصل مسابقات به همراه پنج امتیاز (یک گل و چهار پاس گل) در 20 حذفی گردش.

این برگها’ گروه مدیریت رهبری تیم رئیس جمهور برندان Shanahan به دنبال یک شبیه مسیر با ” ناظم کادری در مارس 2015 پس از, پس از 24 سال مرکز دیر رسیدم برای یک تیم نشست. او به حالت تعلیق در سه بازی توسط باشگاه اما در نهایت دوباره در آن خوب زینت و رونق با بازگشت به عقب 32-هدف فصل 2016-17 و 2017-18 قبل از تابستان امسال در تجارت به Colorado Avalanche.

“Kappy متعلق به اشتباه خود و من فکر می کنم او احساس بد در مورد آن” برگ کاپیتان جان توارث گفت. “او از این تیم و حساب ما او را برای بسیاری.

“ما درک می کنیم که وجود دارد یک استاندارد است که ما می خواهیم به حمل و راه ما می خواهیم به رفتار خودمان است. این توجه به جزئیات ما باید در همه زمینه ها برای نگه داشتن بهتر است و ما نیاز به انجام به نگه داشتن چیزهای در حال حرکت به آینده. هیچ کس کامل است. ما از Kappy. آن را صادقانه اشتباه است.”

Kapanen نام شده بود که در تجارت شایعات قبل از این حادثه به نور آمد اما او نمی خواهم به بحث در مورد آنچه خود تاخیر می تواند به معنای در رابطه با جایگاه خود را با این سازمان است.

پیام دریافت کرد ؟

“آن همیشه وجود دارد,” او گفت: از پچ پچ جلوتر از Feb. 24 مهلت تجارت. “این جای تعجب نیست, بنابراین من واقعا نمی به عنوان خوانده شده که مسائل است. من فقط با تمرکز بر بچه ها در اینجا.”

پیام ارسال شده است. Keefe امید آن را دریافت کرده بود.

“هر زمان که شما دریافت نام مانند آن است و پاسخگو آن را به شما می دهد یک فرصت برای تأمل و رشد گفت:” مربی. “این واقعا چیزی است که ما دنبال آن هستید.

“این است و نه مجازات و یا هر چیزی شبیه به آن. آن را فقط در مورد تلاش و تنظیم مجدد پخش کنید و سعی کنید برای کمک به او رشد کند و بهتر شود. ما می خواهیم او را به این بازیکن است که او را قادر به.”

Panthers’ Barkov نمی کت و شلوار

با وجود نتایج مثبت از MRI در سمت چپ خود زانو, فلوریدا, کاپیتان الکساندر Barkov نمی خواهد بازی در تورنتو سر مربی Joel Quenneville به خبرنگاران گفت:.

24-year-old مرکز مجروح شد در روز شنبه 4-0 دست دادن در مونترال پس از گرفتن یک ضربه از پشت از Canadiens defenceman شیا وبر در دوره دوم.

Barkov دوم در تیم به ثمر رساند در این فصل با 54 امتیاز در 49 بازی.

این 28-17-5 Panthers وارد روز دوشنبه مسابقه دو امتیاز عقب Maple Leafs سوم در اقیانوس اطلس بخش با دو بازی در دست است. آنها همچنین دو امتیاز پشت سر کارولینای برای دومین وحشی-کارت نقطه حذفی در کنفرانس شرق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de