لوری Blouin جمع آوری slopestyle اسنوبرد طلا در خانه برف در کلگری

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

لوری Blouin نمی تواند پاک کردن لبخند از چهره او پس از پیروزی slopestyle طلا در کانادا پارک المپیک در روز یکشنبه.

23-در سال snowboarder از شهر کبک خوشحال بود که FIS Freeski و اسنوبرد جام جهانی بود که در صورتحساب یا لیست به عنوان برف بازار مال فروشان اضافه شد به برنامه در این فصل است.

“من آن را دوست دارم” گفت: Blouin که به ثمر رساند 78.31 امتیاز در اولین اجرا. “من یک دختر کمی, بنابراین من می خواهم که آن را به نام برف بازار مال فروشان. این خیلی خوب است که ما یک جام جهانی در کانادا. یکی از آخرین در کبک و ما در حال رفتن به آن را دارند دیگر, بنابراین آن را به خوبی که وجود دارد یک مسابقه بین المللی در کانادا است.”

حتی اگر او در حال حاضر مسجل بالا, نقطه, او را نگه نمی در سفر دوم پایین تپه و به دست آورده 79.56 امتیاز از قضات.

سازمان دیده بان | کانادا لوری Blouin قوانین slopestyle اسنوبرد رویداد در کلگری:

این Stoneham-et-توکسبوری, Que., بومی تاپ تریبون در خاک خانه برای اولین بار در جام جهانی پیروزی. 4:02

“اجرای اول همه چیز خوب پیش رفت” Blouin گفت. “من می توانم انجام داده اند که در اجرای بهتر, بنابراین من تا به حال به روز رسانی است که آخرین پرش و من. آره من دامن زده است که من فقط فرود آمد هر دو اجرا می شود. آن را بیش از حد بزرگ از یک دوره — آن را نه خیلی بزرگ نه خیلی دلپذیر است. این فقط کامل و هنگامی که آن را رو به آفتاب, آن را بسیار سرگرم کننده برای سوار شدن.

با یک مسابقه به رفتن در این فصل Blouin نشسته است و دوم در زنان slopestyle اسنوبورد جدول رده بندی با 2,200 پیمانه نیم لیتری فقط 400 پشت بریتانیا, کتی Ormerod که به پایان رسید سومین روز یکشنبه با تشکر از بهترین اجرا از 68.71 امتیاز.

سازمان دیده بان | Blouin منعکس کننده بر روی طلا-مدال عملکرد:

لوری Blouin او بومی Stoneham-et-توکسبوری, Que., بحث برنده slopestyle رقابت های اسنوبورد در کلگری. 0:36

نروژ Silje Norendal حال 75.68 نقطه اجرا در اولین سفر پایین تپه به پایان برساند و در جایگاه دوم است.

تورنتو Sommer Gendron با 18 گل 63.46 امتیاز در اولین اجرا و به پایان رسید تا در ششمین نقطه در حالی که بروک Voight, 26, از فورت مک موری آلتا., قرار می گیرد هفتم با 59.11 امتیاز.

Brearley کیسه های برنز

لیام Brearley از Gravenhurst, Ont., برنده برنز در مردان نهایی برای دور کردن دو مدال صبح برای کانادا.

Brearley, 16, حال چشمگیر 76.58 اولین اجرا قبل از مصرف سخت رو به جلو سقوط پس از اتمام آخرین پرش در دومین تلاش خود را.

سازمان دیده بان | لیام Brearley نمرات slopestyle برنز:

این Gravenhurst, Ont., بومی برداشت سوم نقطه بر روی سکو با اولین اجرا نمره 76.58 2:24

“آره, من فقط فکر کردم من تا به حال زمان بسیار زیادی است و نمی توان آن را در اطراف” گفت: Brearley که می دانست که او تا به حال به جلو و یک ترفند را به نفع خود طلا است. “من فقط می خواستم به سعی کنید این کار را به عنوان به خوبی به عنوان من احتمالا می تواند. آن کار نمی کند اما آن را همه خوب است.”

بهترین نمره هنوز هم برگزار می شود تا برای به دست آوردن او برنز پشت نیوزیلند Tiarn کالینز و جام جهانی رهبر Ruki Tobita از ژاپن است.

“این واقعا سرد رویداد” Brearley گفت. “من شده اند به این یکی اما در کلگری در چمن خانه است که واقعا سرد است. این یکی از بزرگتر مسابقات است که من انجام داده ام و اگر من خوب من احتمالا متوجه شده است.”

سازمان دیده بان | Brearley واکنش به برنده شدن خود را 1st جام جهانی مدال:

Gravenhurst, Ont., بومی لیام Brearley در خود منعکس مدال برنز عملکرد در اسنوبرد slopestyle. 0:25

کالینز بود و تنها رقیب آن روز را به پایان برساند بالای 80 امتیاز به عنوان 80.50 نمره او را برنده مردان مدال طلا. Tobita نبود قادر به بهتر نمره خود را از 79.53 امتیاز در اولین اجرا خود را و تا به حال به حل و فصل برای نقره.

تایلر Nicholson, 24, از شمال خلیج, Ont., به پایان رسید و در هشتم پس از به ثمر 63.43 امتیاز در اولین اجرا خود را, اما او مجروح خود را در نهایی خود را انتخاب و لود شد بر روی یک برانکارد و گرفته تپه.

Jadyn Chomlack, 17, از Pemberton, B. C., به پایان رسید, 10th با 58.71 امتیاز در حالی که کلگری کارتر جارویس 20 و دارسی شارپ, 24, از ویسلر, B. C. قرار داده شده 11 و 12 به ترتيب با نمرات 55.23 و 53.05.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>