پروژه led توسط یک تیم از دانشگاه Saskatchewan تولید نرم افزار از قصه های کانتربری با کمک اواخر مونتی پایتون ،

انگلیسی پروفسور پیتر رابینسون که رهبری این پروژه گفت: این اولین عمده ادبی کار در هر زبان ارائه شده در برنامه.

“ما می خواستیم عمومی نه فقط دانشگاهیان برای دیدن نسخه خطی به عنوان (جفری) چاسر که به احتمال زیاد فکر آن — به عنوان یک عملکرد است که مخلوط درام و طنز” رابینسون گفت.

“ما متقاعد شده اند, بیش از سال است که بهترین راه برای خواندن این قصه است به شنیدن آن انجام شده — فقط به عنوان ما تصور کنید که چاسر خود را ممکن است انجام آن را در دادگاه ریچارد دوم است.”

ادامه مطلب: تری جونز مرده — ‘Monty Python’ ستاره می میرد در سن 77

رابینسون گفت: Monty Python ستاره تری جونز ابزاری در توسعه محتوا برای برنامه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جونز یک medievalist نوشت که دو کتاب در چاوسر. هر دو کتاب برجسته در مقدمه و یادداشت ها به نرم افزار همراه با ترجمه او از کلی مقدمه.

رابینسون معتقد است کار جونز را در برنامه خود گذشته پروژه بزرگ قبل از او در گذشت on Jan. 21.

“ما خوشحال شدند که تری قادر به دیدن و شنیدن این برنامه در آخرین هفته از زندگی خود را. کار خود را و اشتیاق خود را برای چاسر, الهام بخش بود به ما” رابینسون گفت.

“ما صحبت های زیادی در مورد چاسر و آن را ایده خود را که قصه می تواند تبدیل به یک عملکرد است.”

ادامه مطلب: پادشاهی Avacal — استقبال از قرون وسطی در سال 2019

برنامه نقطه اوج از 25 سال کار توسط رابینسون را به رقمی قصه های کانتربری.

چاسر هرگز به پایان رسید نوشتن قصه های کانتربریو آن را از چپ به دانشمندان برای بازسازی متن از بیش از 30 ، 000 صفحات در 80 نسخه های خطی.

“برنامه مهم است برای افرادی که نمی دانم تاریخ پشت تولید Canterbury Talesو برای درک اینکه چگونه مفهوم مدرن نویسنده وجود نداشت در آن زمان” رابینسون گفت.

“ما بسیاری از نسخه های خطی کپی شده با دست در طول زمان و Canterbury Tales پروژه امیدوار به ایجاد که در آن آنها می آیند از آنها چگونه ایجاد شد و تولید آنها را به عنوان بخشی از این تاریخ است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کلگری نمایشگاه جشن کتابخانه با هنر با الهام از کتاب

Medievalist پروفسور ریچارد شمالی از دانشگاه کالج لندن که بخشی از این پروژه افزود: این برنامه طراحی شد که در آن نه فقط دانشمندان در ذهن است.

“در حالی که این نرم افزار دارای مواد است که باید از علاقه به هر چاسر محقق آن است که به ویژه طراحی شده است که مفید به مردم خواندن چاسر برای اولین بار” شمالی گفت:.

“این نه تنها شامل لیسانس از دانشگاه هنر دانش آموزان و مدرسه کودکان بلکه اعضای عمومی که باید علاقه خود را در چاسر و آثار او.”

این برنامه منتشر شد و در فوریه. 1 و رابینسون گفت: آنها باید به اندازه کافی مواد به منظور توسعه حداقل دو برنامه های بیشتر از جمله میلر داستاندوم داستانی در قصه های کانتربری.

برنامه های موجود در فروشگاه اپل, فروشگاه Google Play و آنلاین در http://www.sd-editions.com/CantApp/GP/.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im