قانونگذاران فلج بیش از پاسخ به فضل اینتل

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اعضای کنگره بودند مصرفی در هفته گذشته با گزارش می دهد که دولت روسیه پرداخت مستقیم به طالبان که منجر به کشته شدن نیروهای ایالات متحده در خارج از کشور. اما آنها در حال حاضر به نظر می رسد آماده به انجام کمی — اگر هر چیزی در مورد آن.

با استناد به اختلاف هوش ارزیابی و مناقشات سیاسی بین قانونگذاران آمده از top secret جلسات محتاط و عمدتا کم حرف در مورد صحت گزارش های خبری نشان می دهد که روس ها تا به حال آمریکایی خون در دست خود را.

آن دسته از نمایندگان مجلس که عمدتا جمهوری خواهان — بارها و بارها تاکید کرد که با وجود اتفاق نظر در مورد اینکه آیا GRU روسیه اطلاعات نظامی واحد هماهنگ آموزي با وجود اخبار و گزارش از نیویورک تایمز و دیگران است که باید دقیق به اتهام طرح با افزایش ویژگی.

“من فکر می کنم وجود دارد متناقض قطعه از اطلاعات در مورد این توضیح ، Roy Blunt از Missouri, شماره 4 ایران با رهبر و عضو کمیته اطلاعات مجلس سنا گفت: پس از طبقه بندی جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز به نظر می رسد برای ایجاد شک و تردید بر سر این موضوع با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران خود را یا سوال دقت هوش و یا برچسب زدن گزارش نعمتهای آشکار جعل. کنگره و جمهوری خواهان به تازگی رد اصلاحیه به سالانه سیاست دفاعی لایحه نوشته شده توسط ایالت و سناتور ” رابرت منندز (D-N. J.) که تحمیل تحریم های جدید بر مسکو است.

دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان حمایت کرده اند سختگیرانه تر تحریم ها بر روسیه به عنوان مجازات برای آن كه فعالیت های آن از جمله دخالت در انتخابات 2016 و آن الحاق کریمه به روسیه در سال 2014. اما برگ برنده دولت بارها تردید را به طور کامل استقرار تحریم کنگره مجاز در سال 2017, و جمهوری خواهان باید به ندرت استفاده می شود خود را اهرمی برای فشار کاخ سفید بر این مسئله است.

“هنوز هم وجود دارد یک سری از سوالات در مورد آنچه که سیاست ما این است که vis-à-vis روسیه و به همین دلیل به نظر می رسد این عدم تمایل به تماس با روسیه بد اعمال” گفت: سناتور. مارک وارنر (D-Va.), نایب رئیس کمیته اطلاعات.

بن بست بر مشکلات قانونگذاران در مقابله با به طور فزاینده ای جسارت روسیه — به ویژه در انتخابات سال زمانی که جمهوری خواهان بعید به عموم شکستن با رئیس جمهور که به دنبال حفظ یک رابطه خوب با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه حتی به عنوان او در ادامه به هشدار برخی در یمن با احترام استقرار به سمت رهبر.

“من علاقه مند به شنیدن یک دولت صحبت می کنند به وضوح در مورد برنامه های خود را که نه تنها فرضی تحریم مدتی در آینده, اما آنچه که ما باید انجام شود در حال حاضر به GRU باید بیشتر شک و تردید در مورد رفتار خود را نه تنها در افغانستان بلکه به طور گسترده تر در سراسر جهان” گفت: سناتور. بن Sasse (R-Neb.), صریح روسیه شاهین که نشسته بر هوش پنل.

آمریکا و جامعه اطلاعاتی گسترده موافق است که نظامی روسیه واحد اطلاعات ارائه شده است کمک های مالی به طالبان به صندوق کمک به عملیات های طالبان که کشته های نیروهای ائتلاف در افغانستان است. اما یک مرکزی اختلاف مشخص شده در یادداشت نوشته شده توسط تازگی تایید مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe در اوایل این ماه باقی مانده است بیش از روسها انگیزه.

در حالی که سازمان سیا و مرکز ملی مبارزه با تروریسم را مورد ارزیابی قرار با “متوسط اعتماد به نفس” است که GRU پرداخت می شود نعمت به مبارزان طالبان به طور خاص برای کشتن سربازان آمریکایی که این عملیات منجر به مرگ و میر — سازمان های دیگر ابراز کرده اند “اعتماد به نفس پایین” که در ارزیابی ناشی از مشکلات مقید خاص پرداخت به حملات خاص با توجه به افرادی که دیده می شود این یادداشت.

در حالی که سیا اعتماد به نفس در آن منابع انسانی و بازجویی های انجام شده بر روی زمین, آژانس امنیت ملی بیشتر متکی به نظارت و سیگنال های اطلاعاتی را ارزیابی و نامشخص باقی مانده است در مورد اینکه آیا پرداخت های خاص تشکیل “نعمت” و یا اینکه آیا آنها فقط بخشی از گسترده تر از الگوی روسی بودجه برای عملیات های طالبان که در نهایت کشتن نیروهای ائتلاف.

جامعه اطلاعاتی و پنتاگون در ادامه به بررسی این که آیا خاص طالبان حملات بر سربازان ایالات متحده منجر به طور مستقیم از GRU پرداخت فعلی امنیت ملی افغانستان ، هنوز قانونگذاران در حال انتخاب به تاکید است که هیچ اختلاف نظر در مورد چگونگی پوتین با استفاده از هوش خود سازمان.

“ولادیمیر پوتین اجرا می شود واقعی سازمان های نظامی و اطلاعاتی و او عروسک خیمه شب بازی-کارشناسی ارشد یک دسته کامل تر و او تلاش می کند تا آنها را به در دسترس خواهد بود برای انجام کارهای وحشتناک برای آمریکایی ها و متحدان ما,” Sasse گفت.

در این میان دموکرات ها به نظر می رسد دادن Ratcliffe, ملت را بالا هوش رسمی یک فرصت برای اثبات خودش به عنوان یک غیرسیاسی شکل داده شده و تاریخ خود را به عنوان یک گوش خراش مدافع جمهور. برخی از مقامات کنگره ابرو مطرح شده در مورد زمان یادداشت خود — که به این نتیجه رسیدند که بین ارزیابی از فضل هوش شد و هنوز هم مخلوط و ناقص — با توجه کاخ سفید در تلاش برای قاب این موضوع را به عنوان بیش از حد نامشخص به حکم یک پاسخ فوری. اما مردم آشنا با این سند گفت: آن را ساده و واقعی.

“من فکر نمی کنم Ratcliffe شده است در این کار به اندازه کافی بلند برای مشخص کردن اینکه آیا او به بازی آن را مستقیما و انجام کار خود را و یا اینکه آیا او برای رفتن به بیشتر از یک نقش سیاسی” گفت: سناتور. مارتین هاینریش (D-N. M.) عضو کمیته اطلاعات. “من فکر می کنم او تا حد زیادی به انجام به ساخت اعتماد به نفس داده های قبلی خود را نقش بر کابل شبکه های خبری.”

“من را پشتیبانی نمی کند و آقای Ratcliffe” اضافه شده وارنر. “در حال حاضر او در من می خواهم او را به موفقیت. و تا زمانی که او شفاف است و در آینده با این کمیته است و ما تلاش کرده اند برای درمان همه با احترام — من می خواهم به کار با او.”

دموکرات تاکید کرد که آنها هنوز هم تا به حال اعتماد به نفس در شغل کارمندان دولت که اکثریت قریب به اتفاق جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نمود اما گفت که آنها نگران هستند Ratcliffe نمی خواهد بگوید رئیس جمهور آنچه آنها باور دارند که او نیاز به شنیدن.

“من ساخته شده آن را روشن است که من فکر می کنم قوه مجریه موظف است به طور مستقیم با مردم آمریکا و لیست می تواند اما او این است که برای رفتن به پاسخگو” سناتور. Ron Wyden (D-سنگ.), هوش یکی از اعضای کمیته گفت: در یک مصاحبه کوتاه. “در 48 ساعت گذشته دولت نیست و حتی نزدیک به یک درجه عبور.”

سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.), اقدام رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا ستایش Ratcliffe و اشاره کرد که او مجبور به پاسخ برای هوش ارزیابی که ممکن است رخ داده است قبل از او گرفت به عنوان مدیر اطلاعات ملی در مارس 26. برخی از اطلاعات در يك گنجانده شد در مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده جلسه توجیهی روزانه, شناخته شده به عنوان ریاست جمهوری روزانه مختصر در فوریه.

“چالش با هر چیزی است که چیزهایی که اتفاق افتاده است قبل از زمان تصدی خود را — شما باید به مرتب کردن بر اساس از بازگشت و بازسازی برخی از چیزهایی که اتفاق افتاده است و پاسخ به سوالات در مورد آن. اما او تا به کار او بزرگ” گفت: روبیو که اضافه شده است که او با Ratcliffe روزانه.

Ratcliffe در حال حاضر در جریان اعضای هوش پنل و یک گروه کوچک از رهبران کنگره شناخته شده به عنوان باند هشت در هوش ارزیابی مربوط به اتهام روسیه گرفته شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت را نیز در جریان گروه های کوچکتر از نمایندگان مجلس از جمله مشروط از آمریکا نیز به عنوان اعضای کمیته نیروهای مسلح سنا.

اما دومی جلسه چپ سناتورها به خصوص دموکرات ها نسبت به میزان اطلاعات آنها. آن را به طور منظم برنامه ریزی شده جلسه توجیهی در افغانستان اما قانونگذاران عمدتا در مورد فضل اتهامات در خصوص اینکه آیا و هنگامی که رئیس جمهور بود و در واقع در جریان اطلاعات است.

“بود که یک جلسه” سرخوردگی بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.), عضو کمیته خدمات مسلح گفت: در یک مصاحبه کوتاه در هفته گذشته پس از پیاده روی در خارج از آمریکا و مرکز امن.

“وجود دارد هیچ کس وجود دارد که تا به حال هر گونه اطلاعات در مورد آنچه که اطلاعات داده شده به رئیس جمهور و یا زمانی که آن را به او داده” وارن اضافه شده است. “[آنها] بودند آشکارا آگاه از هیچ چیزی در مورد جلسات به رئیس جمهور است که چرا ما آمد.”

سناتور. Tammy Duckworth (D-ایلینوی) توافق کردند که تماس این جلسه “نامطلوب” در این سوال که در جریان تهمت و زمانی که پیشنهاد می شود تحریم ها به عنوان یکی ممکن است واکنش روسیه به تشدید. و او گفت که از پنج فضل مرتبط با هوش اسناد او تا به حال به عنوان خوانده شده در یک امن کنگره تسهیلات هیچ حمایت کاخ سفید ادعا می کند که ارزیابی بیش از حد uncorroborated به افشای به رئیس جمهور.

“اسناد من به عنوان خوانده شده مطابق با آنچه گزارش شده تا کنون,” او گفت. “تا آنجا که من می توانم بگویم آنچه در خارج وجود دارد دقیق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>