Evander کین به ثمر رساند دو گل به San Jose Sharks اول خود سه بازی برنده خط خط از ماه نوامبر با پیروزی 5-2 بیش از تورنتو افرا برگها در سه شنبه شب.

Stefan Noesen کردم tiebreaking هدف در اوایل دوره سوم و کین افزود بیمه شمارش 50 ثانیه بعد از به کوسه سه برنده مستقیم برای اولین بار از نوامبر. 21-25. Antti Suomela نیز به ثمر رساند و Radim Simek اضافه شده خالی-netter.

مارتین جونز ساخته شده 25 برای صرفه جویی در سن خوزه.

Auston متیوز به ثمر رساند خود را از 46 هدف از این فصل و کمک در یک خیره کننده هدف توسط میچ Marner اما تورنتو موفق به دریافت آن برای اولین بار چهار بازی برنده خط خط از دسامبر. جک کمپبل ساخته 33 موجب صرفه جویی در.

این بازی تبدیل شده در اوایل سوم با تشکر از خوش شانس گزاف گویی برای San Jose. Suomela را به ضرب گلوله متوقف شد توسط کمپبل اما دوباره بجای اول برگشتن caromed کردن پشت تخته به Noesen که زدم این در به آن را 3-2.

پس از جونز ساخته شده بزرگ صرفه جویی در انتهای دیگر برای حفظ و سرب و کین به ثمر رساند خود را 24th, هدف از این فصل در 2-در-1 راش.

این کوسه کنترل بازی در دوره دوم اما هنوز هم قادر به سر به سوم با سرب با تشکر از برجسته حلقه هدف Marner.

افرا برگها بودند outshot 18-6 دوم به ثمر رساند اما در دو تا از این تلاش ها با ماتیوز ضرب و شتم ماریو فرارو به دوباره بجای اول برگشتن مارتین Marincin نقطه شات برای مساوی کردن بازی در 1.

Suomela جواب داد: 66 ثانیه بعد وقتی که او banked یک شوت زیبا از پشت خط دروازه خاموش کمپبل و به خالص. اما سن خوزه نمی تواند اضافه کردن بر روی که منجر به رغم peppering کمپبل با عکس.

تورنتو نزدیک به آن را در حالی که کوتاه دست اما جونز سرقت ژاک هایمن در یک ارتجاعی تلاش. جونز به حال شانس کمی در برابر Marner در اواخر این دوره است.

ماتیوز تضعیف یک پاس به Marner که ماهرانه بازی جن بین پاهای خود را به طفره رفتن برنت سوختگی و سپس ضرب و شتم جونز با پشت دست ضربه زدن به شوق زیادی مشروط تورنتو طرفداران.

کوسه ها رو تنها هدف در این دوره برای اولین بار زمانی که کین منحرف شات های سوختگی در بازی قدرت خود را برای 23 از فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im