Laura Ingraham می خواهد به شما آزادی به مرگ از Coronavirus

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Lهاله Ingraham می خواهد شما را به آزادی نامحدود به گسترش و یا می میرند از coronavirus.

بیش از گذشته چند ماه فاکس نیوز, شده است یک پلت فرم مهم برای کسانی که به دنبال به مسخره نظرات کارشناسان در این ویروس تطهیر شیوع را کشندگی و گسترش حدیثی ادعا می کند در مورد نحوه مبارزه با آن است. همه به ظاهر در خدمت یا absolving جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از هر گونه مسئولیت بالقوه برای این بیماری همه گیر ایالات متحده تلفات و یا برای تحقق این شبکه, تنها, توجه داشته باشید, دهه جنگهای صلیبی به سرزنش هر چیزی و همه چیز را در حزب دموکرات و “رسانه ها.”

اما چند شخصیت را با نزدیک شدن به جهانی همه گیر با عنوان کمی به عنوان نگرانی Ingraham های دیرین محافظه کار دانشمند با یک آرزو وبگاه رادیو فردا نقطه و یکی از بیشترین بازدید را نشان می دهد در شبکه است. در مقابل از مخاطبان از میلیون ها نفر هر شب Ingraham نمایش داده شده تعهد به رد نگرانی در مورد ویروس مسخره مشاوره از پزشکان او مخالف با تکان دادن دور اهمیت coronavirus مرگ و میر.

به عنوان COVID-19 کشته شدن هزاران نفر در سراسر کشور هر روز, Fox News لنگر خواستار یک “بازگشایی” اقتصاد در آغاز ماه آینده با وجود هشدارهای متعدد از برترین کارشناسان بهداشت عمومی در مورد خطرات ناشی از خروج از قرنطینه حالت خیلی زود است.

“در برخی از نقطه, رییس جمهور در حال رفتن به مجبور به نگاه دکتر. Fauci و Birx و می گویند ما در حال باز کردن در مارس 1,” او نوشت: در یک توییت در روز چهارشنبه. “من به شما بهترین راهنمایی در مورد پروتکل اما ما نمی تواند انکار کند ما مردم خود را از آزادی های اساسی دیگر هیچ.”

در اواخر ماه گذشته او برافراشته در برابر پزشکان گفت: آنها نباید دیکته دولت سیاست های بهداشتی و با این استدلال که باز کردن اقتصاد بود و مهم تر از زندگی-صرفه جویی در اقدامات متخصصان پزشکی توصیه کرده بود.

“شما رو به تصور سیاستگذاران در برخی از نقطه را بشنود از مردم که رنج می برند با این کار ضرر و زیان در این کسب و کار و می گویند شما می دانید ما به خوبی زندگی می کند و ما باید به نحوی آنها را حفظ'” Ingraham گفت.

Ingraham را شناسایی واضح—پیش بینی و مشاوره از مقامات بهداشت عمومی باید گهگاه منتقل شده است. اما به جای نزدیک شدن به موضوع با احتیاط به او نشان می دهد و یا بررسی چگونه خود ما اقدامات شدید را محدود گسترش ویروس او بی صبرانه کشیده این نتیجه رسیدند که هر تعداد از مرگ و میر زیر یک فاجعه 100,000 نشانه آن است که کارشناسان باید به نادیده گرفته می شود به نفع قوی اقتصادی بازگشت (هنگامی که بیش از حد به نظر می رسد بسیار بعید است).

در اوایل این ماه, Fox News, star سوال اجتماعی-فاصله گیری است که باید آهسته اقتصاد اشاره کرد که “صدها هزار نفر از آمریکایی ها می میرند هر سال از وحشتناک همه چیز است.” و در طول یک شنبه شب بخش Ingraham اعلام کرد که اگر چه او بر این باور است که “هر زندگی و مسائل” ایالات متحده ممکن است بیش از حد overzealous در آن اجتماعی-فاصله گرفته است.

“این است که ارزش پرسیدن آن است که آنچه را که پاسخ ما بوده است و خواهد پاسخ ما شده اند کمتر آسیب رساندن به اقتصاد و زندگی از همه از شما میلیون ها نفر از آمریکایی ها اگر ما تا به حال تا به حال دقیق تر مدل های از این شروع کنم ؟” او گفت:. “و نباید این تجربه را ما کمتر تمایل به تکیه بر همان کارشناسان برای کمک به تعیین زمانی که و چگونه ما باید بازگشایی اقتصاد ما?”

در واقع, شده است وجود دارد یک تم برای Ingraham. از دست دادن زندگی به سر می برند بیمارستان و بی ارزش طولانی مدت بیماری همه گیر در حال به ظاهر کمی نگرانی.

به جای این ویروس شده است فقط بهانه ای دیگر به ضرب و شتم در نشان می دهد در محدوده زمانی معین گلابی: رسانه ها و دموکرات ها ، در اوایل ماه مارس Ingraham در مقایسه با ویروس ترس از هر دو گروه به استیضاح و تحقیق ویژه به دخالت در انتخابات 2016 گفت: این نگرانی ها صرفا تلاش برای “استوک وحشت” و تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن. در آن زمان او نمی زیادی برای گفتن در مورد واقعی coronavirus, مرگ و میر, اما او باید مقدار زیادی برای گفتن در مورد یک جهان خیالی است که در آن هیلاری کلینتون رئیس جمهور شد و این ویروس شده اند که یک “کابوس است.”

شاید سنجش ضرورت شیوع ماه گذشته شبکه برنج به ظاهر اقدام به سرکوب چنین ظالمانه پوشش benching و در نهایت فراق راه با شبکه فاکس کسب و کار پر بیننده میزبان تریش ریگان پس از او اعلام coronavirus نگرانی به یک “اتهام کلاهبرداری است.”

اما ریگان را bonkers مونولوگ تحویل داده شد به طور قابل توجهی کوچکتر مخاطبان بیش از سه میلیون شبانه بینندگان Ingraham می برد در طول بحران. و Ingraham انتخاباتی از دروغ و obfuscation شده است به مراتب بیشتر پایدار و در هر مرحله به طور مستقیم پرواز در این صورت نه فقط بهداشت عمومی تخصص اما دستورالعمل مندرج توسط خود او کارفرمایان است.

حتی بعد از ایالات متحده شروع به تعطیل برای مبارزه با ویروس’ گسترش و فاکس نیوز, برنج, توصیه شبکه کارکنان به محل کار از خانه و ممنوع غیر ضروری کسب و کار, سفر, Ingraham توییتی که آن را در واقع یک “بزرگ زمان به پرواز اگر نه در خطر جمعیت است.” (او را حذف صدای جیر جیر روز بعد بدون هیچ توضیحی).

تعدادی از فاکس نیوز کارکنان در نیویورک و دی سی—از جمله فاکس و دوستان آخر هفته میزبان Jedediah Bila و یک زن که خانواده گفت که او تا به حال به انتوبه—نیز آزمایش مثبت برای این ویروس و به گفته نیویورک تایمز مقاله نویس رسانه بن اسمیت چند تا از Ingraham خود کارکنان بوده است قرنطینه مشکوک به COVID-19 موارد است.

و در عین حال حتی به عنوان ویروس بازدید به خانه نزدیک تر Ingraham نگرانی به سختی می تواند کمتر موهن. با وجود تعدادی از روزنامه نگاران پس از فوت از این ویروس و بسیاری از داشتن شغل خود را از دست به عنوان یک نتیجه مستقیم از حاصل رشد اقتصادی Ingraham کاهش یافته است در یکی از laziest استعارههای از جناح راست punditry با این ادعا که “لیبرال رسانه” است که ریشه برای مرگ.

“آنها مانند این نقطه بحران و آنها واقعا نمی خواهید همه چیز را به بازگشت به حالت عادی است که بسیاری از آنها به نظر می رسد—به عنوان اخبار در می آید که ممکن است کمی بهتر از ما فکر آنها عصبانی و grumpier از آنها باید” Ingraham گفت: در اوایل این ماه با هیچ شناخت از عزاداری بسیاری از سازمان های خبری باید در حال حاضر برای زمان و همکاران سابق که مرده ام از ویروس. “این عجیب و غریب است.”

به جای تأمل در خود به طور بالقوه تهدید کننده زندگی مشاوره Ingraham تنها دو برابر شده و در روزهای اخیر در حل و فصل جدیدی جن برای او مخاطبان: روشن فکر پزشکان با احتیاط اظهارات مدل های پیش بینی و هشدار در مورد ویروس.

با وجود کارشناسان پزشکی مانند دکتر Fauci اصرار رادیو فردا میزبان به “دقیق” در هنگام شعار هیدروکسی کلروکین به عنوان یک coronavirus درمان Ingraham گرفته تا گوشته از دارو های تقویت کننده در یک نقطه به صورت خصوصی درخواست از رئیس جمهور برای ترویج آن است.

در موارد متعدد او تحریف اعتبار یک دکتر به افزایش خود حدیثی ادعا دارو دادن به یک بیمار یک “لازاروس”-مانند قیامت در Lenox Hill بیمارستان در نیویورک است. دکتر نمی کند در واقع کار در بیمارستان و در حالی که فاکس نیوز بی سر و صدا به خاک سپرده دیجیتال اصلاح به ادعای توییتر در نهایت او را مجبور به حذف پست در این موضوع.

در بعد از ظهر دوشنبه سابق دانشگاه هاروارد استاد پزشکی و مشهور HIV/AIDS محقق دکتر ویلیام Haseltine شکایت به Ingraham را همکار Dana Perino که آن را “غیر مسئولانه” و “غم به من که مردم ترویج شد که مواد مخدر” که “در بهترین… را بسیار خفیف در اثر تغییر دوره بیماری اگر آن را هر گونه اثر در همه.”

در بازگشت در روز شنبه نشان می دهد Ingraham مسخره, دکتر, تماس منطق خود را “نفرت انگیز است.” روباه وبگاه ستاره بیشتر ranted در برابر کارشناسان پزشکی که موعظه احتیاط در درمان معجزه این ادعا که اعتراض خود را در “صرفا حزبی حملات در لباس مبدل است.” در Ingraham ذهن هر دکتر که مخالف با او صرفا تلاش برای حمله به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من حق را از طریق انگیزه های خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>