لوری Blouin جمع آوری slopestyle اسکی طلا در خاک خانه در کلگری

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Snowboarder لوری Blouin برنده جام جهانی slopestyle طلا در روز یکشنبه در کانادا پارک المپیک در حالی که کانادا هم تیمی لیام Brearley گرفت و برنز در فینال.

Blouin که شد از Stoneham-et-توکسبوری, Que., گل 78.31 امتیاز در اولین اجرا در کانادا پارک المپیک. حتی اگر او در حال حاضر مسجل بالا, نقطه, او را نگه نمی در سفر دوم پایین تپه و به دست آورده 79.56 امتیاز از قضات به شکست Silje Norendal از هلند (75.68) و بریتانیا, کتی Omerod (68.71).

سازمان دیده بان | کانادا لوری Blouin قوانین ski slopestyle رویداد در کلگری:

این Stoneham-et-توکسبوری, Que., بومی تاپ تریبون در خاک خانه برای اولین بار در جام جهانی پیروزی. 4:02

با یک مسابقه به رفتن در این فصل Blouin دوم شد و در slopestyle جدول رده بندی با 2,200 امتیاز. او در 400 نقطه در پشت بریتانیا کتی Ormerod که به پایان رسید سومین روز یکشنبه با 68.71 امتیاز.

Blouin, 23 اسیر اولین دیدار رده بندی جام جهانی 2020 در فوریه. 1 با slopestyle نقره در کوه ماموت در کالیفرنیا است.

یکشنبه نقره شد, هشتم, حرفه ای جام جهانی مدال و سوم در این فصل برای Blouin که اسیر نقره در زنان slopestyle اسنوبورد در المپیک 2018 در Pyeongchang کره جنوبی.

سازمان دیده بان | Blouin منعکس کننده بر روی طلا-مدال عملکرد:

لوری Blouin او بومی Stoneham-et-توکسبوری, Que., بحث برنده slopestyle رقابت های اسنوبورد در کلگری. 0:36

دو تا از Blouin را به هم تیمی های تورنتو را Sommer Gendron (63.46) و بروک Voigt (59.11) از فورت مک موری آلتا., قرار می گیرد ششم و هفتم بود.

Brearley یک 16 ساله از Gravenhurst, Ont., به ثمر رساند قیمت های محدود 76.53 در اولین اجرا خود را قبل از مصرف یک سقوط سخت پس از اتمام آخرین پرش در دومین تلاش خود را. بهترین نمره برگزار شد تا به او بدهد برنز پشت نیوزیلند Tiarn کالینز (80.50) و جام جهانی رهبر Ruki Tobita از ژاپن بود که دوم با 79.53.

تایلر نیکلسون از شمال خلیج, Ont., به پایان رسید و در هشتم با 63.43 امتیاز. Jadyn Chomlack از Pemberton, B. C. شد 10 (58.71), کلگری کارتر جارویس 11th (55.23) و دارسی شارپ از ویسلر, B. C. شد 12th (53.05).

سازمان دیده بان | لیام Brearley نمرات slopestyle برنز:

این Gravenhurst, Ont., بومی برداشت سوم نقطه بر روی سکو با اولین اجرا نمره 76.58 2:24

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>