برگها’ Auston ماتیوز در میان فینالیست برای NHL بانوی Byng جایزه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Toronto Maple Leafs مرکز Auston ماتیوز Colorado Avalanche مرکز ناتان MacKinnon و St. Louis Blues مرکز رایان o’reilly سه فینالیست برای 2019-20 بانوی Byng یادبود جایزه.

این جایزه ارائه شده است و سالانه به بازیکن بهترین ترکیب و مردانگی و نجیبانه رفتار و توانایی.

ماتیوز سوم به پایان رسید در NHL با یک حرفه ای-بالا 47 گل و یک پشت موریس (موشک) ریچارد جایزه co-برندگان الکس Ovechkin و دیوید Pastrnak در حالی که همچنین با شکوه افرا برگها با یک حرفه ای-بهترین امتیاز 80 در 70 بازی.

22-در سال Scottsdale, Ariz., بومی و همچنین تاسیس یک حرفه ای-کم با هشت پنالتی دقیقه بستن برای بدترین در میان NHL بالا 100 گلزنان. او در حالی که های مقام دوم در لیگ در takeaways (78) و رتبه هشتم در میان NHL جلو در مجموع زمان بر روی یخ (1,467 دقیقه 52 ثانیه).

“این یک بازی سرگرم کننده به تماشای بازی از در مجازات جعبه” ماتیوز گفت. “من ترجیح می دهند به صرف زمان من وجود ندارد. من نه بیش از حد فیزیکی و یا در خود چهره نوع بازیکن. من سعی می کنم به استفاده از موقعیت بدن و سعی کنید به استفاده از چوب و کمی مهارت را به نفع خود جن جنگ برنده شدن جن پشت و بازی بازی.

“وجود دارد مقدار زیادی از یو پی اس و فراز زندگی … سعی کنید به نه بیش از حد احساسی است.”

ماتیوز’ نمونه بر روی یخ انجام, اما پس از نامطلوب شروع فصل هنگامی که خبر شکست در ماه سپتامبر بود که او رو به یک مسئول رفتار آشوبگرانه و مخل رفتار ناشی از اتهام ممکن است حادثه در خارج از ملک مشاع Scottsdale, Ariz.

سازمان دیده بان | خواهد hub شهرستان حباب امن به اندازه کافی است ؟

به عنوان NHL hub شهرهای ادمونتون و تورنتو آماده به میزبان صدها نفر از بازیکنان تمرین برای از سرگیری فصل نگرانی وجود دارد که “حباب” آماده رفتن نیست به اندازه کافی برای جلوگیری از COVID-19. 2:05

ماتیوز صادر عذرخواهی در ماه نوامبر پس از شارژ برکنار شد پس از حل و فصل بین طرفین است.

مک کینون در رتبه پنجم NHL با 93 امتیاز (35 اهداف 58 کمک) در 69 بازی برای رهبری بهمن به پلی آف برای سومین فصل متوالی. 24 ساله از کول هاربر, N. S., ثبت نام, حرفه ای-کم 12 پنالتی دقیقه دوم-بدترین در میان لیگ های برتر 25 گلزنان. دیگر هیچ NHL رو به جلو به طور متوسط زمان بیشتری را بر روی یخ (21:13) در 2019-20 در حالی که مصرف کمتر مجازات.

O’reilly رهبری نایب قهرمان جام استنلی بلوز با 61 امتیاز (12 اهداف 49 کمک) در 71 بازی به قدرت این تیم به بالاترین امتیاز در صد در کنفرانس غرب. 29 ساله از کلینتون, Ont., در صدر NHL در هر دو صورت خاموش برنده (880) و در صورت آف گرفته شده (1,556) رتبه 10 در میان مقدماتی بازیکنان با 56.6 چهره درصد برنده شدن.

O’reilly دریافت پنج جزئی مجازات ششمین بار در 11 NHL فصل او بالغ 10 یا کمتر پنالتی دقیقه در حالی که رتبه هفتم در لیگ در takeaways (69) و 10 در میان NHL جلو در مجموع زمان بر روی یخ (1,460:45).

“این شگفت انگیز است به نامزد” o’reilly گفت. “این یک افتخار است و من نگاه به جلو به پیدا کردن که برنده است.”

رایان Lindblom, جانز نام Masterson فینالیست

Ottawa Senators به جلو بابی رایان Philadelphia Flyers به جلو اسکار Lindblom و دالاس ستاره ها defenceman Stephen جانز در حال نهایی را برای سال 2020 لایحه Masterton جایزه.

این جایزه که سالانه به بازیکنی که بهترین نمونه کیفیت از پشتکار و مردانگی و فداکاری به هاکی روی یخ.

رایان وارد NHL/NHL بازیکنان Assistance program on Nov. 20 برای دریافت کمک برای اعتیاد به الکل. پس از رفتن را با داستان خود را در تلاش برای کمک به دیگران با اعتیاد به مسائل عاطفی Ryan بازگشت به یخ Feb. 27 به ثمر رساند و سه بار در یک 5-2 برنده بیش بازدید از ونکوور.

“سفر من آغاز شده در ماه نوامبر است اما روند گرفتن وجود دارد شروع یک مدت طولانی قبل از آن” رایان گفت: روز شنبه در یک کنفرانس ویدئویی. “نبود سالم نبود انجام کارهای درست برای خودم و نبود درمان بسیاری از چیزهایی که در سمت چپ بدون کنترل توسط خودم گروه در اطراف من برای یک دوره طولانی از زمان.

“هنگامی که من شروع به شناسایی کسانی که همه چیز به هوشیاری بخشی از آن بود ، آن را در مورد داشتن مکالمات در حال حاضر و رها از برخی از چیزهایی که مانع من برای یک دوره بسیار طولانی از زمان است که من خودم دور کردم و سعی کردم به دور از الکل با اجتناب با هر آنچه در آن ممکن است.”

سازمان دیده بان | دکتر Njoo مورد بحث تدارکات NBC techs در تورنتو hub:

دکتر هوارد Njoo, کانادا, معاون رئیس بهداشت عمومی افسر با خبرنگاران صحبت می کرد در پارلمان هیل در روز سه شنبه. 2:38

رایان گفت که او هنوز روز های سخت, اما که پایین بار دورتر از هم جدا.

“من احساس می کنم در یک جای خیلی بهتر از من همیشه در زندگی من,” او گفت:. “و این تنها با انجام کار. من انجام شده است که و احساس خوب است.”

دانشگاه جانز از دست رفته همه از فصل گذشته و اولین 47 بازی از این یکی با درد سردرد به دلیل پست-ضربه مغزی سندرم است. او چهار گل بازی را به بازگشت خود را در فوریه. 3 برابر رنجرز با پدر و مادر خود را در حضور در Madison Square Garden.

“من سفر یک بود. در طول پنج یا شش ماه من از انجام هر کاری من احتمالا می تواند به پشت بر روی یخ به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” جانز گفت. “من هرگز در وحشی ترین رویاهای من [فکر] آن را به 22 سال برای تحقق آن است. اما من فکر می کنم حدود یک سال در من شروع به از دست دادن مقدار زیادی از امید چون هر دکتر من که قرار بود برای دیدن و یا هر متخصص من که قرار بود برای دیدن آنها به من گفتن یک چیز است و پس از آن دیگر به من گفتن یک چیز متفاوت است. یک تعداد انگشت شماری از آنها به من گفت که آنها احتمالا هرگز به من بگویید به بازی هاکی دوباره.

“من با تکیه بر سیستم پشتیبانی زیادی احتمالا بیش از حد در زمان. اما احتمالا بزرگترین چیزی که به من کمک کرد از طریق دریافت کنید.”

سازمان دیده بان | وزن ایمنی منافع مالی NHL راه اندازی مجدد:

به عنوان تورنتو ادمونتون آماده شدن برای میزبانی بقیه NHL فصل سوالات مطرح شده در مورد بازیکن ایمنی و دقت از مزایای مالی برای حباب شهرستانها. 2:01
Lindblom تشخیص داده شد در ماه دسامبر با سارکوم را سارکوم یک تومور سرطانی که رشد می کند در استخوان یا بافت اطراف استخوان. او به اتمام درمان تابش در جولای 2.

افزایش ستاره تا به حال 11 گل و 18 امتیاز در 30 بازی این فصل است. در حالی که او به تازگی skated در آگهی’ پیچیده در Voorhees, New Jersey او رد شده از بازی زمانی که NHL فصل رزومه.

“این باور نکردنی آنچه او از طریق” جانز گفت: از Lindblom که خبری نبود تماس بگیرید چرا که او تحت یک روش به عنوان بخشی از خود را بازیابی. “بسیار متفاوت از شرایط ما. این یک داستان بود که همه در NHL شد.

“این فقط باور نکردنی برای دیدن چگونه به خوبی او را انجام می دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>