به عنوان کودک در حال رشد در کلگری لورن Woolstencroft رفت و با خانواده به تماشای اسکی در سال 1988 بازی های المپیک زمستانی.

شش ساله بود که شیفته تماشای ورزشکاران است. او همچنین متوجه چیزی.

“وجود ندارد من در آن بازی گفت:” Woolstencroft که متولد گم شده و بازوی چپ خود را پایین تر از آرنج و هر دو پا در زیر زانو.

فلش رو به جلو به سال 2010 است. برای اولین بار یک زمستان پارالمپیک برگزار می شد در کانادا و Woolstencroft خواهد برنده پنج مدال طلا در اسکی آلپاین. به عنوان یک تیم کانادا جمع آوری 19 مدال 10 از آنها طلا که در آن زمان بیشتر بود این کشور تا به حال جمع آوری شده در یک زمستان پارالمپیک.

Woolstencroft معتقد است کسانی که در پارالمپیک برگزار شد از یک دهه پیش در ونکوور و ویستلر, B. C., از مارس 12-21 باز درب برای بسیاری از کانادایی پارالمپیک ورزشکاران برنده مدال امروز.

“برخی از همین افرادی که در حال دستیابی به موفقیت های بزرگ در حال حاضر در جام جهانی شد, هشت, نه, 10 سال در سال 2010 گفت:” Woolstencroft که بازنشسته شده است و با این نسخهها کار به عنوان یک مهندس برق. “برای آنها توانایی دیدن کسی که با ناتوانی در صفحه اول این روزنامه احتمالا تاثیر ساخته شده است.

“من فکر می کنم همچنین در سال 2010 پوشش واقعا یک کار خوب با تمرکز بر ورزش شاید کمتر در ناتوانی جنبه. من فکر می کنم که واقعا کمک به مردم درک آنچه پارالمپیک شد که ورزشکاران بودند چه آنها و نمایش ورزش جنبه ای از آن است.”

کارن اونیل, ارشد اجرایی برای کانادا کمیته پارالمپیک گفت: آنچه در ونکوور ساخته شده منحصر به فرد است که از آغاز بازی های پارالمپیک شد شامل برنامه ریزی برای بازی های المپیک زمستانی.

Woolstencroft رقابت در سوپر همراه در سال 2010 پارالمپیک. (Dominic Favre/آسوشیتد پرس)

“من می گویند احترام و قدردانی از ورزشکاران برای المپیک و پارالمپیک … آنها واقعا منتقل نشانگر” اونیل گفت.

موفقیت سال 2010 نیز کمک کرده و منجر به افزایش بودجه برای ورزش پارالمپیک. کانادا موفق به کسب 16 مدال در 2014 سوچی پارالمپیک و 28 در سال 2018 در Pyeongchang.

“من می خواهم بگویم آن آغاز شده برای تبدیل شدن به یک بازی عادلانه زمین هر دو در نظر گرفته شود برای ظرفیت برای سرمایه گذاری و همچنین ویژگی های ورودی” اونیل گفت.

Woolstencroft موفق به کسب دو طلا و یک مدال برنز در اسکی در سال 2002 سالت لیک پارالمپیک و طلا و نقره در سال 2006 در تورین. این انتظارات بزرگ قرار داده شده در خود را در سال 2010 ساخته شده بودند هر گونه آسان تر زمانی که شرایط آب و هوایی مجبور به تغییر زمان از حوادث.

“این بسیار شدید برنامه فقط برای اسکی در آن سطح روز پس از روز” Woolstencroft گفت. “سپس برای اضافه کردن به آن تمام عوامل خارجی همه اعتیاد به مواد مخدره در رسانه ها و توجه است.

“من به یاد داشته باشید رسیدن به پایان از آن و بیشتر از نظر ذهنی خسته از لحاظ جسمی. هیچ سوال من انجام شده فراتر از انتظارات من. قادر به انجام است که در مقابل دوستان و خانواده و دیگر کانادایی ها یک تجربه شگفت انگیز است.”

اسکی در ویسلر Woolstencroft برنده مارپیچ, مارپیچ, super-G سراشیبی و فوق العاده ترکیب شده و او برای اولین بار در کانادا به برنده پنج مدال طلا در پارالمپیک زمستانی. او را حمل پرچم کانادا در مراسم اختتامیه و در سال 2015 القاء شد به کانادا پارالمپیک سالن از شهرت.

Woolstencroft بازنشسته در تابستان سال 2010 اما نفوذ او در پارالمپیک ورزش ادامه داد.

“من می گویند که لورن است incredibility متفکر و بیان هر دو در آنچه پارالمپیک ورزش معناست و چگونه آن را استفاده می شود به عنوان یک پلت فرم قادر به بحث در مورد مسائل دیگر که ما نیاز به توجه به دسترسی و ورود” گفت: اونیل.

Woolstencroft برجسته شد در یک تویوتا تجاری است که برای اولین بار به نظر می رسد در طول سال 2018 سوپر باول نشان داده شده و سپس دوباره در زمستان های المپیک و پارا المپیک.

Woolstencroft مفتخر شد با مهر در سال 2017. (Darryl Dyck/کانادا مطبوعات)

“این واقعا یک درخواست از آبی از آنها برای شرکت,” او گفت:. “عالی بود. آن را بسیار سرگرم کننده به بخشی از. من هرگز تجربه این نوع از پلت فرم است که نوع برسد. “

Woolstencroft غرق شد با پیام بازرگانی پخش شد.

“آنچه که شگفت انگیز بود داستان مردم رسیدن به من و گفتن داستان یا خود را پس از رشد تا ناتوانی یا یک چالش در زندگی خود را که به نوعی مربوط به من است. دیگران تا به حال کودکانی که در حال رشد هستند تا با یک ناتوانی است. خبرهایی که فقط باور نکردنی است. صادقانه (آن) یک افتخار به بخشی از آن.”

در دهه پس از سال 2010 پارالمپیک Woolstencroft دیده است یک تغییر در چگونه مردم با ناتوانی درک شده در جامعه است.

“من می خواهم بگویم به طور کلی همه چیز در حال بهبود است.” “اما همیشه وجود دارد یک فرصت برای بهبود بیشتر. من فکر می کنم وجود دارد این است که آگاهی بیشتر در دسترس در جامعه امروز است.”

Woolstencroft است که در حال حاضر ازدواج و بالا بردن سه سال در Squamish, B. C.

“این قطعا یک تغییر بزرگ از سفر اسکی در سراسر جهان به تعقیب یک سه ساله در اطراف” او گفت:.

“من اسکی حرفه ای و شگفت انگیز بود. اما این یک فصل جدید است و آن را صادقانه ، من خوش شانس است که من تا به حال این فرصت را به نگه داشتن در حال رشد و در حال تحول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im