وکیل: مایکل کوهن انتشار با تاخیر و بدون توضیح

مایکل کوهن آزادی از زندان به تعویق افتاد, بدون شرح, یکی از وکلای او گفت: روز شنبه در بیانیه ای که نیز گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل برگزار می شد “در عملکردی معادل سلول انفرادی.”

کوهن مشاور و دوست لانی دیویس نه به طور مستقیم و اقامه هر گونه سیاسی دخالت در اداره کوهن نرم افزار منتشر خواهد شد در اوایل حساب از شیوع کروناویروس اما به نظر می رسد به سیگنال است که چنین اتهامی خواهد بود اگر وارد کوهن درخواست به آن ارسال شود خانه نیست اعطا شده به زودی.

کوهن — که التماس گناه و دریافت سه سال حبس در سال 2018 به اتهامات گوناگون از جمله مالی مبارزات انتخاباتی نقض مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و مانع کنگره تحقیقات مربوط به روابط بین کمپین و روسیه — گفته شده بود او بود که منتشر شد از یک Otisville n. y. فدرال اردوگاه زندان به خانه حبس در جمعه نیست رخ می دهد با توجه به دیویس.

“ما در حال نا امید نه تنها که وجود دارد این تاخیر اما هیچ توضیحی ارائه شده به او و یا خانواده اش به دلیل, تاخیر,” دیویس گفت:. “ما همچنین امیدواریم که مقامات در وزارت دادگستری و اداره زندانها باقی می ماند متعهد به اجرای دادستان کل سیاست انسانی در طول این Covid-19 بحران همه گیر که هیچ سیاسی تأثیرات مجاز به دخالت است که ممکن است منجر به هر گونه تاخیر بیشتر.”

یک دلیل برای نگرانی در کوهن اردوگاه بود یک گزارش در هفته گذشته در روزانه وحش که تهمت بود “مشخصه آشفته” در چشم انداز کوهن در اوایل انتشار. رئیس جمهور وکلا نیز تهدید به اقدام قانونی علیه کوهن بیش از یک کتاب او در حال نوشتن است که خودی حساب خود را در رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما کوهن همچنین به نظر می رسد در یک گسترده تر سیاست فلیپ فلاپ توسط اداره فدرال زندانها — و شاید مقامات وزارت دادگستری — که در مورد حدود 170,000 فدرال زندانیان واجد شرایط برای خانه حبس به دلیل تهدید ناشی از Covid-19.

در اواسط ماه گذشته به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش از طریق برخی از زندانها صدها نفر یا بیشتر زندانیان قرار داده و به 14 روز قبل از انتشار قرنطینه پس از مقامات ارشد در اداره زندانها نشان داد که استانداردهای خانه حبس می شد آرام. نیاز است که زندانیان خدمت کرده بود 50 درصد از حکم خود بود که به کاهش 25 درصد خبر داد.

اما کمی بیش از یک هفته بعد برخی از این زندانیان کشیده شد قرنطینه و گفت: آنها نمی توانند دلیل این تصمیم بوده است معکوس شود. گزارش زیر در سیاسی و در جای دیگر در مورد تغییر دادستان کل ویلیام Barr صادر روشن به نظر می رسد که به زندان اقتدار به رها کردن 50 درصد نیاز دوباره.

هیچ مقام رسمی علنا گفته است که کوهن نهفته کسانی که عقب اما او در زندان بوده است کمتر از یک سال. اداره زندان های خود را نشان می دهد تاریخ انتشار عنوان نوامبر 22, 2021, حسابداری برای به اصطلاح خوب-زمان اعتباری که عجیب یک زندانی را اعلام حکم. جدید ترین نسخه از صفحه اصلی سلول سیاست نشان می دهد کوهن خواهد بود واجد شرایط برای آزادی های اولیه در حدود سه هفته خواهد بود که حدود 18 ماه قبل از انتشار برنامه ریزی شده.

سخنران برای اداره زندانها را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر شنبه شب. اما یک فرد آشنا با کوهن مورد گفت: او آزاد است که انتظار می رود برای رفتن به جلو در اواخر این ماه.

“کوهن آزادی های اولیه بوده است نه لغو. او واجد شرایط خواهد بود زمانی که او در دیدار 18 آستانه ماه بعد در مه” گفت: این منبع که نمی خواست نامش فاش نشود.

کوهن 53 ساله گفت: در نامه ای به مسئولان زندان که او دارای یک تاریخچه از شرایط پزشکی که او را در معرض بیماری شدید با توجه به این ویروس از جمله “ریوی embolisms تنفسی کمبود نگرانی های قلبی و فشار خون بالا است.”

در اوایل سال جاری یک قاضی فدرال tartly رد یک پیشنهاد برای کاهش کوهن حکم بر همکاری با کنگره است. “ده ماه زندان خود را به اصطلاح آن زمان که کوهن قبول عواقب ناشی از محکومیت های کیفری برای جرائم جدی بود که رسیدن به مراتب سازمانی مضرات منهتن” مستقر در ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی ویلیام Pauley نوشت.

کوهن وکلای همچنین با اشاره به خطر coronavirus در آن پیشنهاد شد اما تا حد زیادی یک چاره اندیشی موقت است. Pauley حاکم آمد و به عنوان نگرانی در مورد بیماری و تاثیر آن در زندان بود و هنوز ساختمان و قبل از اینکه چندین قضات صادر احکام نیاز به آزادی فرد زندانی به دلیل بیماری همه گیر.

این Otisville زندان کوهن که در آن قرار دارد در حال حاضر گزارش هیچ زندانی عفونت اما 10 مورد تأیید در میان کارکنان.

فدرال زندانها قرار داده اند نزدیک به 2000 نفر از زندانیان در خانه حبس از اواخر ماه مارس زمانی که بار دستور داد افزایش استفاده از این تمرین برای محافظت از آسیب پذیر زندانیان و محدود کردن گسترش ویروس به زندانیان و کارکنان با کاهش تراکم.

در سراسر کشور 1,919 فدرال زندانی تایید شده است با این ویروس آلوده شده و 37 فوت کرده اند. عفونت نرخ معتقد هستند که افزایش قابل توجهی نسبت به تایید شماره به دلیل تست شده است حداقل در اکثر زندانهای اگر چه مقامات می گویند آنها ramping تا دسترسی از آزمایشات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر